Arzum ar010 şofben rezistans yardım !?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Rezistans sorunu yok sanki switch'ler ile diyafram contasını kontrol edin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Faz nötr toprak hepsi sarı renk

DSC_0351-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bendede 10 yıllık demirdöküm tıtanyum var.artık suyu eskiye göre geç ısıtıyor.rezistansı sadecene temizlesem yeterlimi yoksa komple değiştirmekmi gerekir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bendede 10 yıllık demirdöküm tıtanyum var.artık suyu eskiye göre geç ısıtıyor.rezistansı sadecene temizlesem yeterlimi yoksa komple değiştirmekmi gerekir.
Rezistans'ta patlak yoksa sağlamsa kireç temizliği yeterli

10'yıllık ise rezistans değişimi şart temizlemek güvenli olmayabilir patlaksa kaçak akım olur tehlikeli

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Rezistans'ta patlak yoksa sağlamsa kireç temizliği yeterli

10'yıllık ise rezistans değişimi şart temizlemek güvenli olmayabilir patlaksa kaçak akım olur tehlikeli
rezistans alındığından beri hiç değiştirilmedive temeizlenmedi şimdi ben bunu komple değiştireyim o zaman teşekkürler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
rezistans alındığından beri hiç değiştirilmedive temeizlenmedi şimdi ben bunu komple değiştireyim o zaman teşekkürler.
50-100 arası rezistans fiyatı yenisini almak riske girmekten iyidir 10'yıllık cihaz sonuçta doğru karar :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Rezistans sorunu yok sanki switch'ler ile diyafram contasını kontrol edin

Faz nötr toprak hepsi sarı renk

DSC_0351-1.jpg
Evet sarı... Şofbenin üstte kanal var resimde görürseniz.. Sarılar, ne ise gerekenlere takılı. ?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Birde üstteki ışık su kapalı konumda sürekli yanıyor. Titrek yanıyor. Su açınca sönüyor. Normal midir?

DSC_03561f8131dcee14798e.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Birde üstteki ışık su kapalı konumda sürekli yanıyor. Titrek yanıyor. Su açınca sönüyor. Normal midir?

kapalı konumda ışık yanmaz açınca yanar switch arızası var diyaframı da kontrol et

swich arızalı rezistansa elektirik gitmiyor ondan ısıtmıyor swichler değişince ısıtır

Moderatör tarafında düzenlendi:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44

Beyaz eşya servisi arkadaşa sordum. Şebeke bağlantı ışığı olduğunu söyledi. ?

kapalı konumda ışık yanmaz açınca yanar switch arızası var diyaframı da kontrol et

swich arızalı rezistansa elektirik gitmiyor ondan ısıtmıyor swichler değişince ısıtır

1-2-3 yanıyor onda sorun yok. Switchde de sorun yok. Olsa hiç ısıtmaz. Su ısıtıyor. Bu marka bence aman aman ısıtmıyor. Tek sorun bu.
Üstteki ışığı sormuştum ama neyse öğrendik şebeke bağlantı ışığı ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sıfırda kapalı iken hiç ışık yanmaz yanlışın var 1.kademeye alsan şebeke bağlantı tek ışık yanar

senin şohben arızalı haberin olsun

Geri
Üst Alt