A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
turknet kullaniyorum telefonla speedtest.net üzerinden yaptığım testlerde 30 35mbps görüyorum televizyon üzerine yaptığım hız testlerinde 3 5 7 gibi saçma sapan hızları görüyorum hem kablolu hemde wifi üzerindeki testler böyle.
Hocam ne yaptınız çözüldü mü sorun? Bende bu tv yi almayı düşünüyorum tek isteğim netflix youtube da dizileri 4k hdr izleyebilmek. Yoksa LG - Philips lere bakacağım.

B Çevrimdışı

bilebiletutsak

Yeni Üye
7 Şub 2020
8
41
Hocam ne yaptınız çözüldü mü sorun? Bende bu tv yi almayı düşünüyorum tek isteğim netflix youtube da dizileri 4k hdr izleyebilmek. Yoksa LG - Philips lere bakacağım.
diğer arkadaşlar sorunun internet hızıyla alakalı olduğunu söylüyorlar hızımı yukseltmediğim için teyit edemedim ancak şunu da belirtmeliyim ki 4K30fps videolarda hiçbir sorun yok oynatıyor ancak 4K60fps hdr videolarda donma devam ediyor, ancak usb ye yüklediğim videoları rahatlıkla oynatıyor internet hızı ile alakalı olduğunu söyleyen arkadaşlar haklı olabilir diğer kullanıcılardan konuyla ilgili dönüş pek olmadı emin değilim.

K Çevrimdışı

Khann

Yeni Üye
24 Nis 2020
3
24
Arkadaşlar merhaba yeni üyeyim sizden fikir almak istiyorum.Bu toshıba tv mi daha iyidir sizce yoksa tv mi daha iyi ?

D Çevrimdışı

Dijithal

Yeni Üye
25 Nis 2020
1
43
Bu TV yi kullananlar varsa cevap yazabilir mi? Smart IP TV veya SSIPTV kurulabiliyor mu? Bir kaç yerde uygulama yüklenemiyor diye bir şey gördüm. Doğru mudur?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Bu TV yi kullananlar varsa cevap yazabilir mi? Smart IP TV veya SSIPTV kurulabiliyor mu? Bir kaç yerde uygulama yüklenemiyor diye bir şey gördüm. Doğru mudur?
Evet uygulama yüklenmez ,doğrudur :ok
İçindeki uygulama ile kullanılır iptv ama çok başarı beklememek gerekir :)

K Çevrimdışı

kızılelma34

Yeni Üye
18 Mar 2019
35
34
Evet uygulama yüklenmez ,doğrudur :ok
İçindeki uygulama ile kullanılır iptv ama çok başarı beklememek gerekir :)
Bildiğim kadari ile hic bir tvye kendi uygulama arşivi haricinde yüklenemiyor android tvlerde farklı APK ile yükleniyor herşey Samsung lgde kendi arşivindeki galerisi deki uygulama harici yuklenemiyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Bildiğim kadari ile hic bir tvye kendi uygulama arşivi haricinde yüklenemiyor android tvlerde farklı APK ile yükleniyor herşey Samsung lgde kendi arşivindeki galerisi deki uygulama harici yuklenemiyor
Evet ,şirket ne veriyorsa onu alıyoruz maalesef ,androidler hariç ,doğru sevgili kızılelma34 :ok

Geri
Üst Alt