A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
F fikoloji hocam bu gün itibari ile servis geldi bozuk olan düğmeyi değiştirip gitti. Genel olarak servisteki genç arkadaşın iletişimi iyiydi. Zaten tvyi kurarken kendi cep telefonunu verip bir sıkıntı durumunda bana ulasabilirsin abi falan demişti. Bir düğme için TV değişimi istemek zaten ayıp olurdu. TV güzel ve sıkıntı yok.

Haftasonu YouTube'dan Samsung LG Sony ve bilimum 4k test yayınlarını izledim. TV bu yayınları sanki Samsungta LG de izliyormusum gibi hissettirdi. Eski televizyonum olan seg IPS TVlimde aynı yayınları HD izlediğimde IPS ve Va arasındaki farkı daha çok anlaşılıyor. Dinamik modadan sinema moduna alınca renkler sanki daha iyi oldu. Puhu TV de şahsiyeti bitirdim. Bu Tv'de pek uydu kanalları izlemek istemiyor insan. Yaninlardan mıdır bilinmez kimi soluk oluyor kimi bulanık. Ekranda büyük olunca bu olumsuzluklar daha çok ortaya çıkıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam bu gün itibari ile servis geldi bozuk olan düğmeyi değiştirip gitti. Genel olarak servisteki genç arkadaşın iletişimi iyiydi. Zaten tvyi kurarken kendi cep telefonunu verip bir sıkıntı durumunda bana ulasabilirsin abi falan demişti. Bir düğme için TV değişimi istemek zaten ayıp olurdu. TV güzel ve sıkıntı yok.

Haftasonu YouTube'dan Samsung LG Sony ve bilimum 4k test yayınlarını izledim. TV bu yayınları sanki Samsungta LG de izliyormusum gibi hissettirdi. Eski televizyonum olan seg IPS TVlimde aynı yayınları HD izlediğimde IPS ve Va arasındaki farkı daha çok anlaşılıyor. Dinamik modadan sinema moduna alınca renkler sanki daha iyi oldu. Puhu TV de şahsiyeti bitirdim. Bu Tv'de pek uydu kanalları izlemek istemiyor insan. Yaninlardan mıdır bilinmez kimi soluk oluyor kimi bulanık. Ekranda büyük olunca bu olumsuzluklar daha çok ortaya çıkıyor.
Geçmiş olsun sorunun duzeldigine sevindim.
Evet biz Türkiye Türksat yayınları olarak kötüyüz.

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Evet arkadaşlar bu günde Dolby vision olan diziler netfilixte izleyemiyorum. Bunun sebebi ne olabilir acaba ?

IMG_20200225_200651.jpg
IMG_20200225_200639.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba, kullananlardan servis menü resmi alabilirmiyim ?
menü4725 yapıp çıkan resmi ekleyiniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ne demek hocam. Güncellemede ne değiştiği her zamanki gibi belli değil demi hocam. Bu arada Dolby vision kendi kendine düzeldi.
Evet değişiklikler belli değil. İsterseniz yazılımınızı denemek için link paylaşabilirim. Ama bu işi p.tesi deneyelim önce full yazılımınızı bulalım herhangi durumda değişiklik yapmak isterseniz full yazılım hazırda bulunur.
Sorunun duzeldigine sevindim. Mb130t kart bu cihazda kullanıldı henüz ne gibi hatalar arızalar var bilmiyorum. Yaklaşık 18 adet kadar kurulum yaptım ama dönüş yapan olmadı. İnşallah kimse dönmez memnun kalır, alanlardan birisi 101 çalışanı idi önermiştim bazen görüyorum soruyorum nasil diye, dua ediyor. Arkadaşı 6 bin TL ye Philips almış memnun değilmiş ben bunu aldım arkadaşım bile hayran diyor ? tabi Allah nazarlardan saklasın

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
F fikoloji, hocam satışlar fena sayılmaz o zaman. Televizon güzel. Servis müşteri hizmetleri güzel. En azından bizim burada Bursa'da. Akıllı tvsinin arayüzü güzel. Daha mi boxu takacak bir duruma gelmedim. Belki kumanda daha işlevsel olabilirdi. Ama normal Vestel kumandalarina göre tasarımı daha iyi buldum. Olur hocam yarın deneyelim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, hocam satışlar fena sayılmaz o zaman. Televizon güzel. Servis müşteri hizmetleri güzel. En azından bizim burada Bursa'da. Akıllı tvsinin arayüzü güzel. Daha mi boxu takacak bir duruma gelmedim. Belki kumanda daha işlevsel olabilirdi. Ama normal Vestel kumandalarina göre tasarımı daha iyi buldum. Olur hocam yarın deneyelim.
Müsait zamanda seri numarasını paylaşırsınız

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu TV yi kullanan arkadaşlarımızdan birisi seri numarası paylaşir mi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt