B Çevrimdışı

Bilal sala

Yeni Üye
5 Şub 2022
1
34
Cvp: AWOX marka TV ler ile ilgili Genel Başlık

AWOX 32'' TV Yazılım Dosyası

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

AWOX 40'' TV Yazılım Dosyası

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
[/color]
Merhaba kolay gelsin,awox 140 ekran tv var yazılım gerekli.Belirttiğiniz linkten indirmeye çalıştığımda google driveden aldığım hata “bu mevcut değil” cıkıyor karşıma.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Merhaba; İlgili markanın halka karşılıksız destek sunmayı reddetmesi neticesi ne yazık ki güncel yazılımları sunamıyoruz.
Markaları ile ilgili güzel sözler söylendiğinde gıkları çıkmayan ancak eleştirilince ''Bu Halkı siz böyle alıştırdınız ondan yazılım istiyorlar'' diyebilen toy mühendisleri bünyesinde çalıştıran bir firmaya forum olacak sunacağımız bir destek kalmamıştır.

Bizler bu forumda marka ve firma güzellemesi değil, halka bilgi ve fayda sunmayı arzu ediyoruz. Buna destek olmayan firmalar ile ilgili ne yazık ki elimizden bir şey gelmiyor.
Hey gidi awox rüzgar gibi geldi geçti yaralar bıraktı..

K Çevrimdışı

Krmgmz

Yeni Üye
29 Ağu 2022
1
41
Awox 3282 ELED TV için yazılımı buradan indiremiyorum, gizli içerik diyor. Lütfen yardımcı olun zira kumanda hiç çalışmıyor ve mavi ekranda tuşlar kilitli diyor. Tuş kilidinden önce de kumanda doğru düzgün çalışmıyordu. Şimdi hiç açamıyorum. Lütfen yardım edin.

Menüye kumanda ile erişebiliyormusunuz?
Menüye kumanda ile erisemiyorum aynı sorun bendede var ne yapabilirim yardımcı olur musunuz teşekkür ederim

Y Çevrimdışı

yavuzcelenk

Yeni Üye
10 Eyl 2022
2
55
Awox markası smart tv de play store durduruldu uyarısı alıyorum model B206500S " 65" inç bu konu da yardımcı olursanız memnun olurum Android tv ram artırabilir miyiz bu konuda fikri olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur sanız minnet olurum
adem bey şimdiden sagolun

lradriano Çevrimdışı

lradriano

Yeni Üye
25 Eki 2022
2
33
Arkadaşlar merhaba ben awox marka b2000631 seri numaralı bir tv aldım.Ama dns değiştirici veya vpn gibi uygulamaları kullanamıyorum dolayısıyla bazı uygulamaları kullanamıyorum.Hata verip kapatıyor proton vpn vs çalıştırmaya çalıştırığımda.Ayarlar kısmı da çok kısıtlı olduğundan dns ayarı da yapamıyorum bağlandığım ağa çünkü sadece bağlan veya bağlantıyı kes var onun dışında bir seçenek yok.Ayarları çok kısıtlı.Bir çözümü var mıdır ya da çalışan bir vpn falan var mıdır awox tvde.
yardımcı olduğunuz için teşekkürler

damn2u Çevrimdışı

damn2u

Yeni Üye
29 Mar 2019
10
38
U5600STR model Awox marka televizyonumuz 3. kere led bar arızası verdi. Şu cihazı aldığımda fiyatı 2299 TL idi ve sırf iki katı vermeyeyim diye Samsung marka televizyonu almamıştım ama led bar değişimi için ödediğim paralar arada ki farkı kapattığı gibi çektiğimiz rezillikte cabası.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
U5600STR model Awox marka televizyonumuz 3. kere led bar arızası verdi. Şu cihazı aldığımda fiyatı 2299 TL idi ve sırf iki katı vermeyeyim diye Samsung marka televizyonu almamıştım ama led bar değişimi için ödediğim paralar arada ki farkı kapattığı gibi çektiğimiz rezillikte cabası.
Awox, Nordmande, Onvo, Dijitsu gibi markaları ne alırım nede kapımı öne koyarım.
Kim tavsiye ediyorsa, kendi parasıyla alıp önce o kullansın.

damn2u Çevrimdışı

damn2u

Yeni Üye
29 Mar 2019
10
38
Awox, Nordmande, Onvo, Dijitsu gibi markaları ne alırım nede kapımı öne koyarım.
Kim tavsiye ediyorsa önce o alıp kullansın.

Peki fiyat/performans olarak 55" ve üzeri olarak bir öneriniz olur mu? Ekonomi o kadar kötü noktaya geldi ki bir kaç sene içerisinde en kaliteli markaları alabilecekken şimdi sözde yerli ürünlere bakmak durumunda kalıyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt