A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Nereden indiriyorsunuz bu 50 gb filmleri. Değiyor mu o kadar veri indirmeye acaba. Ben en fazla 10 gblık indirmişimdir. ?
Hocam kısmen değiyor. Ama her film için ugrasilmaz. Fakat DTS Dolby atmoslu filmlerin boyutu böyle oluyor. 5.1de DTS film izlemek güzel oluyormuş. Benim sistem eski olduğu için Dolby digital cozuyordu sadece. Fakat TV de DTS çözüp ses sistemine Dolby digital olarak gonderince bile güzel oluyor.
Hatta cevremde remux film indirenler var ki onlar 100gb a yakın.

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
Bu modelde wifi ile YouTube ve Netflix de 4K içerikler sıkıntısız izlenebiliyor mu?

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Bu modelde wifi ile YouTube ve Netflix de 4K içerikler sıkıntısız izlenebiliyor mu?
ben netfilixte 4k izleyebiliyorum. Fakat YouTube da sanırım internetim yetmediği için donarak izliyorum. Turkcell superbox 10mbit olduğu için ve genelde 10mbit asagisanda verdiği için YouTube'a izlemek pek mümkün olmuyor. Wifi hızı yeterli. PC telefon televizyon hepsi yakın sonuclar veriyor.

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
ben netfilixte 4k izleyebiliyorum. Fakat YouTube da sanırım internetim yetmediği için donarak izliyorum. Turkcell superbox 10mbit olduğu için ve genelde 10mbit asagisanda verdiği için YouTube'a izlemek pek mümkün olmuyor. Wifi hızı yeterli. PC telefon televizyon hepsi yakın sonuclar veriyor.
Teşekkür ederim cevap için, peki telefondan tv ye ekran aktarmada gecikme lag takılma varmı?

B Çevrimdışı

bilebiletutsak

Yeni Üye
7 Şub 2020
8
41
Tamamdır güncelleme geldi bu cihazlar için, onu kontrol etmek istedim yeni versiyon: v5.34.14.0
benim yazılımım eski mi? sistem/yazılım yükseltme bölümünde yeni yazılım yok diyor.
IMAG3880.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
benim yazılımım eski mi? sistem/yazılım yükseltme bölümünde yeni yazılım yok diyor.
IMAG3880.jpg
selam,
evet güncelleme geldi, göncelleme sonrası cec sorunugiderildi, farklı bir gelişme göremedim
bu yazılımı yükleyen T tim_ozz dan dedstek alabilirsin o yükledi.

yazılım güncelle deyince ne yazıkki güncellenmiyor vestel bu konuda yetersiz kimi zaman kendisi paylaşıyor kimi zaman usb ile gerekiyor

W Çevrimdışı

winpeace 

Aktif Üye
7 Kas 2019
83
44
selam,
evet güncelleme geldi, göncelleme sonrası cec sorunugiderildi, farklı bir gelişme göremedim
bu yazılımı yükleyen T tim_ozz dan dedstek alabilirsin o yükledi.

yazılım güncelle deyince ne yazıkki güncellenmiyor vestel bu konuda yetersiz kimi zaman kendisi paylaşıyor kimi zaman usb ile gerekiyor

merhaba toshiba da bu ürünler hangi paneli ve anakartı kullanıyor?
49V6863
55V6863dat

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
Merhaba Vestel 58u9500 modeli ile aynimidir ozellikleri. Yada üstünlük bakımından çok farklı mıdır lar. Ben sadece uydudan kanalları izleyip USB den film izleyeceğim. 55mu7000 televizyonum iç panel kırıldıgı için yeni bir TV almam gerekiyor. Yada daha kaliteli aynı fiyat bandında 55" de alabilirim.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba Vestel 58u9500 modeli ile aynimidir ozellikleri. Yada üstünlük bakımından çok farklı mıdır lar. Ben sadece uydudan kanalları izleyip USB den film izleyeceğim. 55mu7000 televizyonum iç panel kırıldıgı için yeni bir TV almam gerekiyor. Yada daha kaliteli aynı fiyat bandında 55" de alabilirim.
ikiside panda panel
58u9500 mb230 ana kart - 1000 hz smr - 58UL3A63DT ise mb130 ana kart 2000hz smr -geri kalan özellikleri hemen hemen aynı
ikisinin arasında toshibayı tercih ederdim

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
Cevap için teşekkür ederim hocam. Peki 3000tl bandında ne önerirsiniz 55" olarak. Dediğim gibi uydudan TV izleyecegim ve arada HDD den film.

B Çevrimdışı

bilebiletutsak

Yeni Üye
7 Şub 2020
8
41
bu televizyonda en sinir olduğum durum youtube da 4k videoları oynatamaması güncelleme ile bu sorun hallolur mu yoksa hiç uğraşmasammı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri