7-8K arası laptop önerisi

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
TN en iyi ekran reknolojisi ne kadar ekmek o kadar köfte Lenovo en iyi marka.
Lenovo’ya kimse laf edemez fakat TN yerine göre (yüksek tepki başarısı, grafik kalitesinin ikinci planda olduğu esporlar) en iyi. Konu sahibinin amacı için en kötü. Hele grafik için aman aman ?

Zaten bu fiyattaki bir TN panelin kalitesinin mutlu etmeyeceğine de şüphe yok tabi.

F Çevrimdışı

forcsf

Aktif Üye
10 Şub 2018
53
Ara sıra itopya'da iyi fiyatlar olabiliyor. Cuma akşamı aşağıdaki bilgisayar 16 ya da 18 bin liraya satıldı. Arkadaşlara tavsiye ettim ama ekran görüntüsü almadığım için net fiyatı hatırlamıyorum. Bu Cuma da benzer kampanyalar olabilir.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Ama beğenmediğine beğenmedim diyen de var. Reklam kokmuyor, zaten onun için daha çok izleniyor onlar.
Size aydınlatıcı olması açısından editörlüğünü yaptığım kanallardan birinin sahibinin izlenmeye göre gelirlerini paylaşıyorum. O içerik üreticiler izlenme üzerinden çok da ciddi paralar kazanmıyorlar. Asıl övdükleri videolardan kazanıyorlar, zira sponsorlu video oluyor. Hatta dikkat ederseniz çoğu sponsorlu videoyu izlerken hiç reklam çıkmaz. Sponsorlar genellikle reklamları kapatılmış video istiyorlar.

Ekran-goruntusu-2022-05-16-210125.png

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Size aydınlatıcı olması açısından editörlüğünü yaptığım kanallardan birinin sahibinin izlenmeye göre gelirlerini paylaşıyorum. O içerik üreticiler izlenme üzerinden çok da ciddi paralar kazanmıyorlar. Asıl övdükleri videolardan kazanıyorlar, zira sponsorlu video oluyor. Hatta dikkat ederseniz çoğu sponsorlu videoyu izlerken hiç reklam çıkmaz. Sponsorlar genellikle reklamları kapatılmış video istiyorlar.

Ekran-goruntusu-2022-05-16-210125.png
Dediğin gibi asıl gelir sponsorlardan oluyor. Yine de bu arkadaşın izlenmeye oranla reklam geliri de tatmin edici. ?

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
ACER’in fiyatının uygun olmasının bir sebebi var. Kesinlikle önermiyorum. Monster ile aynı kalitede kasaya sahip olup servis kalitesi Monsterin yarısı bile olmayan bir markayı “Monster ucuz etin yahnisi” dedikten sonra önermek de nebileyim ?

Acer, GameGarage, HP gibi markalar satış sonrası destekte üzerler. Üst bütçede de Apple windows yazılımları için kötü tercih olur. 15.6” de olsa en iyi seçenek şu anki bütçe ile MSI olacaktır. İkinci el olarak satışta da pek değer kaybetmeyecektir.

Fanboyluk riskli bir durum. Karşımda 2 güçlü yetkili olduğu için benim sözümün önemi düşüyor haliyle fakat iyi düşünmekte fayda var. En basitinden ŞikayetVar platformunda gözlem yapmak gerekiyor.
Estağfirullah bro, herkes deneyimlerinden yola çıkarak yorum yapıyor. Sen mesela Acer kısmını deneyimlemişsin, bu konuda benim senin kadar bilgim yok. Ben de kendimce fikrimi belirttim. Önerilerin değerli, konu sahibi arkadaş dikkate almalı mutlaka. :cak

C Çevrimdışı

confickerbelasi 

Yasaklı Üye
27 Eyl 2021
677
47

bu varken intel çöpleri önermek hakarettir cahilliktir artık msi bulaşılmaması gereken toksik marka olmuş servisi nedeni 2008'de ki servisi daha iyidi...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt