S Çevrimdışı

SerYılmaz

Yeni Üye
1 May 2020
7
49
Karma panel, Ne bulurlarsa takıyorlar. Daha dün onarıma gelen bir K6500 teslim ettim, hayatımda hiç görmediğim, okumaya çalışıp beceremeyince ''Aaammmaaannn '' diye bıraktığım bir paneldi mesela :kiskis

K5500 kullanıp memnun kalan birisi olarak sizi tarihe not düşebilirmiyim müsaade ederseniz :kiskis
Adem bey iyi günler,
Awox K5500rst model televizyonun güncel yazılımını nasıl bulabilirim? Forumdaki yazılımı yükledim ancak uydu kanalları göstermiyor sinyal yok görünüyor ancak normal uydu alıcıya kabloyu takınca sinyal %98 gösteriyor. 31 Ağustos 2019 üretim tarihli K5500RST için yardımcı olursanız sevinirim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba, bu 55 inç awox tv yeni model mi ? Çerçevesiz olduğu yazıyor. Bilgisi olan varsa hangi paneli kullanmış? Teşekkürler.

Teknolojisinde, kalitesinde ve hatta yaşattığı sorunlarda batı yakasında değişen bir şey yok.
Aaaa kasa değişmiş ama :kiskis

K Çevrimdışı

kaya229

Yeni Üye
5 May 2020
1
34
Öncelikle merhabalar.

Benim Awox TVde de kanal liste ayarı bozuluyordu ama servis menüsünden listeyi usb ye atıp geri yükleyince düzeldi. Fakat bundan sonra da elektrik gidip gelmesinde kendi kendine tv açmayı huy edindi.

Bundan ötürü tv için yazılım desteği beklemekteyim. İlgili görselde cihazın belirli özellikleri mevcuttur.

Yardımlarınızı beklemekteyim.

20200505_123844.jpg

S Çevrimdışı

securespy

Yeni Üye
5 May 2020
3
47
Merhabalar,
Oğlumun odasında AWOX 3282 model TV var. Halen kullanıyoruz uzun süredir. Maşallah diyelim..
Birinci sorum, aramızda bu cihaz ile birlikte Amazon Fire TV Stick 4K kullanan var mı? Zira Firestick kurulumunda kumandasından ses kısabilmek için TV modeli seçmek gerekiyor ve aralarında AWOX yok. Kullanan ve eşleştiren varsa hangi üretici seçilmelidir?
Diğer problem; TV'de herhangi bir konuşma sesi olduğunda ince tiz bir ses (alttan cızırtı gibi) geliyor, konuşmadaki kelime aralıklarında boşluk varsa o ses gidiyor. Gece sakinken daha net belli oluyor. Bu sorunla karşılaşan var mı acaba?
Şimdiden teşekkürler. Saygılar.

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
34
40
20200523_194229.jpg

durup dururken 5500rst bu sekilde kaldi kumanda tepkisi yok ve baslatmiyor. yazilimi coktugunu tahmin ediyorum. ne yapabilirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrica o kenarlardaki renk parlamasi sadece bendemi var acaba.? degisimmi talep etmeliyim yoksa normalmi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
20200523_194229.jpg

durup dururken 5500rst bu sekilde kaldi kumanda tepkisi yok ve baslatmiyor. yazilimi coktugunu tahmin ediyorum. ne yapabilirim

ayrica o kenarlardaki renk parlamasi sadece bendemi var acaba.? degisimmi talep etmeliyim yoksa normalmi
Tv pert garanti varsa değişim yada iade talep et

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Pertliği nerde acaba? o ışıklardanmı yoksa açılmamasımı?
ışık patlaması kenarlarda bana fazla gibi geldi o yüzden pert dedim belki normal bilmiyorum awox tv hiç kullanmadım açıkcası

20200523_194229.jpg

link veriyorum burdan uygun yazılımı indirim yüklersen tv açılır ışık patlaması rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edebilirsiz TV'yi

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
34
40
Yazılımda atmaya çalıştım. %20 olunca tv komple MAVİ siyah ekran olup dondu. Tekrar dedim şimdi hiç tepki yok.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yazılımda atmaya çalıştım. %20 olunca tv komple MAVİ siyah ekran olup dondu. Tekrar dedim şimdi hiç tepki yok.
o zaman servis yolu görünmüş servise yazılım atmaya çalıştım falan deme bayramdan sonra servisi ara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri