A101 TOSHİBA 49L2863DAT Ürün Ön İncelemesi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sevgili umut, led ile ilgili sadece "standby" olayı var,onu seçiyorsun,ama bizim tv de kapatabiliyorsun (biliyorsundur)

P Çevrimdışı

poyr4z

Yeni Üye
27 Ocak 2019
16
40
Dün tkgs guncellemesinden bir süre sonra youtubeye girmek için kısayol tuşuna bastım ekran kararip uzun sure öyle dondu kaldı kumanda ses açma kapama dışında hiçbir on of dahil fonksiyonu çalışmadı kitlendi kaldı ancak fişi çekip taktım öyle kendine geldi sebebi ne olabilir ileride bu durum sıklaşır mı ?!

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Dün tkgs guncellemesinden bir süre sonra youtubeye girmek için kısayol tuşuna bastım ekran kararip uzun sure öyle dondu kaldı kumanda ses açma kapama dışında hiçbir on of dahil fonksiyonu çalışmadı kitlendi kaldı ancak fişi çekip taktım öyle kendine geldi sebebi ne olabilir ileride bu durum sıklaşır mı ?!
Güncellemenin hemen ardından bastıysan yapabilir,daha sonraki zamanlarda da donma yaptımı (saat 16:00'da yazmışsın ,onun için sordum)

P Çevrimdışı

poyr4z

Yeni Üye
27 Ocak 2019
16
40
Güncellemeden 40 50 dk sonra yaptı normal TV seyrediyorken youtube tuşuna basınca donup kaldı. Şuan bir sıkıntı yok

I Çevrimdışı

ilhanyasinn

Yeni Üye
2 Nis 2019
19
33
F fikoloji hocam merhaba. Kusura bakma rahatsız ediyorum. Tv dün kuruldu gayet memnunum fakat bugün şunu farkettim ki tkgs güncellemesi sonrası bazı kanal numaraları yok hem hd hem de sd aramalarda. (12, 14, 16 sıraları gibi mesela) Bu bir problem midir, sebebi ne olabilir?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
P Çevrimdışı

poyr4z

Yeni Üye
27 Ocak 2019
16
40
F fikoloji hocam merhaba. Kusura bakma rahatsız ediyorum. Tv dün kuruldu gayet memnunum fakat bugün şunu farkettim ki tkgs güncellemesi sonrası bazı kanal numaraları yok hem hd hem de sd aramalarda. (12, 14, 16 sıraları gibi mesela) Bu bir problem midir, sebebi ne olabilir?
Ben de tkgs guncellemesinden sonra kanal düzenleme bölümünde transfer sil yeniden adlandir gibi düzenleme ikonları ile bir iki kanal kayboldu kanal düzenlemeyi transferi vb nasıl yapiyoruz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben de tkgs guncellemesinden sonra kanal düzenleme bölümünde transfer sil yeniden adlandir gibi düzenleme ikonları ile bir iki kanal kayboldu kanal düzenlemeyi transferi vb nasıl yapiyoruz
tkgs kurulumu yaptıktan sonra, tkgs ayarları esek veya otomatikse kapatınız, kanalları sil yerine taşıyı tercih ediniz, olmassa verdiğim kanal tablosunu ilgili linkikteki gibi yapınız

H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum bugün bende bu televizyondan aldım,servis yarın kurulum yapacak, konuyu inceledimde bu ıps-va olayı varmış barkodun resmini ekledim tv hangi panel acaba
Birde kurulum sırasında dikkat etmem gereken şeyler varmı

8aB7jn.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri