A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Hocam bende bir soru sorayım. Bende eksi bir ses sistemi samsungun hatta o kadar eski ki DVD playerlı. Evdeki SEG Tv de optik çıkış ve HDMI arc olmadığı için tv ile ses sistemi arasında bağ kuramıyordum. Bu yüzden Mi Box aldım onla optikten bağladım. Fakat miboxta netfilix için 2.1 ses çıkışı veriyor. Şimdi ben bu tv'yi alsam Netfilixten 5.1 Ses çıkışı alabilir miyim acaba?

Alırsınız bence.
Mi Box neden 2.1 ses veriyor ki? Ayarlarına baktınız mı?
Ya da ses sisteminizin ayarına baktınız mı? Mi Box'ın 5.1 vermemesi saçma olur bence. Kullanmadığım için bilmiyorum Mi Box'ı.

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
Hocam bende bir soru sorayım. Bende eksi bir ses sistemi samsungun hatta o kadar eski ki DVD playerlı. Evdeki SEG Tv de optik çıkış ve HDMI arc olmadığı için tv ile ses sistemi arasında bağ kuramıyordum. Bu yüzden Mi Box aldım onla optikten bağladım. Fakat miboxta netfilix için 2.1 ses çıkışı veriyor. Şimdi ben bu tv'yi alsam Netfilixten 5.1 Ses çıkışı alabilir miyim acaba?
Senin cihazının giriş birimi ile tv nin çıkış birimi eş değer olması lazım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben de adrese teslimat biliyorum
kardeşim şikayet ettim. şimdi şikayet vara da yazacağım .

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
49UD9650 kullanan biri olarak kıskandım bu tv’yi ? Benim tv’nin ayaklarını hiç beğenmiyorum çok tipsiz ve fazla yer kaplıyor. Sırf bu yüzden soundbar’u tv nin arkasına koymak zorunda kaldım. Ayaklarını başka bir modelle değiştiremezmiyim? A Adem Helvacı

S Çevrimdışı

Sadikyilmaz

Yeni Üye
23 Ocak 2020
2
39
Merhaba arkadaşlar. Konuyu ilk günden beri takip ediyorum. Bu televizyonu alma kararımda yazılarınız çok etkili oldu. Bugün sabah aldım. Fakat adrese teslim diyorlar. 7 iş günü içinde. Bundan dolayı vazgeçmeyi düşündüm. Neticede aldık gelecek bakalım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Merhaba arkadaşlar. Konuyu ilk günden beri takip ediyorum. Bu televizyonu alma kararımda yazılarınız çok etkili oldu. Bugün sabah aldım. Fakat adrese teslim diyorlar. 7 iş günü içinde. Bundan dolayı vazgeçmeyi düşündüm. Neticede aldık gelecek bakalım.

7 iş günü süre olması normal benim bildiğim hocam. Bir de bulunduğunuz bölge ile de ilgili bir durum bu.

AhmetY Çevrimdışı

AhmetY

Yeni Üye
21 Ocak 2020
4
Bende aldım sizin sayenizde. Umarım beklentilerimizi karşılar. 7-10 iş günü içinde Kurulumu yapacak servise teslim edilip adresime gelecekmiş. Bu şekilde söylendi bana.

K Çevrimdışı

kenada

Yeni Üye
23 Ocak 2020
3
30
Aldım bende, siparişiniz vestele ulaşmıştır diye mesaj geldi. yakın zamanda gelir umarım

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
Masaüstü portu hakkında bilgi alan var mı satın almış arkadaşlardan ? Metal mi plastik mi diye

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Masaüstü portu hakkında bilgi alan var mı satın almış arkadaşlardan ? Metal mi plastik mi diye
krom ayak metalik renkte. televizyona ortadan bağlanıyor aynı broşür resmindeki gibi ama ayak zemini ile televizyon arası sert bir plastik o da arkada kalıyor gözükmüyor.(ara parçada emin değilim ama %99 tahminimce doğru)

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Alırsınız bence.
Mi Box neden 2.1 ses veriyor ki? Ayarlarına baktınız mı?
Ya da ses sisteminizin ayarına baktınız mı? Mi Box'ın 5.1 vermemesi saçma olur bence. Kullanmadığım için bilmiyorum Mi Box'ı.
Maalesef cihaza böyle bir kısıtlama getirmişler. Uygulamada 5.1 seçeneği çıkmıyor. Fakat dogrudan film açılınca 5.1 desteği geliyor. Modelleri kendi cozdugu için bir problem yasatmiyor. Bendeki suphede bu zaten hdmı arctan bağlandığında otomotik olarak 5.1 desteklediği zaman altta çıkacak mı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri