A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
F fikoloji, hocam

IMG_20200309_193219.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
58UL3A63DT yazılım güncellemesi forumumuza eklenmiştir.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Tru picture engine tam olarak ne işe yaradigini bilen var mı ? pixellence denen şey mi ? Birde bu TV ye tvbu yüklemek mümkün müdür ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tru picture engine tam olarak ne işe yaradigini bilen var mı ? pixellence denen şey mi ? Birde bu TV ye tvbu yüklemek mümkün müdür ?
En sevdiğiniz şovlar 4K çözünürlükte filme alınmasa bile, TRU Picture Engine net ve gerçekçi bir görüntü sağlamak için resim kalitesini yükseltir
diye bir ibare buldum toshiba sayfasında

O Çevrimdışı

ondergn

Yeni Üye
23 Mar 2020
3
37
merhaba,
son güncellemeyi yaptıktan sonra internet bağlantı sorunu yaşayan var mı?
Özellikle netflix ve bein connect'de çok fazla donma ve kopma yaşıyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba,
son güncellemeyi yaptıktan sonra internet bağlantı sorunu yaşayan var mı?
Özellikle netflix ve bein connect'de çok fazla donma ve kopma yaşıyorum.
ilk kurulum yapıp tv yi sıfırlamanızı öneririm, sorun devam ederse seri numarası paylaşınız full yazılıma dönelim

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Arkadaşlar malum corona falan derken evde uzun vakitler geçiriyoruz. Netfilix falan derken kalitesini yoğunluktan dolayı düşürmeye başladı. Bende eskiden olduğu gibi yüksek boyutlu filmler indirdim. 40-50gb yüksek bitli. Buraya kadar problem yok. Ses kodekleri falan çözülmesinde. Fakat hangi alt yazı olursa olsun Türkçe karakterler çıkmıyor. Bunun bir ayarı ayarımı var acaba.
Şunu da belirtmek isterim TV'in tam performansı bu filmlerle ortaya çıkıyor. İyi ki almışım diyorum.

O Çevrimdışı

ondergn

Yeni Üye
23 Mar 2020
3
37
ilk kurulum yapıp tv yi sıfırlamanızı öneririm, sorun devam ederse seri numarası paylaşınız full yazılıma dönelim
Menüden ilk kurulumu seçip yapabilirim değil mi, çok anlamıyorum açıkçası ek bir bilgiye ihtiyaç olacaksa onları öğreneyim. Tv izlemek işkence oldu. Sürekli internet kopup duruyor, ya hanım beni ya da ben tv’yi camdan atacağım böyle giderse...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Menüden ilk kurulumu seçip yapabilirim değil mi, çok anlamıyorum açıkçası ek bir bilgiye ihtiyaç olacaksa onları öğreneyim. Tv izlemek işkence oldu. Sürekli internet kopup duruyor, ya hanım beni ya da ben tv’yi camdan atacağım böyle giderse...
Herşey silinecek baştan yükleme gerekecektir

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ok. Cep telefonun fabrika ayarlarına döndürmek gibi basit mi yani? step step yazabilirseniz çok sevinirim.
Buradaki adımları takip ediniz. Sadece evinizde merkezi sistem varsa uydu ayarında direk değil disecq seçiniz

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Arkadaşlar malum corona falan derken evde uzun vakitler geçiriyoruz. Netfilix falan derken kalitesini yoğunluktan dolayı düşürmeye başladı. Bende eskiden olduğu gibi yüksek boyutlu filmler indirdim. 40-50gb yüksek bitli. Buraya kadar problem yok. Ses kodekleri falan çözülmesinde. Fakat hangi alt yazı olursa olsun Türkçe karakterler çıkmıyor. Bunun bir ayarı ayarımı var acaba.
Şunu da belirtmek isterim TV'in tam performansı bu filmlerle ortaya çıkıyor. İyi ki almışım diyorum.
Nereden indiriyorsunuz bu 50 gb filmleri. Değiyor mu o kadar veri indirmeye acaba. Ben en fazla 10 gblık indirmişimdir. ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt