Aspiratör tavsiyesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Regal RGL AS 330 X
Regal RGL AS 330 E
VESTEL EFES ASPİRATÖR
VESTEL BERGAMA ASPİRATÖR
Altus Al-37 I Inox Sürgülü Aspiratör
VESTEL TRUVA (STORM) ASPİRATÖR
bunlardan hangisi ado ustam.
REGAL AS330 hem koşulsuz 3 yıl garanti, Hem VESTEL güvencesi, Hem de 301m3 emişe 61db ses nedeniyle bu ürün daha ön planda :ok

EDİT: Yalnız bu meretlerin en iyisi bile yine de gürültülü azizim onu belirtmeden geçmeyeyim :ok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Montaj ücretsiz değildir bunun .elinden geliyorsa kendinde montaj edebilirsin gelmiyorsa ayrıyeten montaj içinde para vermen lazım.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Boşuna ucuz değil anlaşılan. O zaman başka ürünlere bakalım. 450 metre küp den fazla çeken ürün lazım bana. Bacaya bağlayacağım için iyi çekmesi lazım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Montaj ücretsiz değildir bunun .elinden geliyorsa kendinde montaj edebilirsin gelmiyorsa ayrıyeten montaj içinde para vermen lazım.
Montajı basit görünüyor, kendim yapabilirim. Fakat başka markalara yöneldim. Media Markt'ta Silverline var rayı gayet güzel kayıyor ama çekişi bana düşük geldi.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Ben samsung aldım fakat 3 gündür servis kuruluma gelmiyor çok yoğunlarmış(defalarca arama sonucu bir kere ulaştım bayan söyledi).marka olarak samsung gözümden düştü .samsung müşteri temsilcisi ctb bilişim gelecek diyor fakat servisi arıyorum telefonlara cevap veren yok(bir kere açtılar çok yoğunlarmış).koca samsunga yakışmıyor bunlar.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Samsung HB6247SX/XEO 3 Kademeli Aspiratör
servis 1 saat önce geldi.aspiratörü kutusundan çıkardı yerine takmak istedi.tahta üzerindeki baca deliğine girmedi eski aspiratörün 120 mm bunun 150 mm bunu kestirin dedi.(tahtayı). Montaj yapmadı gitti.Ben marangoza hallettirdim.(tahtayı kestirdim).yeni aldığım aspiratör borusu 127 mm kutuda yazıyor .Servis bu olmaz dedi. 150 mm boru alın dedi.fakat ben bulamadım. bulsamda bu seferde bacaya giren yere bu boru girmez (duvardaki kısma)nasıl yapacağız çapı küçültmek için adaptörmü takacağız acaba.servis elemanı beni cepten aramıştı.(kuruluma gelmeden önce). ordan tekrar ulaştım. bucadayız (ben çiğlideyim) bugün gelemeyiz ancak pazartesi belki dedi bizim iş bayramdan sonraya kaldı gibi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

şota hocam bu baca borusu için ne yapmak lazım acaba.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,514
Benim bildigim 80mm - 800mm kadar
Aluminyum fleksi hava hortumu satiliyor.
150mm alin Aspiratorun baca cikisina fleksi tam oturur
Duvardaki delik kiminida hafif buzup gecirirsiniz.

150mm'den 120'ye redüksiyon var ama pahaliya patlar size
Enguzeli aluminyum fleksi.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
hocam teşekkürler ben bunu aspiratör diye aldım fakat kutuyu açtıklarında kataloğunu gördüm kuzine davlumbaz yazıyor.(made in ıtaly)yüksekliği bile eskisinden 10 cm fazla.ne iş anlamadım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,514
Kuzineler normal ocaga gore daha fazla isi aciga cikarir.
Normal ocagi hoplatir ozaman o aspiratör :haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt