A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

H Çevrimdışı

hyalcin

Yeni Üye
31 Eki 2021
7
34
teraspy teraspy ve TEKNOwest TEKNOwest Yardımlarınız için teşekkür ederim. Orta ayağını söküp duvara astım. Vida tv nin üzerinde gelen vidalar. Ekstra vida takmadım. Fotoğrafta halka içine aldığım yere monte ettim. Belki de tv çok esniyor ondan olabilir mi?

20210824_153226.jpg
Ustad sen tv yi duvara mi astin yukledigim resimde de gorebilirsin arkasinda sadece isaretli yerde iki adet civata yeri var sadece bu iki yerden tuttursam saglam olmaz die dusunuyorum

IMG-20211101-WA0011.jpg

20210824_153226.jpg

?
Üstteki işaretli yerler mi ,yoksa onun hemen yanlarındaki delik mi askı vidalama yeri :alala (bilmece gibi oldu) ,çünkü vida biraz eğik mi acaba ,bana mı öyle geliyor .
Ya ayni sorundan ben suan muzdaribim iki tane yer tespit edebildim arkasinda aski icin baska yer yokki

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustad sen tv yi duvara mi astin yukledigim resimde de gorebilirsin arkasinda sadece isaretli yerde iki adet civata yeri var sadece bu iki yerden tuttursam saglam olmaz die dusunuyorum

IMG-20211101-WA0011.jpg

Ya ayni sorundan ben suan muzdaribim iki tane yer tespit edebildim arkasinda aski icin baska yer yokki
Bı üste olan vida kısmı da aparat içindir. O vidaları sokmeniz lazım

K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30

IMG-20211101-WA0011.jpg

Isaretlediginiz yerin üstündeki vidaları Sökmeniz lazım. Bana da çok sağlam gelmedi söktüm zaten standı
Bizim tv ye güncelleme ne zaman gelecek? En son 5 6 ay oldu diğer mb130 lar güncellemeyi aldılar ?

Zardanadammm Çevrimdışı

Zardanadammm 

Yeni Üye
27 Nis 2020
27
34
Kumanda nefret. Şu orta tuşları nasıl yapmışlarsa abanarak basıyoruz. Bir çözüm bulamadım.
Kumandanin kendi kalitesi düşük evet ama idare edilir. Ben asil problemi sinyalde yasiyorum sanirm. Algilamiyor tv. Algilamasi icin sekilden sekile giriyorum☺️ ama tv alacaklari da etkilemek istemem fiyat performansi sonuna kadar aliyoruz. Aldigimdan pişman değilim aklim hala almadiklarimda ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Kumandanin kendi kalitesi düşük evet ama idare edilir. Ben asil problemi sinyalde yasiyorum sanirm. Algilamiyor tv. Algilamasi icin sekilden sekile giriyorum☺️ ama tv alacaklari da etkilemek istemem fiyat performansi sonuna kadar aliyoruz. Aldigimdan pişman değilim aklim hala almadiklarimda ?
Son olaylardan sonra kumanda da şaşırdı artık sanırım ,büyük ihtimalle "başka kanal izlememe" moduna girmiş :kiskis

K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30
Hocam çok haklısınız özellikle televizyonu standı ile birlikte kullanıyorsanız alıcı gözünü stant engelliyor heleki televizyon birazcık yüksekte olduğu zaman kumandayı yukarı kaldırmanız gerekiyor burada bir mühendislik hatası söz konusu Bu arada servise gittim yeni bir kumanda talep ettim yeni kumanda verdiler ve eskisine göre artık çok daha iyi sinyal alıyor ve tuşları Gerçekten çok güzel oldu

Zardanadammm Çevrimdışı

Zardanadammm 

Yeni Üye
27 Nis 2020
27
34
Hocam çok haklısınız özellikle televizyonu standı ile birlikte kullanıyorsanız alıcı gözünü stant engelliyor heleki televizyon birazcık yüksekte olduğu zaman kumandayı yukarı kaldırmanız gerekiyor burada bir mühendislik hatası söz konusu Bu arada servise gittim yeni bir kumanda talep ettim yeni kumanda verdiler ve eskisine göre artık çok daha iyi sinyal alıyor ve tuşları Gerçekten çok güzel oldu
Direkt verdiler mi kumandayi ?☺️ ben gittim köşesi kırık oldugu icin garanti muhabbeti döndü. Guncelleme yapin, acin kapayin gecer gibi ilkel cozumler sundu☺️ sana verdikleri orijinal kumandadan farkli mi? Gerekirse aliriz. Aklim piranha nin air kumandasinda aslinda. Bir turlu denk getiremedim. İnceleyip alirsam oneri olarak buraya yazacağım ?

Zardanadammm Çevrimdışı

Zardanadammm 

Yeni Üye
27 Nis 2020
27
34
Bu tv nin aynisindan bulabilirsek alacağım. A101in sitesinde yok ama bulabilecegimiz bir yer var mi? Hepsiburada gibi sitelerde 7 bin kusure koymuslar çok uçuk geldi fiyati. Serviste olan arkadaslar nerede bulabiliriz? ya da a101 e gelip gelmeyecegini bilen var mi? Hafta ici 65 inc geliyor sanirm o da cok geliyor.tavsiye veren olursa sevinrm

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072
Bu tv nin aynisindan bulabilirsek alacağım. A101in sitesinde yok ama bulabilecegimiz bir yer var mi? Hepsiburada gibi sitelerde 7 bin kusure koymuslar çok uçuk geldi fiyati. Serviste olan arkadaslar nerede bulabiliriz? ya da a101 e gelip gelmeyecegini bilen var mi? Hafta ici 65 inc geliyor sanirm o da cok geliyor.tavsiye veren olursa sevinrm

A101 güncel sitesinde bende göremedim.
Bu alt linkte kapi da sipariş gözüküyor.

A101 sitesi A101 kapida siparisini sadece stokta yok ile degistirip guncelleme yapması gerekirdi.
Diğer tamamen silinmesi .

Uçmuş fiyatlar alınmaz bu zamanda zaten yapacaklarını yapmışlar .

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30
Direkt verdiler mi kumandayi ?☺️ ben gittim köşesi kırık oldugu icin garanti muhabbeti döndü. Guncelleme yapin, acin kapayin gecer gibi ilkel cozumler sundu☺️ sana verdikleri orijinal kumandadan farkli mi? Gerekirse aliriz. Aklim piranha nin air kumandasinda aslinda. Bir turlu denk getiremedim. İnceleyip alirsam oneri olarak buraya yazacağım ?
Evet basmıyor dedim denemediler bile yardımcı oldular. Piranhanin hem air hemde klavyeli kumandasini aldım. Fakat tam uyumlu değil kanal ileri geri zaplama tuşları falan çalışmıyor. Bana verdikleri orjinal ama eskisinden çok daha hassas çalışıyor

Geri
Üst Alt