65UL2063DT Teknik Özellikler A101 04 Haziran 2020 4799TL

K Çevrimdışı

kartalsezo

Yeni Üye
16 Tem 2018
13
34
Merhabalar. Aynı ürün bu hafta yeniden gelecek. Fark var mıdır acaba ?
Günlük kullanım olmayacak ama ps4 veya ps5 ile kullanımı çok olacaktır.

S Çevrimdışı

Samgaso

Yeni Üye
8 Şub 2020
2
39
Merhaba almayı düşünüyorum bu tv yi. Hepsiburada da satılan 65ul3063 ile aynımıdır tüm özellikleri. Ekran parlaklık bilgisini bulamadım çünkü. 65ul3063 'ün parlaklığı 350 nit gösteriyor hdr ile kaça çıkıyor o bilgide yok. Panelin direk verdiği ve hdr ile çıktığı parlaklık bilgileri hakkında bilgisi olan varmıdır acaba. Teşekkürler...

L Çevrimdışı

lazibo

Yeni Üye
17 Haz 2020
4
50
3 ay önce aldığım 58UL3A63DT deki Açı problemi yüzünden bunu aldım.Sonradan yaptığım araştırmalarda VA panellerin hepsinde açı problemi olduğunu görünce aldığıma alacağıma bin pişman oldum ama iş işten geçmişti ürün kargoya verilmişti bile.Televizyon dün geldi kurulumu yapıldı.Akşam 2 saat kadar kurcaladım, öncelikle 58UL deki açı probleminden ötürü haliyle açı durumuna baktım ve resmen şaşırdım.58UL de 30 derece yana kayınca beyazlaşan ekran bunda 60 dereceye kadar hala net kalmaya devam etti(yüzde 10 kadar bir netlik kaybı anca olmuştur).Gerek renk keskinliği gerekse renk derinliği 2 kat daha iyi özellikle hareketli sahnelerde keyif veriyor.Panel olarakta bir tık daha ince ve estetik olmuş.Youtube, netflix ,medya player v.s her türlü ortamı denedim ve beğendim.Ses ayarlarını smart olarak kullanınca biraz boğuk ve can sıkıcı olsada kişiselleştirince gayet güzel ve net ses aldım.Kanal geçiş hızı 58UL den bir tık yavaş(ortalama 3-4 saniye) onun haricinde her yönüyle tatmin eden bir panel.Flash bellekteki bütün formatları açmasıda ayrıca güzel.Kanal arama fonksiyonu çok daha güzel olmuş(arama menüsünden her türlü aramayı klavye mantığıyla yapıyorsunuz).Şimdilik bu kadar inceledikçe bilgi vereceğim.

S Çevrimdışı

sontvbukucu

Yeni Üye
5 Eyl 2020
1
30
3 ay önce aldığım 58UL3A63DT deki Açı problemi yüzünden bunu aldım.Sonradan yaptığım araştırmalarda VA panellerin hepsinde açı problemi olduğunu görünce aldığıma alacağıma bin pişman oldum ama iş işten geçmişti ürün kargoya verilmişti bile.Televizyon dün geldi kurulumu yapıldı.Akşam 2 saat kadar kurcaladım, öncelikle 58UL deki açı probleminden ötürü haliyle açı durumuna baktım ve resmen şaşırdım.58UL de 30 derece yana kayınca beyazlaşan ekran bunda 60 dereceye kadar hala net kalmaya devam etti(yüzde 10 kadar bir netlik kaybı anca olmuştur).Gerek renk keskinliği gerekse renk derinliği 2 kat daha iyi özellikle hareketli sahnelerde keyif veriyor.Panel olarakta bir tık daha ince ve estetik olmuş.Youtube, netflix ,medya player v.s her türlü ortamı denedim ve beğendim.Ses ayarlarını smart olarak kullanınca biraz boğuk ve can sıkıcı olsada kişiselleştirince gayet güzel ve net ses aldım.Kanal geçiş hızı 58UL den bir tık yavaş(ortalama 3-4 saniye) onun haricinde her yönüyle tatmin eden bir panel.Flash bellekteki bütün formatları açmasıda ayrıca güzel.Kanal arama fonksiyonu çok daha güzel olmuş(arama menüsünden her türlü aramayı klavye mantığıyla yapıyorsunuz).Şimdilik bu kadar inceledikçe bilgi vereceğim.
PC ve cep telefonu yansıtmayı dener misiniz zahmet olmazsa? Ofisim için alacağım. Müşterilerimi yanıma yaklaştırmadan TV ye yansıtarak göstermek istiyorum. Benim için bu detay çok önemli de..

O Çevrimdışı

Onuer

Aktif Üye
24 May 2020
51
33
Merhabalar, tv den genel olarak memnunum ama birşey sormak istiyorum, karanlıkta, tv de de simsiyah bir görüntüde, böyle ışık sızmaları var yer yer belli oluyor. Sadece simsiyah anlarda. Evdeki diğer tv de de böyle olduğunu farkettim (başka model). Bu bir kusur mu? Kusura değişim için başvurmayı düşünüyorum. Yoksa gelecek olan da böyle olacak diyebilir miyiz?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar, tv den genel olarak memnunum ama birşey sormak istiyorum, karanlıkta, tv de de simsiyah bir görüntüde, böyle ışık sızmaları var yer yer belli oluyor. Sadece simsiyah anlarda. Evdeki diğer tv de de böyle olduğunu farkettim (başka model). Bu bir kusur mu? Kusura değişim için başvurmayı düşünüyorum. Yoksa gelecek olan da böyle olacak diyebilir miyiz?
Bu bir kusur değil, TV kalitesinin düşmesi, cell dediğimiz ekranın ince olması , ledlerin yakın olması, zaman vs derken bu şekilde olması gayet normaldir. Eski LCD panellerle yada çok pahalı mat ekranlsr la karıştırmayın

E Çevrimdışı

EarlyAdopter

Yeni Üye
14 Eyl 2020
3
45
Merhabalar,
Oncelikle butun sorulara cevap veren adminlere (ozellikle F fikoloji ye) ve aldiklari urunler hakkinda goruslerini yazan uyelere cok tesekkur ederim. DUn gece TV yorumlari okurken tavsiyeforumu ile tanistim, ve A101' deki 58" Toshiba'yi almaya niyetlenmisken, su anda tamamen 65" modeline donmus durumdayim.
A101 65UL2063DT yerine HB'da satilan 65UL3063DT yi almaya karar verdim. Ozellikler arasinda kayda deger bir farklilik goremedim, taksitli fiyatlari da hemen hemen ayni. Modeller arasinda gozden kacirdigim onemli bir fark var midir? Tesekkurler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar,
Oncelikle butun sorulara cevap veren adminlere (ozellikle F fikoloji ye) ve aldiklari urunler hakkinda goruslerini yazan uyelere cok tesekkur ederim. DUn gece TV yorumlari okurken tavsiyeforumu ile tanistim, ve A101' deki 58" Toshiba'yi almaya niyetlenmisken, su anda tamamen 65" modeline donmus durumdayim.
A101 65UL2063DT yerine HB'da satilan 65UL3063DT yi almaya karar verdim. Ozellikler arasinda kayda deger bir farklilik goremedim, taksitli fiyatlari da hemen hemen ayni. Modeller arasinda gozden kacirdigim onemli bir fark var midir? Tesekkurler
Rahatsizligimdan dolayı erken kaçtım işten ? evdeki PC de bozuk telefondan zor oluyor.
Yarın bı bakalım yine unutursam hatırlat

E Çevrimdışı

EarlyAdopter

Yeni Üye
14 Eyl 2020
3
45
Rahatsizligimdan dolayı erken kaçtım işten
gecmis olsun, umarim ciddi bir sey degildir.
Aslinda LG 'den memnunum, 4 sene once 4K 3D olan 49" bir modelini almistim, oglum ekrana sakiz yapistirinca ortadan dikine 3 tane renkli serit belirdi. Simdi hem biraz daha buyuk olsun, hem de bu tarz gorunmez kazalar oldugunda cok can yakitmayan birTV almak daha mantikli geliyor (en azindanoglan buyuyune kadar)
Vereceginiz cevaba gore yarin siparisini vermeyi planliyorum. Aslinda forumun affiliate linkileri olsa, o linkler uzerinden siparis verdigimizde toplanacak hakadisler forum'un masraflarina yardimci olsa ne guzel olur...

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
16001706363452539480840799306103.jpg

Tek kelime ile harika , yakında inceleme videosunu paylaşırım. 65" mi lazım direk alın!!!!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt