Akigon'un Yıldığı Başlık :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y Çevrimdışı

ysr35

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yıllardır forum sitelerine takılır azda olsa bilinen bir isim sayılırım. Arkadaş bir şey paylaştıkça güzelleşen teriminden çok uzaklarda olan bu web gördüğüm en aciz weblerden biri, kendi yorumlarını veya konu başlığını zorla beğendiren, suya muhtaç birisi gibi. her ne olursa olsun paylaşımını gizledikçe gizleyen bir forum ile karşılaştım. Bu durum beni bu denli büyük bir firmanın reklama muhtaç ve gizli tutumu gerçekten üzdü ve markadan uzaklaştırdı. Farklı alanlarda forumlardaki paylaşımlara bir göz atın derim " belki bencillikten uzak bir felsefe edinirsiniz " markanızda güncellemenizde sizin olsun. hesabımı ( çok çok acilen silin lütfen ) bol bol hidden sizlere.

png-transparent-thumb-signal-smiley-negative-attitude-s-text-rectangle-hand-1.png

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yıllardır forum sitelerine takılır azda olsa bilinen bir isim sayılırım. Arkadaş bir şey paylaştıkça güzelleşen teriminden çok uzaklarda olan bu web gördüğüm en aciz weblerden biri, kendi yorumlarını veya konu başlığını zorla beğendiren, suya muhtaç birisi gibi. her ne olursa olsun paylaşımını gizledikçe gizleyen bir forum ile karşılaştım. Bu durum beni bu denli büyük bir firmanın reklama muhtaç ve gizli tutumu gerçekten üzdü ve markadan uzaklaştırdı. Farklı alanlarda forumlardaki paylaşımlara bir göz atın derim " belki bencillikten uzak bir felsefe edinirsiniz " markanızda güncellemenizde sizin olsun. hesabımı ( çok çok acilen silin lütfen ) bol bol hidden sizlere.

png-transparent-thumb-signal-smiley-negative-attitude-s-text-rectangle-hand-1.png
Sizede güle güle mi diyelim ☺️
?

Basit ve kısa özet geçeyim; Çünkü bir sürü forum sitesine üyeliğim var hemde öyle linklere veriyorlar ki hangisi indirme linki hangisi reklam çıkamazsın içinden. Ben burada gayet memnunum. Kimseyi zorlamiyoruz. Beğen tıkı mecburi var ne yazikki farklı forumlar linklerimizi, iceriklerimizi kaynak göstermeden direk kopyalıyor bu nedenle bunu yapmıştık. Bu kadar site ve taninirliginiz mevcut bunu da anlayış ile karşılarsiniz umarım. Sağlıcakla kalın

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

''Ne Diyo La Bu?'' Karikatürü aklıma geldi.

Bir de bir karikatür daha vardı teraspy teraspy emmi iyi biliyor da paylaşamıyoruz malum :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sizede güle güle mi diyelim ☺️
?

Basit ve kısa özet geçeyim; Çünkü bir sürü forum sitesine üyeliğim var hemde öyle linklere veriyorlar ki hangisi indirme linki hangisi reklam çıkamazsın içinden. Ben burada gayet memnunum. Kimseyi zorlamiyoruz. Beğen tıkı mecburi var ne yazikki farklı forumlar linklerimizi, iceriklerimizi kaynak göstermeden direk kopyalıyor bu nedenle bunu yapmıştık. Bu kadar site ve taninirliginiz mevcut bunu da anlayış ile karşılarsiniz umarım. Sağlıcakla kalın
Fikom neden açıklama yapma ihtiyacı duyduğunu anlamadım. :alala
Belli ki karşının taksisi arkadaş, ne diye gözlerini beynini parmaklarını yoruyorsun.

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
Formatı beğenmezsen girmez, bakmazsın. Moderasyonla bir problemin olur, sana karşı ayrımcı bir tutum olur anlarım ama standart prosedüre tepki olarak böyle bir yorum neden? Çok ilginç geldi.

Ayrıca içerik çalıntı durumu haricinde de insanların verdiği emek karşılığında bir değerlendirme, bir tepki beklemesi çok normal. Konuyu tam olarak bilmiyorum ama bazı programlar, bilgiler için para isteyen, ücretli üyelik veren forumlar var. Telefon yazılımları ile alakalı bir şey arasam hepsine bakıyorum "sadece ayrıcalıklı üyelere" başlıkları altında hep mesela. Bir bilgi aradım günlerce sanki devlet sırrı gibi saklanıp ücretli paylaşılıyor. Bu daha mı normal?

Ayrıca tabi ki ücretli paylaşım da bir seçenek istemeyen ücreti ödemez ama beni silin diye ilgi beklemek yine de normal değil.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Formatı beğenmezsen girmez, bakmazsın. Moderasyonla bir problemin olur, sana karşı ayrımcı bir tutum olur anlarım ama standart prosedüre tepki olarak böyle bir yorum neden? Çok ilginç geldi.
Karşılıksız, çıkarsız, ücretsiz bir sorun çözme aracı paylaşılıyor ve karşılığında sadece ama sadece bir BEĞEN butonuna tıklanması isteniyor olay bu.

Ne istiyorsunuz kardeşim çayınıza şekerinizi atıp karıştırıp bir de üfleyelim mi?

Gerek yok abi bu insanlara, biz bu küçük ailemizden gayet hoşnutuz.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Uzun süredir üyeyim,eleştiri olmalı yapanda var zaten ama bu ithamları anlayamıyorum. İnsanlar burada bilgileri dahilinde tavsiyeler veriyor . Bu tavsiyeler yüzünden kötü olanlar görmüştüm (tv tavsiyesi konusunda,tv kötü çıktı ne diye tavsiye ettiniz diyen). Forumda ne beklentiniz var anlayamadım ama sorarsınız bilen varsa yanıtlar. Kimse 7/24 müşteri memnuniyeti olsun diye ekranda sizlerin sorunları için hazır kıta beklemiyor. Yukarıda arkadaş söylemiş kimse kimseyi zorla üyede yapmadı zorla tutmuyorda.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Fikom neden açıklama yapma ihtiyacı duyduğunu anlamadım. :alala
Belli ki karşının taksisi arkadaş, ne diye gözlerini beynini parmaklarını yoruyorsun.
Aslında şöyle düşündüm olurda bir gün birisi bu konuyu okursa bilsin anlasın niyetine yazdım. Bu vesile ile arkadaşta bilgi sahibi olsun. Ayrıca eğer aynı nick ile malum forum da ise 2008 de üye olmuş ve 1 tane mesajı dahi yok bu mudur malum yardımları anlamadım da ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Ayrıca içerik çalıntı durumu haricinde de insanların verdiği emek karşılığında bir değerlendirme, bir tepki beklemesi çok normal. Konuyu tam olarak bilmiyorum ama bazı programlar, bilgiler için para isteyen, ücretli üyelik veren forumlar var. Telefon yazılımları ile alakalı bir şey arasam hepsine bakıyorum "sadece ayrıcalıklı üyelere" başlıkları altında hep mesela. Bir bilgi aradım günlerce sanki devlet sırrı gibi saklanıp ücretli paylaşılıyor. Bu daha mı normal?

Ayrıca tabi ki ücretli paylaşım da bir seçenek istemeyen ücreti ödemez ama beni silin diye ilgi beklemek yine de normal değil.
Yani bı kız bir yerini açar beğeni bekler. Tabi o para için yapar da. Biz emek için yapmışız, altta teşekkürler bile yazmalar bsri böyle tatmin edelim kendimizi dedik yine memnuniyet alamadık. Tabi herkesin görüşü saygı duymak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt