A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
tv ayakları diğer 4k toshiba modellerindeki gibi metal olursa dadından yinmez, hastasıyım bu toshibaların :hoba1

bacanak yeni eve taşınacak, benim tvyi gördükten sonra toshibadan başka tv almam diyordu, bendeki 50", o biraz daha fazla büyüğünü istiyordu, söyleyeyimde ayırtsın şimdiden, güzel tvye benziyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
tv ayakları diğer 4k toshiba modellerindeki gibi metal olursa dadından yinmez, hastasıyım bu toshibaların :hoba1

bacanak yeni eve taşınacak, benim tvyi gördükten sonra toshibadan başka tv almam diyordu, bendeki 50", o biraz daha fazla büyüğünü istiyordu, söyleyeyimde ayırtsın şimdiden, güzel tvye benziyor.
ayak konusunda bende şüphede kaldım yandan resmini ekledim sonra katologda alttan görünce resimleri değiştirdim inşallah yanılmayız :)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ayak konusunda bende şüphede kaldım yandan resmini ekledim sonra katologda alttan görünce resimleri değiştirdim inşallah yanılmayız :)

diğer 3 farklı toshiba ayağından farklı gibi göründü bana, sanki zemine temas eden kısım plastik onunda üstü metal gibi duruyor. yinede tv ile bütünlük sağlaması güzel, vestel üretimi alt marka tvler içinde bence malzeme kalitesi olarak en iyisi toshiba sanırım.

Umut Barış Umut Barış, bendekinin ayakları komple metal, tvnin ortasına plaka şeklinde geçiyor böylece hem yekpare duruyor hemde daha sağlam hissi veriyor, televizyon kadar ağırlığı var sanırım bu ayakların.

20200114_191432.jpg

20200114_191421.jpg

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
Merhabalar sabahtan beri ürünü araştırıyorum şuana kadar alman bir sitede bulduğum bir ürün var aşırı benziyor.

açıkçası almayı düşünüyorum. vestel ile görüştüm yeterli bilgi alamadım. takipteyim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar sabahtan beri ürünü araştırıyorum şuana kadar alman bir sitede bulduğum bir ürün var aşırı benziyor.

açıkçası almayı düşünüyorum. vestel ile görüştüm yeterli bilgi alamadım. takipteyim.
yeterli bilgi ilk sayfada :) vestelde bile fazlası yoktur

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
benim attıgım link 65 lik modeli

buda a101 e gelecek tv nin kutu açılımı

şimdi oldu, 65 lik ile aynı olabileceğini düşünüyorum, 65lik olan vestel yurt dışı üretim olduğu için bilgisi bizde yok, farklılık olsa da ana kart türkiye için mb130t kullanmıştır, yurt dışı için 130e kart kullanmıştır.
hdr konusunda bu 58'' de de olabileceğini düşünüyorum

S Çevrimdışı

serhat8kardes

Yeni Üye
16 Ocak 2020
19
32
Bize gelen ürün dt Almanya'daki satılan versiyonda dg görünüyor T Türkiye G de germany olursa aynı olur bence de . Sen alöauo düşünüyor musun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt