Aspiratör tavsiyesi

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Normal sürgülü( 60 cm).aspiratörüm bozuldu.internetten baktım 100 tl bile var .en fazla 300 tl kadar montjını servisi yapan sessiz çalışan fiyatına göre en iyi olan bir apiratör tavsiyesi istiyorum.teşekkürler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,450
Normal sürgülü( 60 cm).aspiratörüm bozuldu.internetten baktım 100 tl bile var .en fazla 300 tl kadar montjını servisi yapan sessiz çalışan fiyatına göre en iyi olan bir apiratör tavsiyesi istiyorum.teşekkürler.

100tl yazana bulasma kardesım oyle bır hata yaptım 6ay surmeden plastık aksamları gevreyıp kırıldı surgu sıstemı suan calısmıyor
Anneme yenısı almam gerekıyor.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Regal RGL AS 330 X
Regal RGL AS 330 E Enerji Beyaz Aspiratör

bu iki aspiratör arasından hangisini alayım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
takılı ama alt kattaki tam o odada oturuyor (onun duvarının üsütüne bağlı) klimasıda olmadığı için penceresi açık o yüzden ses çok geliyor diyor.

Dış ünitelerin biraz sesi olur ama dinlemeden yorum yapamayız tabi.:sirit
İmkanınız varsa dış ünitenin yerini değiştirtin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,450
Bına dısına montaja karsıyım. hem bu tarz durumların yasanmasını engel olursunuz, hemde estetık anlamda bına dısı sıkıntı yaratıyor

tum klımalarımın unıtelerı balkon ıcındedır. suankı evı aldıgımda varolan 1 adet klıma dıs cepheye montajlanmıs sonradan sebeke takılınca sokup goturmedı eskı evsahıbı.

neysekı ıc unıte hızasına montaj yapılmıs altkattan sıkayet gelmesı ımkansız.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bına dısına montaja karsıyım. hem bu tarz durumların yasanmasını engel olursunuz, hemde estetık anlamda bına dısı sıkıntı yaratıyor

tum klımalarımın unıtelerı balkon ıcındedır. suankı evı aldıgımda varolan 1 adet klıma dıs cepheye montajlanmıs sonradan sebeke takılınca sokup goturmedı eskı evsahıbı.

neysekı ıc unıte hızasına montaj yapılmıs altkattan sıkayet gelmesı ımkansız.
kullandığım odada balkon yok diğer salonda kullandığım lg beko klimayı balkona montaj yaptırmıştım(inevertır değil) daha az sesli çalışıyor

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Regal RGL AS 330 X
Regal RGL AS 330 E
VESTEL EFES ASPİRATÖR
VESTEL BERGAMA ASPİRATÖR
Altus Al-37 I Inox Sürgülü Aspiratör
VESTEL TRUVA (STORM) ASPİRATÖR
bunlardan hangisi ado ustam.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ado hocam aspiratör rahmetli oldu bu hafta içinde almam lazım hangini alayım.sizden acil tavsiye bekliyorum.klimada forumdaki ustaları dinlemedik başımız ağrıdı.artık akıllandık al dediğinizi alacağım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt