Aşı Yaptırmayan Vatan Hainiymiş

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Öncelikle konu basligi sizin düsünceniz gibi algilaniyor anasayfada.
Videoyu izlemedim ama asi konusu herkesi bir sekilde asi yaptirtmak zorunda birakilacak gibi görünüyor , yerine göre ucaga almayacaklar ,otel rezervasyonunuzu yapmayacaklar, belki restoranlarda sigara icenler bölümü gibi asi olmayanlar bölümü acip kendinizi 2. sinif insan gibi hissetmenize neden olacaklar...
Asi olmayi düsünmeyen birisi olarak gidisati bu yönde görüyorum..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
konu basligi sizin düsünceniz gibi algilaniyor anasayfada.
Videoyu izlemedim ama asi konusu herkesi bir sekilde asi yaptirtmak zorunda birakilacak gibi görünüyor , yerine göre ucaga almayacaklar ,otel rezarvasyonunuzu yapmayacaklar, belki restoranlarda sigara icenler bölümü gibi asi olmayanlar bölümü acip kendinizi 2. sinif insan gibi hissetmenize neden olacaklar...
Asi olmayi düsünmeyen birisi olarak gidisati bu yönde görüyorum..
Yorum yok demiştim duramadım.
Sürekli mutasyona uğrarsa ne yapacağız.

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Keşke bu kadar sert ifade etmeseymiş hoca... Farklı bir niyeti olduğunu düşünüyorum ama söylemek istemiyorum...

Keşke, maske mesafe hijjen kuralları için, Ayasofya'ya 350 bin kişi toplandığında, düğün nişan gezi, turizm faaliyetleri serbest bırakıldığında, aynı sertlikte olaydı da, ikinci dalgaya tutulmayaydık...

Koskoca profesör de tribünlere oynayıp, taklacı güvercin moduna giriyorsa vay ki ne vay...

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Hocada dişi merkebin doğum organına su kaçırmış , oldu olacak taksimde sallandırın,
halkın aşı yaptırmamak istemesinin en büyük sebebi yetkilelerin bu güne kadar hep gerçeği saklayıp insanlara yalan söylemesi
Çin aşısı şuan çok muallak bi durumda ama biontech aşı gelirse bir çok kişi olur diye düşünüyorum

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Hocada dişi merkebin doğum organına su kaçırmış , oldu olacak taksimde sallandırın,
halkın aşı yaptırmamak istemesinin en büyük sebebi yetkilelerin bu güne kadar hep gerçeği saklayıp insanlara yalan söylemesi
Çin aşısı şuan çok muallak bi durumda ama biontech aşı gelirse bir çok kişi olur diye düşünüyorum
biontech in finansörü de bill gates 55milyon usd lik hissesi var bizdeki aşı çalışması yapan üniversitelerede bill gates vakfı hatırı sayılır bağışlar yapıyor.
e devletede seyahat sağlık kısmı eklendi.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
kovid 19 la mücadeleye ilişkin sosyal medyaya yansıyabilecek her türlü aykırılık siber suçlarla mücadele ve istihbarat birimlerince takip edilecekmiş.
anlıyacağınız dikkatli yazın

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
kovid 19 la mücadeleye ilişkin sosyal medyaya yansıyabilecek her türlü aykırılık siber suçlarla mücadele ve istihbarat birimlerince takip edilecekmiş.
anlıyacağınız dikkatli yazın
Şu fıkra geldi aklıma, nedense... :cigara

Şili'de, Pinoşet döneminin en hızlı olduğu yıllar... Pinoşet; tebdili kıyafet yaparak kendi hayatının sahneye koyulduğu tiyatro oyununa gider... Salon doludur ve oyun bitiminde bütün salon ayağa kalkarak çılgınlar gibi oyunu alkışlar, Pinoşet ayrı bir keyif alır ve koltuğuna iyice gömülürcesine yayılır, yanındaki adam eğilirek kulağına fısıldar;

"Ayağa kalk ve alkışla, salon ağzına kadar sivil polis dolu, bi yavşak yüzünden ömrünü hapislerde geçirmeye değmez"

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,559
Biontech ilgili fısıltılar yayılmaya başlandı. Satışlar eczane üzerinden ve ücretli olacak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt