İ Çevrimdışı

İsmail Bozbay 

Yeni Üye
14 Kas 2019
23
36
K6500 çok hatalı bir seçim ancak yine de siz bilirsiniz elbette.
Görüntü performansı, panel performansı ve yazılım desteği konusunda ve hele ki o lanet kanal listesi konusunda bu derece ciddi sorunları olan bir model olduğunu belirtmek isterim.
Adem hocam K5500 kullandım onun görüntüsü çok iyiydi bu TV'DE boe panel varmış K6500 modelde de aynı panel mi acaba?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem hocam K5500 kullandım onun görüntüsü çok iyiydi bu TV'DE boe panel varmış K6500 modelde de aynı panel mi acaba?
Karma panel, Ne bulurlarsa takıyorlar. Daha dün onarıma gelen bir K6500 teslim ettim, hayatımda hiç görmediğim, okumaya çalışıp beceremeyince ''Aaammmaaannn '' diye bıraktığım bir paneldi mesela :kiskis

K5500 kullanıp memnun kalan birisi olarak sizi tarihe not düşebilirmiyim müsaade ederseniz :kiskis

İ Çevrimdışı

İsmail Bozbay 

Yeni Üye
14 Kas 2019
23
36
Karma panel, Ne bulurlarsa takıyorlar. Daha dün onarıma gelen bir K6500 teslim ettim, hayatımda hiç görmediğim, okumaya çalışıp beceremeyince ''Aaammmaaannn '' diye bıraktığım bir paneldi mesela :kiskis

K5500 kullanıp memnun kalan birisi olarak sizi tarihe not düşebilirmiyim müsaade ederseniz :kiskis
Tabi ki Adem hocam 4K görüntü kalitesi süperdi benim kanaatimce ben öyle düşünüyorum kişiden kişiye değişir tâbi ki..

İ Çevrimdışı

İsmail Bozbay 

Yeni Üye
14 Kas 2019
23
36
Cidden sevindim memnun olmanıza :ok
Güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
Yalnız Vestel ile değiştim vestelden istediğim görüntüyü kesinlikle alamadım şimdi o yüzden K6500 düşünüyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız Vestel ile değiştim vestelden istediğim görüntüyü kesinlikle alamadım şimdi o yüzden K6500 düşünüyorum
Awoxun 4K konusunda vestelden daha kaliteli olduğunu tespit ettim ikisini de kullanınca

S Çevrimdışı

seberhan1907

Yeni Üye
15 Nis 2020
6
33
Awox B205500S 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV - 2900'e düşmüş hepsiburadada 2020 model deniyor, diğer modelleriyle karşılatırıldığında nasıldır performansı acaba?

I Çevrimdışı

ilkayyesilbas 

Yeni Üye
3 Şub 2020
18
36
A Adem Helvacı awox 5500 model için 5+1 desteği varmı veya bunla ilgili bir çalışma varmı acaba? Onun dışında cihazdan memnunum forumda bahsettiğiniz renk ayarları yapılınca tonlar güzel ve doğal oldu. Bir Samsung gibi canlı değil ama bu fiyata çok iyi. 5+1 ile alakalı dobly desteği varmı veya bir şekilde sağlayabiliyor muyuz? Şimdiden çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Y Çevrimdışı

Yunus Emre571

Yeni Üye
15 Nis 2020
3
38
Selamun aleykum. Awox u5600str aldım 2 hafta önce. Ben cep telefonumdan kanal değiştirme ve ses açıp kısma gibi bir şey yapabilir miyim wifi üzerinden? Telefonumda kızılötesi yok. İphone 6s plus telefonum. Eshare diye bir program ile olduğunu öğrendim ama TV'deki Play store'de eshare yok. Pcden de apk olarak arayınca, sadece Android telefonlar için olan sürümü çıkıyor. Var mı bir tavsiyeniz bu konuda?

İ Çevrimdışı

İsmail Bozbay 

Yeni Üye
14 Kas 2019
23
36
Selamun aleykum. Awox u5600str aldım 2 hafta önce. Ben cep telefonumdan kanal değiştirme ve ses açıp kısma gibi bir şey yapabilir miyim wifi üzerinden? Telefonumda kızılötesi yok. İphone 6s plus telefonum. Eshare diye bir program ile olduğunu öğrendim ama TV'deki Play store'de eshare yok. Pcden de apk olarak arayınca, sadece Android telefonlar için olan sürümü çıkıyor. Var mı bir tavsiyeniz bu konuda?
Hayırlı olsun kardeşim IPTV extreme Spotify YouTube gibi uygulamalarda miracast açık olacak uygulamada da smart TV'ye bağlan diyeceksin bağlantı kurulur ancak bu şekilde dediğin olur

Y Çevrimdışı

Yunus Emre571

Yeni Üye
15 Nis 2020
3
38
Hayırlı olsun kardeşim IPTV extreme Spotify YouTube gibi uygulamalarda miracast açık olacak uygulamada da smart TV'ye bağlan diyeceksin bağlantı kurulur ancak bu şekilde dediğin olur

Teşekkür ederim. Telefondan youtube ile bağlantı kurup, telefondan açtığım youtube videosunu tv'de izledim. Aslında gereksiz bir olay, çünkü zaten tv'de youtubeyi açmışsam zaten oradan da bulabilirim izleyeceğim videoyu. Anlaşılan telefonu kumanda gibi kullanma imkanı yok bu tv'de wifi üzerinden.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30

Adem abi Netfilix, Youtube konusunda sıkıntı yapamayacağım bir tv önerir misin?

H Çevrimdışı

hovic

Yeni Üye
4 Kas 2019
15
39
Teşekkür ederim. Telefondan youtube ile bağlantı kurup, telefondan açtığım youtube videosunu tv'de izledim. Aslında gereksiz bir olay, çünkü zaten tv'de youtubeyi açmışsam zaten oradan da bulabilirim izleyeceğim videoyu. Anlaşılan telefonu kumanda gibi kullanma imkanı yok bu tv'de wifi üzerinden.
CETUSPLAY UYGULAMASI İŞİNİZİ GÖRÜR. ANDROİD'TE GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR. İOS VAR MI DİYE BAKTIM SİTESİNDE GÖZÜKÜYOR. BİR DENERSEN BİZE DE TECRÜBELERİNİ AKTARIRSIN :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri