Aşı Yaptırmayan Vatan Hainiymiş

F Çevrimdışı

fottili 

Aktif Üye
27 Şub 2018
76
Bu doktor değil mi , bol bol karbonhidrat tüketin , bitikisel yağları tercih edin diyen. Tereyağ kötü , et ve yumurta yemeyin diyen.

Evet bu o doktor.

Sonrasında ise ameliyat elbiseleriyle tereyağlı yumurta yerken poz vermişti.Yumurta sağlıktır ,tereyağ iyidir felan...

Evet bu o doktor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,624
biontech in finansörü de bill gates 55milyon usd lik hissesi var bizdeki aşı çalışması yapan üniversitelerede bill gates vakfı hatırı sayılır bağışlar yapıyor.
e devletede seyahat sağlık kısmı eklendi.
Çin, Rusya gibi totaliter rejimlerden çıkan aşılara anca dünyada rüştünü kanıtlamış otoritelerin onay vermesi sonucu güvenirim.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Googleden bakıyorlardır muhtemelen :)
Ama her kafadan ses çıkarsa durum da bu olur gibime geliyor :)
teraspy teraspy abi, sayın Aragorn Aragorn'un söylediği çok güzel bir söz vardı Youtube konusunda.
YouTube bir aynadır oraya ne yüklenirse onu gösterir, bir oynatıcı gibi düşün, ha Türk yapmış ha Hintli ha Çinli bir şey fark etmez bizim onu nasıl kullandığımızdır önemli olan
Bu arama motorları için de geçerli, internette o kadar fazla veri ve bilgi var ki aradığınız her konuda kendinizi rahatça ikna edebilirsiniz. Sağ duyu dediğimiz kavramı kullanmak burada devreye giriyor. Siz Google a aşıda çip yazarsanız 5 dakika içinde aşının içinde çip olduğunu düşünmeye başlarsınız. Ama bunun yerine aşının içinde ne var ve çip nedir nasıl çalışır yazarsanız böyle bir şeyin saçma olduğunu anlarsınız. Birde ülkemizde yabancı dil eğitimi iyi yerlerde olmadığı için, doğal olarak yabancı dilde olan dış haberleri ve içerikleri saçma sapan altyazılar uydurarak her şeye dönüştürebiliyorlar. Geçen gün forumda bir arkadaş bana attı bir video adam PCR testini kötülüyor diye ama aslında onla hiç alakası yok konuşulan konunun. Böyle ilgi çeken bir kaynak bulunca o dili bilen birisine çevirtip doğrulatmak en doğrusu. Bir de dünya genelinde kötü olup ülkemizde kötünün de kötüsü olan medyanın da bu işte parmağı var, haber sitelerine artık giremiyorum ya da girmek istemiyorum diyelim. Okuyucuyu bırakın yaptıkları habere bile saygısı olmayan haber kuruluşu, haber kuruluşu değil daktiloda (veya modern hali klavyede) rastgele şeyler yazan maymunlardan farksız bir topluluktur.

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
265
50
Diğer aşılara oranla
Hem daha pahalı hem de 3 fazı açıklanmamış bir aşıyı hemde aracı bir firma üzerinden alınıyorsa bu işte kesin bi İNDİREGANDİ var demektir :kas

EqVUa_qWMAAGRie.jpg

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,438
64
teraspy teraspy abi, sayın Aragorn Aragorn'un söylediği çok güzel bir söz vardı Youtube konusunda.

Bu arama motorları için de geçerli, internette o kadar fazla veri ve bilgi var ki aradığınız her konuda kendinizi rahatça ikna edebilirsiniz. Sağ duyu dediğimiz kavramı kullanmak burada devreye giriyor. Siz Google a aşıda çip yazarsanız 5 dakika içinde aşının içinde çip olduğunu düşünmeye başlarsınız. Ama bunun yerine aşının içinde ne var ve çip nedir nasıl çalışır yazarsanız böyle bir şeyin saçma olduğunu anlarsınız. Birde ülkemizde yabancı dil eğitimi iyi yerlerde olmadığı için, doğal olarak yabancı dilde olan dış haberleri ve içerikleri saçma sapan altyazılar uydurarak her şeye dönüştürebiliyorlar. Geçen gün forumda bir arkadaş bana attı bir video adam PCR testini kötülüyor diye ama aslında onla hiç alakası yok konuşulan konunun. Böyle ilgi çeken bir kaynak bulunca o dili bilen birisine çevirtip doğrulatmak en doğrusu. Bir de dünya genelinde kötü olup ülkemizde kötünün de kötüsü olan medyanın da bu işte parmağı var, haber sitelerine artık giremiyorum ya da girmek istemiyorum diyelim. Okuyucuyu bırakın yaptıkları habere bile saygısı olmayan haber kuruluşu, haber kuruluşu değil daktiloda (veya modern hali klavyede) rastgele şeyler yazan maymunlardan farksız bir topluluktur.
+1 ,biraz da "bilinçli" olmak lazım tabii :ok

Geri
Üst Alt