Akigon'un Yıldığı Başlık :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu üye bu konu hala burada mı, siz hala kafa ve parmak mi yoruyorsunuz. Dolar uçmuş sizin ne işiniz var burda ?
Ne var ki? Daha 10tl yi geçmedi.
Geçince gerekeni yapacağız.

Ne mi yapacağız? 10Tl olduğunda bir tane sıfır atıp 1usd=1TL yapacağız bütün işlem tamam o yüzden ''raad ol'' modundayız :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Abi komedi videosu olarak izlenecekse komik ancak memleketimin insanının haline bakınca inanılmaz dramatik bir içerik :alala

Umuyorum ki sadece programı hazırlayan değil, röportaj yaptıkları da ekiptendir, Yok eğer konuşanlar gerçek halk ise vay halimize..
Yok maalesef röportaj gerçek, ekip Oğuzhan Uğur ekibi, müthiş bir iş başarıyorlar bizi bize gösteriyorlar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yok maalesef röportaj gerçek, ekip Oğuzhan Uğur ekibi, müthiş bir iş başarıyorlar bizi bize gösteriyorlar
Yazık ki ne yazık. Aklı başında cevap verebilen bir tane ne genci ne yaşlısı çıkmamış. Birisi işe uyanmış neyse ki.
Belki de sokakta bize mikrofon uzatsalar biz de apışıp kalırız haydi şimdi gömmeyeyim herkesi.

Yalnız şu sokakta mikrofon uzatma işini ben de yapacağım koydum kafaya.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Yazık ki ne yazık. Aklı başında cevap verebilen bir tane ne genci ne yaşlısı çıkmamış. Birisi işe uyanmış neyse ki.
Belki de sokakta bize mikrofon uzatsalar biz de apışıp kalırız haydi şimdi gömmeyeyim herkesi.

Yalnız şu sokakta mikrofon uzatma işini ben de yapacağım koydum kafaya.
Usta video da soru sorulan kişiler dahil izleyenlerin bir çoğu da dahil kimse dalgayı anlamamış beyin fırtınası oluşmamış 31 Kasım yok ki tıpkı benim üst mesajlarda yazdığım 13. Ay gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt