A101 TOSHİBA 49L2863DAT Ürün Ön İncelemesi

W Çevrimdışı

w_W_w

Yeni Üye
1 Nis 2019
9
36
Kırmızı ile işaretlediğim ışığı tamamen söndürme imkanım varmı ?

7aGo2a.jpg

W Çevrimdışı

w_W_w

Yeni Üye
1 Nis 2019
9
36
Menü > Ayarlar > Diğer Ayarlar veya Sistem gibi bir kısım olması lazım.
Oraya bakın derim.

Menüleri baya karıştıdım stand by da ikende yanıyordu menüden kapattım ama açıkken sürekli yanıyor sinir bozucu oluyor bantla kapattım ama stand by da kapanıyorsa açıkkende kapanabilmesi lazım diye düşünüyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Mmenüleri baya karıştıdım stand by da ikende yanıyordu menüden kapattım ama açıkken sürekli yanıyor sinir bozucu oluyor bantla kapattım ama stand by da kapanıyorsa açıkkende kapanabilmesi lazım diye düşünüyorum.

Vestel'in 9 serisi FHD televizyonlarında böyle bir seçenek vardı, Işıklı Logo diye geçiyordu, oradan kontrol edilebiliyordu.
Standby'da kapatılabiliyorsa, açıkken de kapatılabilmesi gerek elbette ama yapmamışlar demek ki.

Aynı rahatsız edici durum bizdeki 42PF7175'de de mevcut, nasıl bir mavi LED koymuşlarsa, gece odayı aydınlatıyor hafiften, standby'da iken karşısında uyuyabilmek mümkün değil. :hihi

teraspy teraspy belki bir yolunu bulur. :hihi

W Çevrimdışı

w_W_w

Yeni Üye
1 Nis 2019
9
36
Vestel'in 9 serisi FHD televizyonlarında böyle bir seçenek vardı, Işıklı Logo diye geçiyordu, oradan kontrol edilebiliyordu.
Standby'da kapatılabiliyorsa, açıkken de kapatılabilmesi gerek elbette ama yapmamışlar demek ki.

Aynı rahatsız edici durum bizdeki 42PF7175'de de mevcut, nasıl bir mavi LED koymuşlarsa, gece odayı aydınlatıyor hafiften, standby'da iken karşısında uyuyabilmek mümkün değil. :hihi

teraspy teraspy belki bir yolunu bulur. :hihi

Siyah izole bantla çözdüm alsında hiçte belli olmuyor :sirit Tabi kapanıyorsa daha iyi olur :sirit

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
P Çevrimdışı

poyr4z

Yeni Üye
27 Ocak 2019
16
40
servis hazır kanalları yükleyip gider, eski kanalların frekansları güncel olmadığı sinyal yok uyarısı alırsınız. uydu ayarlarından tkgs kurulumu yaparsanız sorun kalmaz.
Tkgs tam olarak nerede ben uydu ayarlarında böyle bir ibare bulamadım tam olarak detay verebilirmisiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt