Aspiratör tavsiyesi

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
İşin gerçeği, Geleneksel tip dediğimiz tavan düzlüğünde olan davlumbazlardan var benim evimde de. Hoover marka.
Sıfır set olarak almıştım, Bir daha alırmısın diye sorsan evime dahi sokmam. Cam ocak, Fırın ve Davlumbaz set di bu.

Bu firmalar bir üretici bulup, zaten hazır olan kalıplarda üretim yaptırıp marka bastırıyorlar. Mesela TEKA aslında iyi bir ankastre üreticisidir ancak onlar da piyasa koşulları ile baş edebilmek adına aynı yola başvuruyor.

Birazdan bir kaç görsel paylaşırım benim davlumbazdan. Ben de bu aralar değiştirmeyi düşündüğüm için bakıyordum açıkçası.

Bu sefer şu yeni dizayn katmanlı olan modellerden almayı düşünüyorum.

Eskisi Çift motorluydu memnundum. Bu ise Salyangoz motor ancak ben istediğim performansı alamadım o nedenle ya daha büyük motorlu, ya da yine çift motorlu modele geçmeyi düşünüyorum tekrar.

Bu işin piri Gaggenau markasıdır ama araba parasına mal satıyor adamlar :)))
Düşünsene abi bazı modellerinde koku moleküllerinin %95 ini tutabilme vaadinde dahi bulunuyorlar :ok

Ben kendimce yine Simfer ürünlerine bakıyorum, Hatta Simfer servisi arkadaşa bu gün yazmıştım, hangi modelde hangi motor kullanılıyor vs diye.

Eğer durum acil değilse yani yarın almanız gerekmiyorsa pazartesi bu konuyu yeniden görüşelim derim :ok
abi ne oldu senin davlumbaz aspiratör önerisi Simfer mi aldın ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt