ATEŞKES!

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Hani amacımıza ulaşmadan oradaki ateşi kesmeyecektik. Hani rejim geri çekilmeden bu iş bitmeyecekti. Dün resmen o hain saldırıyı Rusyanın yaptığını itiraf etti Putin. Sizin orada olduğunuzu bilmiyorduk demek ne demek? Biz vurduk ama sizden haberimiz yoktu. Hani Rusya'ya hesap sormaya gidiyorduk. Şehitlerimizin kanı yerde mi kalacak? Adam resmen ayağına çağırdı ve vurduğunu kabul etti. Ateşkeside onaylattılar. Kime yarayacak bu ateşkes? Şimdi fırsattan istifade rejim toparlanacak yeni mevzilere kurulacaklar. Vurulma tehlikesi olmadan Rusya silah ve muhimmat takviyesi yapacak. Sonra ne olacak? Anlaşmaya vardığımız rusya destekli rejim yine saldırmaya başlayacak. Trumpa dost dedi arkasından vurdu putine dost dedi arkasından vurdu. Daha kaç defa kandırılacaz. Türkün Türkten başka dostu yoktur. Rusyaya güvenip rus destekli rejimi vuruyoruz. Abdye güvenip abd destekli kahpe teröristleri vuruyoruz. Ya kimseye güvenmeden kendimiz temizleyecez bu teröristleri yada güveneceksek defalarca sırtımızdan vuranlara değil

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Barış Terkoğlu ve Hülya Kılınç neden gözaltına alındığı ortada iken bunun arkasında durmak bana normal gelmiyor.Mit mensuplarını deşifre edilmesi kanunen yasak iken deşifre etmek.Bence vatan hainliğidir.
İt izi, At izine karışmış, MİT Tırları zamanını da hatırlatmak isterim. Mit tırlarını durduran mı vatan hainiydi, Durdurun diyen mi? O Tırları gizli gizli gönderenler mi?

Kozmik odanın deşifre edilmesine ve dolayısıyla yüzlerce MİT ajanının ölümüne neden olan, Menemen ayaklanmasının liderinin, Teğmenimiz Kubilayımızın katilinin torunu olan zat da sizin için vatan hainimidir mesela çok merak ettim.

Mit ajanını deşifre etmekten gözaltına alınan birileri var ise, Yüzlerce Mit ajanının öldürülmesine sebep olan güruhun asılması gerekmiyor mu o halde?

İşinize gelmeyen, muhalefet eden herkes vatan haini size göre. Merak ettim Bülent Arınç da dahil mi sizin listenize?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Muhaliflerin savaşarak aldığı toprakları masada geri verdiler. Adamlar bizim için anlaşma yok hükmündedir diyor.

Daha dün 34 askerimizi bizzat uçakla vurup şehit eden devletle, elimizde olan karayolunda ortak devriye atmayı başarı diye sunmak devlet aklıyla falan açıklanacak bir şey değil ki. Zaten devlet aklını oluşturan herkes bir şekilde tasfiye edildi. Şu an devlet aklı demek, RTE demek.

Bir twit okumuştum, "Bu ekip Lozan'a gitse, Afyon'da Yunanistan'la ortak devriye atıyorduk." diye. Çok doğru.
Evet okudum ben de o twiti. Yok ama biz ne yazsak vatan hainiyiz. Hiç bir şeyi beğenmiyoruz.

Şu amcam kadar olamadık, burada bile bölünmeyi başarıyoruz maşallah :)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İt izi, At izine karışmış, MİT Tırları zamanını da hatırlatmak isterim. Mit tırlarını durduran mı vatan hainiydi, Durdurun diyen mi? O Tırları gizli gizli gönderenler mi?

Kozmik odanın deşifre edilmesine ve dolayısıyla yüzlerce MİT ajanının ölümüne neden olan, Menemen ayaklanmasının liderinin, Teğmenimiz Kubilayımızın katilinin torunu olan zat da sizin için vatan hainimidir mesela çok merak ettim.

Mit ajanını deşifre etmekten gözaltına alınan birileri var ise, Yüzlerce Mit ajanının öldürülmesine sebep olan güruhun asılması gerekmiyor mu o halde?

İşinize gelmeyen, muhalefet eden herkes vatan haini size göre. Merak ettim Bülent Arınç da dahil mi sizin listenize?
Tespitin on numara hocam...
"özellikle" not alıyorum, ömür vefa ederse veya hafızam beni yamultmazsa, "tescilli" olarak ve keyifle "Vatan Hayını" diyeceğim yüzlerce yüzsüz var...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Yanılmıyorsam emekli asker... Emin değilim ama.
Evet hocam doğrudur.
Ve bu adam 15 Ocak da şunu söyledi

15-ocak.png

Dün yapılan ateşkes ile ne sonuç çıktı birisi bana izah edebilir mi rica etsem?

Madde madde elinde mutabakat metinleri olan var mı? (Kinaye değil ciddi soruyorum)

Tamam hiç bir antlaşma tam anlamıyla kamuya açıklanmaz eyvallah ama diplomatik çakallıklarla değil, halk dili ile birisi bize ŞUNU KAZANDIK diyebiliyor mu?

Yani ısrarla ve başından beri belirttiğim üzere, Şehit gelmeden de bu iş çözülebilirdi. Bu gün gelinen sonuç bunun tam anlamı ile ispatıdır.

O nedenle bağırıyoruz burada ''Ölen evlat sizinki olmadığı için bol keseden sallamayın'' diye..

temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
105
55

Benim için Bülent arınçda haindir mit tırlarının yakaalnması için o emri verende haindir.Kim bu ülkenin ayağa kalkmasına çomak sokuyorsa o haindir.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Buyur hocam...

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Benim için Bülent arınçda haindir mit tırlarının yakaalnması için o emri verende haindir.Kim bu ülkenin ayağa kalkmasına çomak sokuyorsa o haindir.
Bu tanımlamada; parti ve şahıs ayrımı yoksa, sonuna kadar katılıyorum...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
İlk defa sizinle bir konuda hemfikir olduk ki buna çok sevindim.

Peki kinaye yapmadan soruyorum, hain olduğu yedi düvel tarafından bilinen ve hatta hötöcü olduğu bilinen bu zat şu an ne iş yapıyor değerli hocam?

temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
105
55
İlk defa sizinle bir konuda hemfikir olduk ki buna çok sevindim.

Peki kinaye yapmadan soruyorum, hain olduğu yedi düvel tarafından bilinen ve hatta hötöcü olduğu bilinen bu zat şu an ne iş yapıyor değerli hocam?
Şu an ne yaptığını biliyorum ama onunda sırasıda gelecek merak etme sen bana bunu sorduklarında neden içeriye atmadınız diyorlar.İnanın ben de aynı şeyi düşünüyorum.Ama sadece şu anda ülkenin hayrına olanlara bakıyorum.Bu ülkenin ayağa kalkmasına kim çomak sokarsa benim için iktidarda olsa desteğimi çekerim.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Muhaliflerin savaşarak aldığı toprakları masada geri verdiler. Adamlar bizim için anlaşma yok hükmündedir diyor.

Daha dün 34 askerimizi bizzat uçakla vurup şehit eden devletle, elimizde olan karayolunda ortak devriye atmayı başarı diye sunmak devlet aklıyla falan açıklanacak bir şey değil ki. Zaten devlet aklını oluşturan herkes bir şekilde tasfiye edildi. Şu an devlet aklı demek, RTE demek.

Bir twit okumuştum, "Bu ekip Lozan'a gitse, Afyon'da Yunanistan'la ortak devriye atıyorduk." diye. Çok doğru.
Muhalifler tek grup değil ve bunlar arasında Suudi ve Emirliğin desteklediği gruplar da var. Ve bu muhalifler yıllarca savundukları topraklardan mesela -Halep'te bulunan- neden biz gelince tek kurşun atmadan çekildiler? Bizi Rusya ve rejimle karşı karşıya getirmek için tabi ki. Biz yerimizde sabitiz, en azından şu anda.
Ateşkes anlaşmasında neden Arap vurgusu vardı? Sonra Arap Birliği'nin açıklamasını biliyor musunuz?

Muhalifler tek grup değil ve bunlar arasında Suudi ve Emirliğin desteklediği gruplar da var. Ve bu muhalifler yıllarca savundukları topraklardan mesela -Halep'te bulunan- neden biz gelince tek kurşun atmadan çekildiler? Bizi Rusya ve rejimle karşı karşıya getirmek için tabi ki. Biz yerimizde sabitiz, en azından şu anda.
Ateşkes anlaşmasında neden Arap vurgusu vardı? Sonra Arap Birliği'nin açıklamasını biliyor musunuz?
Anlaşma yok hükmünde diyen HTŞ biliyor ki biz de eninde sonunda kendilerini tavsiye edeceğiz.

Anlaşma yok hükmünde diyen HTŞ biliyor ki biz de eninde sonunda kendilerini tavsiye edeceğiz.
*tasfiye :hihi

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt