Aspiratör tavsiyesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı Ustacım babamların evi için çekim gücü yüksek, mümkünse çift motor düz tip 60 cm lik bir aspiratör lazım, en son a101 malı ucuz bir mal varmış 2 yıl bile dayanmadı, tavsiyen ne olur abi bütçe 600,700 olabilir.
İşin gerçeği, Geleneksel tip dediğimiz tavan düzlüğünde olan davlumbazlardan var benim evimde de. Hoover marka.
Sıfır set olarak almıştım, Bir daha alırmısın diye sorsan evime dahi sokmam. Cam ocak, Fırın ve Davlumbaz set di bu.

Bu firmalar bir üretici bulup, zaten hazır olan kalıplarda üretim yaptırıp marka bastırıyorlar. Mesela TEKA aslında iyi bir ankastre üreticisidir ancak onlar da piyasa koşulları ile baş edebilmek adına aynı yola başvuruyor.

Birazdan bir kaç görsel paylaşırım benim davlumbazdan. Ben de bu aralar değiştirmeyi düşündüğüm için bakıyordum açıkçası.

Bu sefer şu yeni dizayn katmanlı olan modellerden almayı düşünüyorum.

Eskisi Çift motorluydu memnundum. Bu ise Salyangoz motor ancak ben istediğim performansı alamadım o nedenle ya daha büyük motorlu, ya da yine çift motorlu modele geçmeyi düşünüyorum tekrar.

Bu işin piri Gaggenau markasıdır ama araba parasına mal satıyor adamlar :)))
Düşünsene abi bazı modellerinde koku moleküllerinin %95 ini tutabilme vaadinde dahi bulunuyorlar :ok

Ben kendimce yine Simfer ürünlerine bakıyorum, Hatta Simfer servisi arkadaşa bu gün yazmıştım, hangi modelde hangi motor kullanılıyor vs diye.

Eğer durum acil değilse yani yarın almanız gerekmiyorsa pazartesi bu konuyu yeniden görüşelim derim :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
20200530_203957.jpg

20200530_204012.jpg

20200530_204019.jpg

20200530_204031.jpg

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İşin gerçeği, Geleneksel tip dediğimiz tavan düzlüğünde olan davlumbazlardan var benim evimde de. Hoover marka.
Sıfır set olarak almıştım, Bir daha alırmısın diye sorsan evime dahi sokmam. Cam ocak, Fırın ve Davlumbaz set di bu.

Bu firmalar bir üretici bulup, zaten hazır olan kalıplarda üretim yaptırıp marka bastırıyorlar. Mesela TEKA aslında iyi bir ankastre üreticisidir ancak onlar da piyasa koşulları ile baş edebilmek adına aynı yola başvuruyor.

Birazdan bir kaç görsel paylaşırım benim davlumbazdan. Ben de bu aralar değiştirmeyi düşündüğüm için bakıyordum açıkçası.

Eskisi Çift motorluydu memnundum. Bu ise Salyangoz motor ancak ben istediğim performansı alamadım o nedenle ya daha büyük motorlu, ya da yine çift motorlu modele geçmeyi düşünüyorum tekrar.

Düşünsene abi bazı modellerinde koku moleküllerinin %95 ini tutabilme vaadinde dahi bulunuyorlar :ok

Ben kendimce yine Simfer ürünlerine bakıyorum, Hatta Simfer servisi arkadaşa bu gün yazmıştım, hangi modelde hangi motor kullanılıyor vs diye.

Eğer durum acil değilse yani yarın almanız gerekmiyorsa pazartesi bu konuyu yeniden görüşelim derim :ok
Gaggenau bosch grubundan dı değil mi afem abi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yukarıda gördüğünüz ikinci foto tam bir Müteahhit zeka örneğidir.
Komple tuğla olan duvarda adam ankastre davlumbaz için baca çıkış deliğini nereye açmış görüyormusunuz? :kiskis

Yukarıdaki üçüncü foto ise 2 yaşında boyaları atmaya başlayan Hoover marka davlumbazın görüntüsüdür.

Bu örnekleri bilerek verdim zira Hoover bilenler bilir ki aslında oldukça kaliteli markadır. Sorun şu ki bu Hoover o Hoover değil :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Olur abi bizim takılacak yer standart düz 60cm lik için annem başımın etini yiyor ne alalım diye uzaktayız bari senden iyi bir öneri alırsam internetten alıp yollayayım, teşekkürler cevabın için ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Gaggenau bosch grubundan dı değil mi afem abi
Evet BSH gurubunda. Aslında Gaggenau yanlış bilmiyorsam Bosch dan daha önce kurulmuş marka ama sonra evlendiler mi ne olduysa bu gurup dahilinde yer aldı.

Bu markayı hayatımda ilk defa 2014 yılında Ahmet Nazif Zorlu'nun yatında görmüştüm. Teleffuz bile edememiş ''la bu adam nereden bu buluyor bu tenekeleri'' demiştim.

Sonra baktım o teneke meğerse altın değerindeymiş :kiskis

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ücretsiz montaj ucuz ürünlerde olmuyor.montaj içinde ayrı para ödemeniz lazım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt