Akigon'un Yıldığı Başlık :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yazık ki ne yazık. Aklı başında cevap verebilen bir tane ne genci ne yaşlısı çıkmamış. Birisi işe uyanmış neyse ki.
Belki de sokakta bize mikrofon uzatsalar biz de apışıp kalırız haydi şimdi gömmeyeyim herkesi.

Yalnız şu sokakta mikrofon uzatma işini ben de yapacağım koydum kafaya.
Yakışır abim ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Usta video da soru sorulan kişiler dahil izleyenlerin bir çoğu da dahil kimse dalgayı anlamamış beyin fırtınası oluşmamış 31 Kasım yok ki tıpkı benim üst mesajlarda yazdığım 13. Ay gibi
Yahu video zaten ironik ama röportaj kısmı tamamen gerçek içinde bulunduğumuz iklime ayna tutuyor, diğer videosunu da izleyin ne hale geldiğimizi görün memleket olarak

H Çevrimdışı

humanares

Yeni Üye
27 Eki 2021
1
33
yani görünüşe göre bu bir hesabın silinmesiyle ilgili değil, bazı derinlemesine kişisel meselelerle ilgili. Bence sorunlarımızı başkalarına iletmemeliyiz.
Birçoğu, bunun gibi toplulukların bir parçası olmaktan ve bunların bir parçası olmaktan mutlu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
yani görünüşe göre bu bir hesabın silinmesiyle ilgili değil, bazı derinlemesine kişisel meselelerle ilgili. Bence sorunlarımızı başkalarına iletmemeliyiz.
Birçoğu, bunun gibi toplulukların bir parçası olmaktan ve bunların bir parçası olmaktan mutlu.
Forumdaki bir çok kişi birbirini tanımıyor nasıl kişisel olabilir ki belki 1-2 Kişi yüz yüze gelmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Uzatılan mikrofonlar konusunda küçük bir tecrübemi paylaşayım; istanbulda denk gelmişti ortaköyde oturuyoduk sahilde taşın üstünde. Bir kameraman ve elinde mikrofonlu bir abla insanlara şöyle bir önce bakıp sonra gidip röportaj yapmak ister misiniz minvalinde soru soruyordu. Aklı başında, konuşması düzgün bir çok kişi kibarca teşekkür edip uzaklaşıyordu. Sonra bunlar çekilip insanları süzüyorlardı. Benim anladığım, laiklik elden gidiyaah modunda insan arıyorlardı. Bir kaç kişi düzgün konuşunca onlara teşekkür edip kısa kesiyorlardı.

Velhasıl ben bu sokak röportajlarından memleketin hali çıkarımlarına karşı o gün bu gündür mesafeliyim.

Doğrulama yanlılığı ya da teyit yanlılığı diye bir önyargı türü var. Kişilerin kendi inançlarını, düşüncelerini ve varsayımlarını destekleyen ya da teyit eden bilgileri kayırma, dikkate alma ve öne çıkarma eğilimidir diye geçiyor tanımı. Yani biz ülkemiz insanı zaten böyle böyledir diye bir ön yargıya sahipsek (bu yandaysak) karşımıza 3 tane röportaj çıkınca deriz ki haah işte memleketin hali.

Naçizane yakın gördüm sizleri paylaşmak istedim. ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Uzatılan mikrofonlar konusunda küçük bir tecrübemi paylaşayım; istanbulda denk gelmişti ortaköyde oturuyoduk sahilde taşın üstünde. Bir kameraman ve elinde mikrofonlu bir abla insanlara şöyle bir önce bakıp sonra gidip röportaj yapmak ister misiniz minvalinde soru soruyordu. Aklı başında, konuşması düzgün bir çok kişi kibarca teşekkür edip uzaklaşıyordu. Sonra bunlar çekilip insanları süzüyorlardı. Benim anladığım, laiklik elden gidiyaah modunda insan arıyorlardı. Bir kaç kişi düzgün konuşunca onlara teşekkür edip kısa kesiyorlardı.

Velhasıl ben bu sokak röportajlarından memleketin hali çıkarımlarına karşı o gün bu gündür mesafeliyim.

Doğrulama yanlılığı ya da teyit yanlılığı diye bir önyargı türü var. Kişilerin kendi inançlarını, düşüncelerini ve varsayımlarını destekleyen ya da teyit eden bilgileri kayırma, dikkate alma ve öne çıkarma eğilimidir diye geçiyor tanımı. Yani biz ülkemiz insanı zaten böyle böyledir diye bir ön yargıya sahipsek (bu yandaysak) karşımıza 3 tane röportaj çıkınca deriz ki haah işte memleketin hali.

Kötü göstermek için röportajdakiler elekte kalanlar mı?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Neyse ki bizim içeriğimiz siyaset değil.
Soruyu da burada birlikte karar veririz diye düşündüm.

Mesele bu güne kadar bir hakem heyetine işiniz düştü mü? İşiniz kaç ayda çözüme ulaştı veya çözüme ulaştı mı gibi.

Veya Bayilere güvenirmisiniz yoksa internetten mi alırsınız şeklinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt