A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

S Çevrimdışı

santra

Yeni Üye
22 Ocak 2020
45
47
ben de yeni katıldım arkadaşlar... herkese merabalar.. bu televizyonu düşünüyordum, kendimi burada buldum... yeni bilgiler vs var mı, bütün bilgileri okudum, işimi görür diye düşünüyorum..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bende almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak;
1. Arayüzü kullanışlımı
2. Smart TV özelliği kullanışlı ve geniş yelpazelimi
3. Görüntü kalitesi nasıl

Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Yeni düğün yapacağım uzun ömürlü kullanışlı bir tv almak istiyorum.
ben de yeni katıldım arkadaşlar... herkese merabalar.. bu televizyonu düşünüyordum, kendimi burada buldum... yeni bilgiler vs var mı, bütün bilgileri okudum, işimi görür diye düşünüyorum..
açı probleminiz yoksa alabilirsiniz. mb130 kart var vestelin en iyi kartlarından biri, ama vestel üretimi cihazlarda smart özelliği kusursuz değildir. ama uygulamalar stabildir youtube netfilix gibi.
görüntü kalitesi panda panelin bu zamanki vestel kullanımlarında bi tık daha iyi duruyor.
vestelin ara yüzleri qui menü ile daha kullanışlı ve stabildir.

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
Kaldı bir gün evi hazirana kadar açmayı düşünmüyorum. kenara koysam kutusuna birşey olur mu olmaz mı ,alsam mı almasam mı kararsızım. ama resmen fiyat performans ve ben dayanamıyorum :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yeni yeni deliller buluyorum :) Carrefour da satılıyormuşş

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kaldı bir gün evi hazirana kadar açmayı düşünmüyorum. kenara koysam kutusuna birşey olur mu olmaz mı ,alsam mı almasam mı kararsızım. ama resmen fiyat performans ve ben dayanamıyorum :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yeni yeni deliller buluyorum :) Carrefour da satılıyormuşş
vestelde 6 ay çeyizlik süresi mevcuttur. yani kenarda bekletebilirsiniz. ürünü zaten servis size getireceği için kutusunu kontrol edip teslim alırsınız. eğer ürün ambalajını daha sonra açmaz, yırtmazsanız sonrasında servisle irtibata geçip ücretisiz kurdurabilirsiniz

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
•SES CIKIS GUCU 2x10W RMS HOPARLÖR ONKYO ilk sayfada belirtmiştim :ok

Şuan moralim cok bozuldu birşey fark ettim . Model seri numarası değişikliği yapıp satıyorlar sanırım bu modelleri umarım öyle değildir fikoloji.
sence bu tv ile Toshiba 55V5863 bunun özellikleri aynı olması ihtimal mi ? öyle ise avrupada bu tv şuan 700 Eurodan 400 Euroya inmiş.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Şuan moralim cok bozuldu birşey fark ettim . Model seri numarası değişikliği yapıp satıyorlar sanırım bu modelleri umarım öyle değildir fikoloji.
sence bu tv ile Toshiba 55V5863 bunun özellikleri aynı olması ihtimal mi ? öyle ise avrupada bu tv şuan 700 Eurodan 400 Euroya inmiş.
Vestelde bu konuda biraz sıkıntı var. Model isimlerinde aynı olsa bile farklı kart farklı panel kullanıldığı oldu.
Bu ürün Türkiye üretimi için ilktir. Bire bir aynı olmasa da ozellikleri çok yakındır. Vestel Türkiye üretimlerinde genelde mb130p ve mb130s kullanmıştır. Avrupa veya yurt dışı için genelde mb130e kart kullanılmıştır. Mevcut bu üründe ise ilk defa çıkan mb130t ana kart kullanılmıştır bu kart mb130un revize edilmiş halidir bildiğim kadarı ile scart girişi olmayan halidir. Yazılım aynı ama giriş eksik diyelim.
Panel haricinde herşeyi bence çok iyi. Bu demek olmuyor panel kötü, panel bu zamana kadarki vestele alınmış panda panelin en iyisidir.
Yani fiyat baz alınırsa hakkını verebilecek bir televizyondur

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
Vestelde bu konuda biraz sıkıntı var. Model isimlerinde aynı olsa bile farklı kart farklı panel kullanıldığı oldu.
Bu ürün Türkiye üretimi için ilktir. Bire bir aynı olmasa da ozellikleri çok yakındır. Vestel Türkiye üretimlerinde genelde mb130p ve mb130s kullanmıştır. Avrupa veya yurt dışı için genelde mb130e kart kullanılmıştır. Mevcut bu üründe ise ilk defa çıkan mb130t ana kart kullanılmıştır bu kart mb130un revize edilmiş halidir bildiğim kadarı ile scart girişi olmayan halidir. Yazılım aynı ama giriş eksik diyelim.
Panel haricinde herşeyi bence çok iyi. Bu demek olmuyor panel kötü, panel bu zamana kadarki vestele alınmış panda panelin en iyisidir.
Yani fiyat baz alınırsa hakkını verebilecek bir televizyondur

Sen almayı düşünüyor musun ?

J Çevrimdışı

JonSnow

Yeni Üye
22 Ocak 2020
1
29
Yarın almayı düşünüyorum panda panelin + - yönlerini yazar mısınız ? Acaba daha önce kullanan var mı acaba alınır mı alınmaz mı beni bir aydınlatırsanız sevinirim ikilem içerisindeyim de ??

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yarın almayı düşünüyorum panda panelin + - yönlerini yazar mısınız ? Acaba daha önce kullanan var mı acaba alınır mı alınmaz mı beni bir aydınlatırsanız sevinirim ikilem içerisindeyim de ??
Panda panel Va yapı da üretildi, yani açı duyarlılığı vardir. Yani sağdan soldan bakınca görüntü biraz soluktur. Karşıdan bakılınca beyler daha canlıdır. Siyah kontrast iyi bir TV dir. Va paneller oyuncular için tercih sebebidir.
Bir Samsung olmasada makul bir paneldir

Geri
Üst Alt