C Çevrimdışı

colakhalil

Yeni Üye
29 Kas 2020
21
38
Merhabalar değerli yöneticiler ve üye konuklar ben düşük bütçeli 55 inc televizyon ariyorum konu awox olunca buraya yazayım dedim artı ve eksilerini yazarmısınız ? Ayrica tv tavsiyeside alabilirim max 3500 tl

Ayrica istediğim urun bu​

Awox B205500S 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV​

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Merhabalar değerli yöneticiler ve üye konuklar ben düşük bütçeli 55 inc televizyon ariyorum konu awox olunca buraya yazayım dedim artı ve eksilerini yazarmısınız ? Ayrica tv tavsiyeside alabilirim max 3500 tl

Ayrica istediğim urun bu​

Awox B205500S 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart LED TV​

Bana sorarsanız hiç bulaşmayın derim. Artısı yok denecek kadar az. Eksileri saymakla bitmez. Kendinize edersiniz yazık olur. Yetkili servisi olan bilindik markalara yönelin. ?

S Çevrimdışı

Siegfried

Yeni Üye
13 Şub 2020
6
34
Merhabalar, televizyonu bir yıldır kullanıyorum ve artık bilgisayarıma bağlayarak monitör gibi kullanma ihtiyacım hasıl oldu. 4K çözünürlükte ve standart masaüstü tazeleme hızım olan 60 hz'de televizyonu kullanamıyorum.

10 metrelik HDMI 1.4 kablom 4K 60 hz'de hiç görüntü vermiyordu ve ayarlardan 2.0 özelliğini açınca 4K 30 hz'de yeşile bulanmış bir görüntü alıyordum. Kablomu güncellemek adına bir adım attım ve 2.0 bir kablo aldım yine 10 metrelik; artık yalnızca 1.4 modundayken görüntü alabiliyorum televizyondan ve o da Full HD tabii. Bazen kafasına göre 4K 30 hz de veriyor ancak ben 30 karelik tazeleme hızıyla bilgisayar kullanamam, hiç akıcı bir deneyim sunmuyor.

Televizyonun HDMI çıkışlarının 2.0 desteklemeyle ilgili bir sorunu mu var acaba, bilgisi olan var mı?

Mesele kablomun kalitesizliğiyse kablo tavsiyesi almak, uzunluğuysa maksimum kaç metrelik bir kabloyla günü kurtarabileceğim konusunda bilgi almak ya da genel çerçevede bu sorunu nasıl açabileceğimle ilgili kısa bir rehberlik rica ediyorum meseleye hakim forum sakinlerinden.

Herkese keyifli sabahlar dilerim.

S Çevrimdışı

soulless 

Yeni Üye
6 Ocak 2021
47
46

Awox B205800S 58 cihazıyla ilgili düşünceleriniz nedir? Android olsun, apk yüklenebilsin, browser kullanarak nette dolanabileyim. Klavye ve mouse takılabilsin, daha da rahat browser kullanımı olsun, youtube netflix olsun bana yeter. Çok mu detay istiyorum bilemiyorum ama 50inç olan versiyonu ile ilgili başlıkta kullanıcı arkadaş bunların hepsini yapabildiğini ve memnun olduğunu belirtmiş.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44

Awox B205800S 58 cihazıyla ilgili düşünceleriniz nedir? Android olsun, apk yüklenebilsin, browser kullanarak nette dolanabileyim. Klavye ve mouse takılabilsin, daha da rahat browser kullanımı olsun, youtube netflix olsun bana yeter. Çok mu detay istiyorum bilemiyorum ama 50inç olan versiyonu ile ilgili başlıkta kullanıcı arkadaş bunların hepsini yapabildiğini ve memnun olduğunu belirtmiş.

Aman hiç bulaşma kardeşim. Benden TAVSİYE ?

Y Çevrimdışı

Yedili

Yeni Üye
20 Ocak 2021
1
32
Kardeşim merhaba. Awox tv ilk açılmada senin bahsettiğin gibi mavi ekran veriyo sinyal bulamıyot ama kanal değiştirince düzeliypr. 2 yıl önce yazdığın bir yorumu gördüm sen çözüm bulabildin mi acaba ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir de açılıştaki mavi ekran bitiriyor beni. Kanal değiştirmeden yayın gelmiyor.
Kardeşim merhaba. Awox tv ilk açılmada senin bahsettiğin gibi mavi ekran veriyo sinyal bulamıyot ama kanal değiştirince düzeliypr. 2 yıl önce yazdığın bir yorumu gördüm sen çözüm bulabildin mi acaba?

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
B205500S için (Framless 55) güncel yazılım var mı? Şu anda android 6 var. TV ayarlarında yeni güncelleme çıkmıyor.

A Adem Helvacı

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

eaksoy

Yeni Üye
27 Ağu 2020
4
36
Merhaba arkadaşlar. Awox B205000S kullanicisiyim. Bir kaç sorunum var bunları paylaşıp yardım almak istiyorum. Öncelikle olay store a giriş yapamıyorum. Kullanıcı adı ve şifre eşleştirilmesi diye hata alıyorum.
2. Olarak da kablosuz bağlantı kuramıyorum. Bir türlü kablosuzaga bağlantı sağlanıyor. Bu hatalarla karşılaşan çözüm önerileri olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Merhaba arkadaşlar. Awox B205000S kullanicisiyim. Bir kaç sorunum var bunları paylaşıp yardım almak istiyorum. Öncelikle olay store a giriş yapamıyorum. Kullanıcı adı ve şifre eşleştirilmesi diye hata alıyorum.
2. Olarak da kablosuz bağlantı kuramıyorum. Bir türlü kablosuzaga bağlantı sağlanıyor. Bu hatalarla karşılaşan çözüm önerileri olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
Modem ayarlarından kanal ayarını 1 yapın deneyin.. Bağlantı problemi çözülebilir..

E Çevrimdışı

eaksoy

Yeni Üye
27 Ağu 2020
4
36
Modem ayarlarından kanal ayarını 1 yapın deneyin.. Bağlantı problemi çözülebilir..
Kanal ayarını 1 yaptım ama değişen bir şey olmadı. Ayarlardan Kablosuz ağı sectigimde ağ listesi gelmiyor. Beklemede kalıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

B205000S model televizyonumu uzun uğraşlar sonucu mi kumanda programında sogood televizyon markasıyla eslestirdim. Kullanmak isteyen arkadaş için faydalı olur umarım.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

eseno

Yeni Üye
25 Kas 2020
4
36
Herkese selamlar.

Awox U5000str cihazım var. Bu model için yazılım mevcut mudur acaba?

Arc ses çıkışında senkron problemi oluyor yazılım ile düzelir mi diye düşünüyorum. İnternette hiçbir yerde yazılım bulamadım,bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Screenshot_20210307-193119.png

Awox hepsiburadadaki açıklamasında ? %100 yerli üretim olduğunu beyan ediyor ??

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt