The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
Zaten hepi topu iki tane cihaz var hem Netflix hem Youtube'da 4K'yı destekleyen cihaz :hihi biri Nvidia Shield Tv parası olan alır :deli1diğeride artık eski bir işlemciye ve kötü bir grafik işlem birimine sahip olan Xiaomi Mi Box :hihi

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
peki bu android tv tvlerde gelen gömülü netflix uygulamalarında nasıl oluyor acaba. yada bu vestellerin içinde bulunan 4k tvler de

Nickimsonikimsi Çevrimdışı

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
42
The_SreT The_SreT
Hocam bahsettiginiz linkdeki urunu ben aldim benim 51" 720p plasmam icin biraz güçlü kaldi ama torrent youtube vs cok kullaniyordum emektar himedia yi satici ilani kaldirdi sanirim stok 1 adetti
Tesekkurler haber verdiginiz icin.
Şuan sanirim tekrar stokta
Bu arada ürün gelsin himedia q3 ümü satarım 2.el bölümunde

Son düzenleme:
BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Tam bir f/p ürünü , uygun fiyata iyi bir cihaz arayanlar bu fiyata kaçırmasın :ok 320 TL'ye felan geliyor.

Beelink GS1 6K Android Tv Box

Sürüm: Android 7.1
İşlemci: Allwinner H6
Sistem: 64bit
Ekran Kartı: Mali T720MP2
Ram: 2GB DDR3
Rom: 16GB
USB: 3.0
Maksimum Harici Disk Okuma 4TB
Bluetooth 4.1
1000 M Ethernet Wifi 2.4G ve 5.8G
Ota Güncelleme Var

Merhaba, başlangıç seviyesi olarak HK1 mini almaya karar vermiştim, 178 lira şu an, 88 lira farkla 266 liraya HK1 max varmış, 4gb ram ve 32gb rom ile, sizin fikrinizi sorayım ? 88 lira farka 2gb ram ve 16gb fazla hafızaya değer mi ? (Red mi note 4 --4gb/64gb-- telefon kullanıyorum da :))

Yoksa 312 liraya yukarıda bahsettiğiniz ürün mü ? :)

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
The_SreT The_SreT
Hocam bahsettiginiz linkdeki urunu ben aldim benim 51" 720p plasmam icin biraz güçlü kaldi ama torrent youtube vs cok kullaniyordum emektar himedia yi satici ilani kaldirdi sanirim stok 1 adetti
Tesekkurler haber verdiginiz icin.
Şuan sanirim tekrar stokta
Bu arada ürün gelsin himedia q3 ümü satarım 2.el bölümunde
Hayırlı olsun hocam güzel bir seçim yaptınız :ok kaça aldın hocam cihazı ? Şuan kargo içinde 312 TL gözükmekte
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, başlangıç seviyesi olarak HK1 mini almaya karar vermiştim, 178 lira şu an, 88 lira farkla 266 liraya HK1 max varmış, 4gb ram ve 32gb rom ile, sizin fikrinizi sorayım ? 88 lira farka 2gb ram ve 16gb fazla hafızaya değer mi ? (Red mi note 4 --4gb/64gb-- telefon kullanıyorum da :))
Hocam hiç gerek yok eğer 266 TL civarlarına çıkacaksanız işlemcisi ve grafik ara birimi daha iyi bir cihaz bakın :ok

Aynen 266 TL'ye çıkıyorsanız , biraz daha çıkın ve 312 TL'ye Beelink GS1 6K bu ürünü alın :ok

Son düzenleme:
Nickimsonikimsi Çevrimdışı

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
42
The_SreT The_SreT
Hocam kartimdan 310.80 kurus cekilmis
Benim icin iyi bir level atlama olacak
Şuana kadar egreat himedia ve buda 3. Mediaplayer im oldu ilk ikisinde resim kalitesi bakimindan cok memlundum zaten kumandam mele air mause var urun gelsin kendimce bir inceleme yaparim tabi 720p plasmamla
Bu arada plasmami sadece oled ile degistiririm diyorum led tv ler pastel pastel renkleri ile beni deli ediyor .

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,168
The_SreT The_SreT
Hocam kartimdan 310.80 kurus cekilmis
Benim icin iyi bir level atlama olacak
Şuana kadar egreat himedia ve buda 3. Mediaplayer im oldu ilk ikisinde resim kalitesi bakimindan cok memlundum zaten kumandam mele air mause var urun gelsin kendimce bir inceleme yaparim tabi 720p plasmamla
Bu arada plasmami sadece oled ile degistiririm diyorum led tv ler pastel pastel renkleri ile beni deli ediyor .
310 TL şu zamanda çok uygun bir fiyat bu cihaz için , promosyon ürün zaten. Sitede gezinirken hemen dikkatimi çekmişti fiyatı :mutlu

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
benim toshiba tv (50u5863dat) hem youtubede hemde netflixte 4k destekliyor o zaman boş yere tv boxla falan uğraşmayalım :hihi

şaka bir yana ucube telekom fiber kutuyu takıp kayıplara karıştı, zaten Fenerbahçe'de çin işkenceci gibi, dolarda uçmuş, çok niyetim vardı aslında ama bize tvbox falan gelmez bu aralar. :cigara

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
Bu cihazlar konusunda fazla bilgim yok fakat arkadaşlar epeyce bilgi vermişler. Bunların ışığında doğru bir seçim yaparsın

Geri
Üst Alt