Akigon'un Yıldığı Başlık :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Yani bı kız bir yerini açar beğeni bekler. Tabi o para için yapar da. Biz emek için yapmışız, altta teşekkürler bile yazmalar bsri böyle tatmin edelim kendimizi dedik yine memnuniyet alamadık. Tabi herkesin görüşü saygı duymak lazım

Üstad bu bir görüş değil düpedüz terbiyesizlik. Buna da saygı duymamak lazım. Beğenmediğin işe girmezsin. Zorla üye olacaksın diyen mi oldu. Gezmiş dolanmış aradığını bulamamışsın ki buraya gelmişsin. İstediğini almak istiyorsan da o butona basacaksın. Ne oldu parmağın mı koptu. Bunlar her şeyi kendilerine hak zanneden zihniyetler. İnsan en küçük şey için bile karşısındakine teşekkür ediyor. Bu insanı küçültmez dostlukları yüceltir. Şu kadarcık erdemden yoksun olanlar da bir zahmet gelmesin. Kaliteyi düşürmenin anlamı yok bence.
Ayrıca yönetim veya diğer yetkili arkadaşlar reklam vs alıp para alıyorsa da bundan da normal hiçbir şey yok. Açıp fenomenlerin saçmalıklarını seyreder ona sırtımdan para kazanıyorsun demeyenler burada insanlara fayda üretenlere gık diyemez. Beğenmeyen haydi naş naş.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hesabımin acilen silinmesini istiyorum
Yıllardır forum sitelerine takılır azda olsa bilinen bir isim sayılırım. Arkadaş bir şey paylaştıkça güzelleşen teriminden çok uzaklarda olan bu web gördüğüm en aciz weblerden biri, kendi yorumlarını veya konu başlığını zorla beğendiren, suya muhtaç birisi gibi. her ne olursa olsun paylaşımını gizledikçe gizleyen bir forum ile karşılaştım. Bu durum beni bu denli büyük bir firmanın reklama muhtaç ve gizli tutumu gerçekten üzdü ve markadan uzaklaştırdı. Farklı alanlarda forumlardaki paylaşımlara bir göz atın derim " belki bencillikten uzak bir felsefe edinirsiniz " markanızda güncellemenizde sizin olsun. hesabımı ( çok çok acilen silin lütfen ) bol bol hidden sizlere.
Bu iki ismi hatırlayamadım doğrusu,ikisi tek kişi mi yoksa iki arkadaş mı :)
1- İkisi zaten alacağını almış,işi bitince "silin" demiş(ler)
2-Büyük ihtimalle aldıklarını diğer forumlarda verecekler.
3-Biz de yazdıkça ünlü oluyorlar :hihi
4-O kadar çok "marka"dan bahsediliyor ki ,hangi marka olduğunu bulmak için markalar arasında dolaşmak gerekir bulmak için ( :haha1 )
5-"web" yani "World Wide Web" demekle zaten konunun çok web olduğu da belli olmuş oldu<-- Bunu çözmek için enigma göndereceğim,istek yapın
6-O kadar benciliz ki yaptıklarımızı kendimize saklıyoruz.
7-Yakında bende sildireceğim ,şimdilik idare ediyorum.
8-Foruma yaş sınırlaması getirilsin (Zeka Yaşı) <---Gençler sevgili adem böyle istedi :kiskis

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu iki ismi hatırlayamadım doğrusu,ikisi tek kişi mi yoksa iki arkadaş mı :)
1- İkisi zaten alacağını almış,işi bitince "silin" demiş(ler)
2-Büyük ihtimalle aldıklarını diğer forumlarda verecekler.
3-Biz de yazdıkça ünlü oluyorlar :hihi
4-O kadar çok "marka"dan bahsediliyor ki ,hangi marka olduğunu bulmak için markalar arasında dolaşmak gerekir bulmak için ( :haha1 )
5-"web" yani "World Wide Web" demekle zaten konunun çok web olduğu da belli olmuş oldu<-- Bunu çözmek için enigma göndereceğim,istek yapın
6-O kadar benciliz ki yaptıklarımızı kendimize saklıyoruz.
7-Yakında bende sildireceğim ,şimdilik idare ediyorum.
8 Foruma yaş sınırlaması getirilsin (Zeka Yaşı) :kiskis

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
ben naçizane bir görüşümü paylaşmak istiyorum. Bu forumdan oldukça faydalanıyoruz, bir sürü yararlı bilgi ediniyoruz ve daha bilinçli tüketiciler haline geliyoruz. 100 kişi teşekkür ediyoruz, 1 kişi çıkıyor olumsuz eleştiri yapıyorsa lütfen moralinizi bozmayınız. Dislike bu dijital kültürün bir parçası.

Bunu özellikle yazdım çünkü bu şekilde çok faydalandığımız bir üstat foruma ara vermişti ve ben gerçekten üzülmüştüm. Onun incelemeleri üzerine aldığım TV'den oldukça memnunum kendisine bir teşekkür bile edemedim.

İşlerin yoğunluğundan ara verin saygım sonsuz ama lütfen 1 tane şuursuz vaka yüzünden sizden faydalanan insanları yok saymayın.

Bir de son bir not: bu mecralarda bir şekilde beğenilmek, öne çıkmak çabası da var onu da unutmayınız. Olumlu geri bildirimler olumsuz saldırılar kadar popülarite kazandırmıyor diye düşünenler olabilir. Sonuçta ilgi çekiyor, forumda popüler olan birinden yorum ve geri dönüş almış oluyor. "Hesabımı acil silin" başlığı açmak da buna benzer. Küçük bir çocuğun ilgi çekme çabasından başka bir şey değil bana göre. Başarmışlar da. Baksanıza tüm üstatlardan yorumu kapmışlar :)

Emek edenlerin emeklerine saygıyla ?

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
Dostlar naçizane görüşüm forum başarılı olduğundan ve internet camiası içinde var olduğunuz platformdaki bilgilendirme,uyarma,uyandırma yol gösterme vb.. yazılarınız nedeniyle rahasız olan kesimler sizi tü kaka yaparak sanki forumu kötüleme yöntemiyle foruma girenlere gelmeyin bakmayın boş bir yer yardımda etmiyorlar zaten havası vermeye çalışılıyor düşüncesindeyim...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Dostlar naçizane görüşüm forum başarılı olduğundan ve internet camiası içinde var olduğunuz platformdaki bilgilendirme,uyarma,uyandırma yol gösterme vb.. yazılarınız nedeniyle rahasız olan kesimler sizi tü kaka yaparak sanki forumu kötüleme yöntemiyle foruma girenlere gelmeyin bakmayın boş bir yer yardımda etmiyorlar zaten havası vermeye çalışılıyor düşüncesindeyim...
Aynı görüşü paylaşıyoruz ☺️

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Onunla da ilgisi alakası yok, forumda bir marka dillendi mi hemen yaftalamalar da başlıyor. Geçen sene Vestel forumuydu burası, Ondan önce X-Y-Z döneme göre herkesin bakış açısı değişiyor, neden?

Nedeni belli, kimse bu güne kadar GERÇEK TARAFSIZ forum görmemiş de ondan. Halka katkı sunan ve elimizde imkanı olan markalar ile ilgili destek sunuyoruz kardeşim olay bu kadar basit.

MİDEA dan hareket edeceksek o zaman Lahmacuncudan da nemalanıyoruz demektir abi, Söyleyin hanginiz evine gizli gizli Lahmacun taşlarını stokladı da bu adamların reklamı çıkıyor bizde?

lm.jpg

Ahmet CEZA diyerek hafif tutmuş ama ben şu foruma gelip de çıkar amaçlı iftira atan kim var ise ALLAH ONUN BELASINI VERSİN diyorum.

Haa Ahmet'in dediği gibi eğer para pul işleri dönmüş de size söylememişsek ALLAH BİZİM BELAMIZI VERSİN açık ve net.
lahmacun taşı ne gibi sitelere girdiğini gösteriyor sanki... :kiskis bende reklam yok...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
lahmacun taşı ne gibi sitelere girdiğini gösteriyor sanki... :kiskis bende reklam yok...
Abi dediğin gibi olsa bende lahmacun taşı çıkmaz :kas

Şaka bir yana söyleminde haklısın fakat ilginçtir ki hiç işim olmaz öyle ürünlerle :alala

Bende genelde Kadın kıyafetleri ile fotoğraf makinesi lensleri falan çıkıyor bu aralar biraz araştırdığım için. Kıyafetler malum bizim hatunların hastalığı, Trendyol vs çıkmazlar oralardan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt