A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

Y Çevrimdışı

yıldırım34

Yeni Üye
13 Ocak 2020
14
Merhaba, mağazadan bu ürünü almak istediğimizde 7 günde adrese teslim edilecek. Bu online satış olarak mı değerlendirilir. İade etmek istediğimizde 14 günlük süre bu satışta geçerli olur mu? Sonuçta mağazadan ürünü teslim alıp çıkmıyoruz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, mağazadan bu ürünü almak istediğimizde 7 günde adrese teslim edilecek. Bu online satış olarak mı değerlendirilir. İade etmek istediğimizde 14 günlük süre bu satışta geçerli olur mu? Sonuçta mağazadan ürünü teslim alıp çıkmıyoruz.
ürünü servis getirip kuracağı için bence teslim aldığın tarih geçerli olacaktır

S Çevrimdışı

santra

Yeni Üye
22 Ocak 2020
45
47
Bu sabah Kahramanmaraş merkez a101'den satın aldım arkadaşlar sizlere birkaç sorum var izninizle.. ürünlü şube teslimi almadım sizlerin de söylediği gibi servis bir hafta içerisinde gelecek kurulum yapacakmış.bu ürünü aldıktan sonra Hepsiburada n11 ve GittiGidiyor gibi sitelerde 58 inç olan Vestel ve Regal tarzı ultra HD ürünler hemen acilen fiyatlarını Toshiba fiyatların altına çekmişler bilmiyorum siz fark ettiniz mi? bu 58 inç Vestel v 58 inç Regal ürünleri kalite olarak görüntü olarak parlaklık vesaire olarak toshiba'dan bir tık üstte midir Bir tık altta mıdır veya tam eşdeğer panel midir vb gibi konularda ne dersiniz yorumlarınızı almak isterim. Biz Adıgüzel şanı güzel Toshiba diye ürünü tercih ettik mutlaka bir farkı vardır diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

aslında ben Samsung panelleri pırıltısı ışıltısı için çok beğenirim canlı gelir inşallah Toshiba da bu canlığı parlaklığı görürüm Vestel ürünlerini eş-dost komşuda gördüğüm kadarıyla şöyle söyleyeyim bana çok sarımtırak turuncu renkler ve mat görüntü veriyor gibi geliyor bilmiyorum yanılıyor muyum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Maalesef cihaza böyle bir kısıtlama getirmişler. Uygulamada 5.1 seçeneği çıkmıyor. Fakat dogrudan film açılınca 5.1 desteği geliyor. Modelleri kendi cozdugu için bir problem yasatmiyor. Bendeki suphede bu zaten hdmı arctan bağlandığında otomotik olarak 5.1 desteklediği zaman altta çıkacak mı ?

O işi de geliştirici seçenekleriyle mi, uygulama ile mi ne çözüyorlardı Mi Box'ta.
TV için mi soruyorsunuz kutu için mi? Onu anlamadım.

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Aktarır bence. Tabi sisteminizin de o formatları çözebilmesi lazım.
DTS ile DTS HD veya Master Audio aynı şeyler değil mesela.
HDMI ARC ses için var sonuçta. :kiskis
Hocam alamadık ya. Perşembe akşamı bitmiş stoktan. Tabi çalışan adam işi gücü bırakıp a101e TV alcam demekte olmazdı. Evede uzak hanım gidemedi. O gazla bende avmlerde bir kaç TV baktim. Biri samsung 7440 digeride grundig 58 inc olan modeli. Sanırım 8900b diye geçiyor. Grundig 4200 TL. 7440 ise internette4.800 liraya bulunabiliyor. Acaba bütçeyi buraya çıkarsam mi yoksa 3.500 liraya Toshiba falan mı alsam. Yoksa beklesemmi bilemedim. Kafalar karışık. ??

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Hocam alamadık ya. Perşembe akşamı bitmiş stoktan. Tabi çalışan adam işi gücü bırakıp a101e TV alcam demekte olmazdı. Evede uzak hanım gidemedi. O gazla bende avmlerde bir kaç TV baktim. Biri samsung 7440 digeride grundig 58 inc olan modeli. Sanırım 8900b diye geçiyor. Grundig 4200 TL. 7440 ise internette4.800 liraya bulunabiliyor. Acaba bütçeyi buraya çıkarsam mi yoksa 3.500 liraya Toshiba falan mı alsam. Yoksa beklesemmi bilemedim. Kafalar karışık. ??

Öncelikle kullanım amacınızı ve beklentilerinizi iyi belirleyin.
Çünkü Samsung, LG aldığınızda da hayal kırıklığına uğramayacağınızın garantisi yok. :ok

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
Genel müdürlüğü ara stok için yardımcı oluyorlar bir şekilde ben 8900b leri araştırdım bluetooth özelliği yok o yüzden almak istemedim. biraz daha bekle vaktin varsa diğer bültende alırsın .

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Öncelikle kullanım amacınızı ve beklentilerinizi iyi belirleyin.
Çünkü Samsung, LG aldığınızda da hayal kırıklığına uğramayacağınızın garantisi yok. :ok
Hocam öyle üst düzey bir beklentim yok aslında netfilixi düzgün çalışsın HDMI arc özelliği olsun yeter sanırım.
Genelde tvde netfilix için kullanıyoruz evde. Şu andaki tv'm ise Seg marka MB82 kodlu akıllı olmayan bir tv. Gerçi ana kartın ne olduğunu buradan öğrenip güncellemesini yapmıştır. Mi Box ile beraber kullanıyorum. Görüntü kalitesindende pek bir şikayetimiz yok fakat yeni taşındığımız evdeki salon büyük olduğu için tv biraz küçük kaldı. İzleme mesafemiz yaklaşık metre civarı Tv'de 42" olunca daha büyüğü ile değiştirmek istiyoruz sadece :)

Bu ara Vestel 55u9500 için düşünceleriniz nelerdir. Şu anda fiyatı oldukça uygun 3100tl civarı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Hocam öyle üst düzey bir beklentim yok aslında netfilixi düzgün çalışsın HDMI arc özelliği olsun yeter sanırım.
Genelde tvde netfilix için kullanıyoruz evde. Şu andaki tv'm ise Seg marka MB82 kodlu akıllı olmayan bir tv. Gerçi ana kartın ne olduğunu buradan öğrenip güncellemesini yapmıştır. Mi Box ile beraber kullanıyorum. Görüntü kalitesindende pek bir şikayetimiz yok fakat yeni taşındığımız evdeki salon büyük olduğu için tv biraz küçük kaldı. İzleme mesafemiz yaklaşık metre civarı Tv'de 42" olunca daha büyüğü ile değiştirmek istiyoruz sadece :)

Bu ara Vestel 55u9500 için düşünceleriniz nelerdir. Şu anda fiyatı oldukça uygun 3100tl civarı

Adem Helvacı Adem Helvacı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Bu modelde sorun yok lakin Karma panel ile üretilmiş bir model. Diğer tüm beklentilerinizi karşılar. Sadece izleme açınız önemli.

Geri
Üst Alt