A101 TOSHİBA 49L2863DAT Ürün Ön İncelemesi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar bu tv ye iptv nasil yukleyebiliriz?
ssiptv veya ottplayer ile kurulabilir ilgili formda bilgilendirme mevcut

M Çevrimdışı

msyildiz

Yeni Üye
8 May 2019
3
23
arkadaşlar herkese merhaba
öğrenmek istediğim bi şey var
bu tv den almayı düşünüyorum, aradığım da bi özellik var
bu tv de bluetooth özelliği var görünüyor,
acaba bu tv ye bluetooth kulaklık bağlanıp da kulaklık tan ses alınabiliyormu?
bunu yapabilen yada yapabilecek biri varmı? hiç aranızda deneyen oldu mu?
bluetooth kulaklık bağlanabiliyormu bu tv ye?
selamlar

H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
arkadaşlar herkese merhaba
öğrenmek istediğim bi şey var
bu tv den almayı düşünüyorum, aradığım da bi özellik var
bu tv de bluetooth özelliği var görünüyor,
acaba bu tv ye bluetooth kulaklık bağlanıp da kulaklık tan ses alınabiliyormu?
bunu yapabilen yada yapabilecek biri varmı? hiç aranızda deneyen oldu mu?
bluetooth kulaklık bağlanabiliyormu bu tv ye?
selamlar
Telefonumu bağladım şarkıları tvden dinleyebiliyorum
Bluetooth kulaklığım olmadığından deneyemedim

hduman Çevrimdışı

hduman 

Yeni Üye
2 Ocak 2019
19
40
Merhaba, tv'yi kapattıktan sonra standby ışığı mavi-kırmızı seklinde yanıp sönüyor. Buraya kadar normal ma bu yanma suresi arttı gibi geliyor bana. Bayagı bir sure bakiyorum böyle yanıp yanıp sönüyor. Sonra kırmızı ya geçiyor.

H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
Merhaba, tv'yi kapattıktan sonra standby ışığı mavi-kırmızı seklinde yanıp sönüyor. Buraya kadar normal ma bu yanma suresi arttı gibi geliyor bana. Bayagı bir sure bakiyorum böyle yanıp yanıp sönüyor. Sonra kırmızı ya geçiyor.
Benim tvde 5-6 sn yanıp sönüyor süre bazen uzayıp kısalıyor oda tv nin arkaplanda çalıştırdığı son ayarların kayıt edilmesi, uygulamaların kapatılması vs. Kaynaklanıyordur

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Benim tvde 5-6 sn yanıp sönüyor süre bazen uzayıp kısalıyor oda tv nin arkaplanda çalıştırdığı son ayarların kayıt edilmesi, uygulamaların kapatılması vs. Kaynaklanıyordur
Evet,aynen doğru sevgili hfy44 .

hduman hduman
Bende bir soru sorayım,tvye müdahale ettin mi,mesela profille oynama gibi

S Çevrimdışı

stermsn

Yeni Üye
29 Mar 2019
12
37
Arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar.

Bayram gunu ev degistikligi yaptik ve eski evde sıkıntısız bir sekilde kullandigimiz tv yeni evde sinyal yok hatasi verdi. Disardan uydu alici bagladim bazi kanallar calisti onunla. Ancak kendi uydu alicisindan sinyal alamiyorum.

İstanbul Küçükçekmece'den, Gaziosmanpaşa'ya tasindik.

Uydu frekansi nedir nerede yanlis yapiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim. Bayram dolasiyla her yer kapalı oldugu için yaptiramiyorum.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar.

Bayram gunu ev degistikligi yaptik ve eski evde sıkıntısız bir sekilde kullandigimiz tv yeni evde sinyal yok hatasi verdi. Disardan uydu alici bagladim bazi kanallar calisti onunla. Ancak kendi uydu alicisindan sinyal alamiyorum.

İstanbul Küçükçekmece'den, Gaziosmanpaşa'ya tasindik.

Uydu frekansi nedir nerede yanlis yapiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim. Bayram dolasiyla her yer kapalı oldugu için yaptiramiyorum.
Kanal arama yaparkeen ayarlardan direk değil D-sec seçeneği ile arama yaptırmanız gerek. Apartmanda ortak uydu sistemi var demektir A B C D diye dört seçeneği bulunur yayın genellikle A olandadır. güncelleme frekansı
Türksat 4A12380 V27500 3/4
Vestel-Kanal-bulamama-sorunu-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCm%C3%BC-9-640x350.jpg

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

stermsn

Yeni Üye
29 Mar 2019
12
37
Kanal arama yaparkeen ayarlardan direk değil D-sec seçeneği ile arama yaptırmanız gerek. Apartmanda ortak uydu sistemi var demektir A B C D diye dört seçeneği bulunur yayın genellikle A olandadır. güncelleme frekansı
Türksat 4A12380 V27500 3/4
Vestel-Kanal-bulamama-sorunu-%C3%A7%C3%B6z%C3%BCm%C3%BC-9-640x350.jpg
Bun denedim hocam olmuyor malesef. Baska bir olasılık var mi acaba?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Bun denedim hocam olmuyor malesef. Baska bir olasılık var mi acaba?
A B C D her birini seçerek sinyal durumunu üstte verdiğim güncelleme frekansının sinyal seviyesinden kontrol edin hangisinde sinyal bulursanız onun üzerinden güncelleme yapınız başka bir seçenek aklıma gelmiyor ya da dairenizin ortak uydu sistemine kablo bağlantısı bulunmamaktadır bu durumda bağlantıyı yapması için bir usta çağırmanız gerekecektir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sevgili smili72'ye ek olarak ;
1- Aşağıya inen(eve gelen) kabloyu kontrol et
2- kablo ucundaki konnektörü kontrol et,hatta elinden geliyorsa yeniden düzenle-tak ,çünkü bazen şase olan çoklu kablo konnektöre değmiyor
3- anten bağlantısı duvardan prizle geliyorsa onu sök,bağlantıyı kontrol et
:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt