D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
xiaomi mi box arkadaslar bu cihazla takılmadan yuksek oyunlar oynalınırmı birde gamrpad takılırmı

Mi box s var bende diğer android boxlar gibi değil ( benim denediğim ) sebebi cihaz google play de ki sadece desteklediği uygulamalara erişim sağlıyor tarayıcı yok hızı gayet iyi denemek için asphalt 8 ve minions indirdim ( kumanda xbox one s joystick bağlantı bluetooth ) minions oyundan attı ama asphalt 8 gayet akıcı ara ara yavaşlamalar oluyor ancak ben pek önemsemiyorum. ayrıca kumandasını philips android tv ye tanıttım ikisini de kullanıyorum.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hakan198965

Yeni Üye
10 Nis 2018
42
34
Mi box s var bende diğer android boxlar gibi değil ( benim denediğim ) sebebi cihaz google play de ki sadece desteklediği uygulamalara erişim sağlıyor tarayıcı yok hızı gayet iyi denemek için asphalt 8 ve minions indirdim ( kumanda xbox one s joystick bağlantı bluetooth ) minions oyundan attı ama asphalt 8 gayet akıcı ara ara yavaşlamalar oluyor ancak ben pek önemsemiyorum. ayrıca kumandasını philips android tv ye tanıttım ikisini de kullanıyorum.

T95ZPLUS MODELİ NASIL 500 TL

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
T95ZPLUS MODELİ NASIL 500 TL

hocam cihazı denemişliğim yok ancak özelliklerine baktığımda amlogic s912 işlemci 2gb ram 16 gb rom mali820 mp3 ekran işlemcisi görüyorum gayet iyi oyun için düşünüyorsanız ne kadar desteklendiği, akışı çok iyi diye söylense de aslında bu cihazlar oyun için değil smart odaklı yapılan cihazlardır oyun için büyük bir beklentiye girmemek gerek eğer yurt dışından alma gibi bir şansınız var ise Tanix TX9 Pro yu incelemenizi tavsiye ederim. Sizin söylediğiniz cihaz aşağıda ki linkte daha uygun fiyata

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hocam apk olarak istediğinizi yukluyorsunuz tarayıcı da var. Ben Chrome yükledim. Google Play'de yok ama dediğiniz gibi .

H Çevrimdışı

Hakan198965

Yeni Üye
10 Nis 2018
42
34
TRY 210.48 26%OFF | Android 8.1 TVbox Amlogic S905X2 X96MAX 4 GB 64 GB TV KUTUSU Quad Core 2.4G
VERGİ OLAYI SIKINTILI BIRDE KAC GÜNDE GELİR TÜRKİYEDE İYİ TV BOX VARMI YÜKSEK OYUN GRAFİGİ VE 4K İCİN
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende jvc 49 inc var ama ekran yansıtma sıkıntılı oyun oynayamıyorsunuz cocuk var bande

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Hocam apk olarak istediğinizi yukluyorsunuz tarayıcı da var. Ben Chrome yükledim. Google Play'de yok ama dediğiniz gibi .
Doğrudur hocam yüklenir bende yükledim ama çoğu uygulama çalışmıyor mesela benim en çok işime yarayacak app kablowebtv apk olarak dışarıdan yüklesem giriş ekranı yatay desteklemediği için çalışmayacak xiaomi den en azından bir tarayıcı app beklerdim açıkçası. Diğer uygulamalarda zamanla uyarlama yaparlar inşallah.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Doğrudur hocam yüklenir bende yükledim ama çoğu uygulama çalışmıyor mesela benim en çok işime yarayacak app kablowebtv apk olarak dışarıdan yüklesem giriş ekranı yatay desteklemediği için çalışmayacak xiaomi den en azından bir tarayıcı app beklerdim açıkçası. Diğer uygulamalarda zamanla uyarlama yaparlar inşallah.
Hocam yatay olarak çalışıyor video açınca düzeliyor aklınız da olsun. Dediğiniz gibi ama giriş ekranları yatay oluyor o tarz programlarin.

H Çevrimdışı

Hakan198965

Yeni Üye
10 Nis 2018
42
34
Kararsız kaldım turkiyede iyi bir tv box varmı yuksek cözünürük oyun ve 4k oynatabilen

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Kararsız kaldım turkiyede iyi bir tv box varmı yuksek cözünürük oyun ve 4k oynatabilen
Hocam bu aletlerin çapı belli oyun için arkadaşın dediği gibi çok fazla bişey beklememek gerekir. Ama 4k izleyip bir TV boxun yapabileceği şeyleri Xiaomi mi box ile yapabilirsiniz ki o fiyat bandın da benim görüşüm daha iyi bir cihaz yok. Oyun için bütçeyi daha arttırmak gerekir ama oda değmez bence .

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
VERGİ OLAYI SIKINTILI BIRDE KAC GÜNDE GELİR TÜRKİYEDE İYİ TV BOX VARMI YÜKSEK OYUN GRAFİGİ VE 4K İCİN
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende jvc 49 inc var ama ekran yansıtma sıkıntılı oyun oynayamıyorsunuz cocuk var bande
Satıcı ile irtibata geçebilirsiniz fiyatı düşük yazarsa vergi odemezsiniz

Geri
Üst Alt