A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hocam selamlar 55v5B63dt ve 55ul3B63dt arasında kaldım hangisini önerirsiniz? Daha önce 55v5b63dt önermissiniz ama fiyatı bin TL daha ucuz şuan bundan dolayı kafamda soru işareti oldu?? ++Aşırı TV izleyen insanlar değiliz toshiba alırsam + android box yapcam.

Ayrıca 2-3 bin tl üstüne koyup Samsung UE-55TU8500 veya Sony 55xh8196 almaya değer mi sizce? Aklım çok karıştı. Aşırı derecede 4k arayan biri değilim, doğal renk olsun, sulu boya gibi olmasın istiyorum.

Teşekkürler.

A Adem Helvacı senin de fikrini duymak isterim abi.
Vestel üretimlerine sevgili F fikoloji yorum yapacaktır lakin ekonomik durumu müsait olanlar için 8196 tercih edilmeli.
Samsung TU8500 iyidir hoştur fakat samsungun bazı durumlarda yapay etkisi fazla belli olur. Kendisine aşık eden performans sunsa da doğal olmasını tercih edenler için uygun tercih olmayabilir.

S Çevrimdışı

Sebastian07

Yeni Üye
11 Ağu 2021
1
33
Arkadaşlar iyi günler kolay gelsin herkese.
Emekli annem babama bir Tv alalım dedik ama hiç bir bilgim olmadığı için biraz araştırdım buradaki 64 sayfayı da okudum genel olarak bu Toshiba 58UL3A63DT ten herkes memnun ve öneriliyor. Ama bu TV'nin piyasası artmış durumda Hepsiburada da 5800 civarı satılıyor. O kadar paraya daha iyileri bulunabilir. Ben internette baktığım kadarıyla Toshiba 58UL2063DT A101 de 4500 TL. Birde Toshiba 58UA2063DT var. Buda yine A101 de 5000 TL. Bu üç televizyonun arasında bir fark var mı? Yada bu fiyatlara önerebileceğiniz TV var mı? Maksimum 5000 TL ye kadar. Tek beklentileri büyük olsun sıkıntı çıkarmasın yeter.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji A Adem Helvacı

K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30
Dostlar merhaba. Bizim tv ye hareketli duvar askısı aldim tv yi duvara monte ettim fakat tv yi açtığımda panele görüntü gelmedi. Arkada ledler yanıyor ses var ama panelde görüntü yok. Söktüm geri ayaklarını taktım açtım düzeldi. Bunun sebebi ne olabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Dostlar merhaba. Bizim tv ye hareketli duvar askısı aldim tv yi duvara monte ettim fakat tv yi açtığımda panele görüntü gelmedi. Arkada ledler yanıyor ses var ama panelde görüntü yok. Söktüm geri ayaklarını taktım açtım düzeldi. Bunun sebebi ne olabilir.
İlk aklıma gelen takılan "vida boylarının uzun" olması ..acaba panele veya bir yere mi değiyor ki :alala

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Sevgili tekno , yine aklıma şimdi gelen ,acaba asılınca tv "metal kasayı kasıyor" olabilir mi ki :alala
Abi banada ilginç geldi masa ayağı ortadamı ? ortada ise masa ayağını söktükten sonra vidaları ayaksız takıp sonuna kadar sıkıyorsa tcon kartına değme ihtimali geliyor aklıma

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Abi banada ilginç geldi masa ayağı ortadamı ? ortada ise masa ayağını söktükten sonra vidaları ayaksız takıp sonuna kadar sıkıyorsa tcon kartına değme ihtimali geliyor aklıma
Evet ,ilk aklıma gelende bu zaten benim.Çünkü başıma gelmişti :) ,kendimin led tvye çevirdiğim bir tvde ,sonunda vidayı gevşetince anladım ,o zaman vidanın boyunu kısaltmıştım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri