65UL2063DT Teknik Özellikler A101 04 Haziran 2020 4799TL

O Çevrimdışı

Onuer

Aktif Üye
24 May 2020
51
33
Kurulum yaptırıp yorum yapacak yeni kullanıcılar yok mu :). Kapalı kutu duruyor hala benim :))

MDemirkollu Çevrimdışı

MDemirkollu

Yeni Üye
25 Nis 2020
20
36
Ben bu televizyondan aldım, yalnız A101 benim elimde faturam olduğu halde iletmemiş üreticiye. Parasını ödediğim televizyonu sizi bildirmeyi unutmuşuz diyerek veremediler. Tavsiyeniz nedir? Bu arada televizyon Temmuzda yine gelecekmiş ve 4999 TL olarak.

A Çevrimdışı

ayhanayak

Yeni Üye
30 May 2020
11
30
Iş yoğunluğundan inceleme yapamadım henüz, bu gün akşam başarabilirsem elimden geldiğince fotoğraf paylaşacağım. Yapamazsam da en azından fikir olsun diye ilk izlenimlerimi yazayım.

40 inç Sony Led TV den buna geçen yeni teknolojik güzelliklere daha yeni yaklaşabilmiş biri olduğumu göz önüne almanızı önererek ilk izlenimlerim;

-Şahsen ben fiyat/performans açısından çok memnunum.
-Ses konusunda ben sorun denebilecek hiç bir şey görmedim fakat bu görüşümün sebebi açıkçası her TV de kaliteli sağlam bir ses istiyorsam ses sistemi kullanma taraftarı olduğum için. Ben herhangi bir boğuk ses duymadım, belki tiz olabilir biraz.
Bu TV ler ince panellere sahip ve ne kadar iyi hoparlör kullanabilirler sığdırabilirler ki diye düşünüyorum. Tabi 10k lık modeller de iyi sonuç alınabilir ama 4800e ben memnunum sesten. Bundan şu anlam da çıkmasın sesi kötü ama fiyatı uygun diye makul demiyorum, ben ses kalitesinden memnunum diyorum.
-Ekran konusunda HDR bile yeni gördüğüm bir teknoloji olduğu için bana çok çok iyi geldi bu kısımda biraz çok eski arabadan egea ya binip bu passat gibi ya diye düşünüyor olabilirim. Ps4 te 30 dk kullandım ve çok beğendim.
TV yi aldıktan sonra şu 65 inç ne kadar büyük oluyor acaba diye mağazadan bakarken şunu fark ettim ki LG TV lerin renkleri benim daha çok hoşuma gidiyormuş. Sanırım LG ler ıps kullanıyor bu VA.
4k YouTube dışında test yapamadım TV box ile bu gün 4k filmlere bakacağım, YouTube den izlediğim testte memnun kaldım.
-65 inç TV ev kullanımı için büyükmüş onu fark ettim, tabi bunda geçici olarak düzgün bir yere kurulum yaptıramamam da bir etken ama kesinlikle TV alırken izleme mesafesi olayına önem vermek lazım büyük büyük diye tutturmamak lazım.
Görüntü olarak gerçekten tad aldım ben hani beni mutlu etti televizyon.
-Smart özelliği düzgün bir sorunu yok ama ben bu işler için de TV box kullanılmalı görüşündeyim. Bir işi profesyoneline bırakmak lazım düşüncesi ile ses istiyorsan optik çıkışı kullanacaksın, sağlam bir smart istiyorsan TV box kuracaksın diye düşünüyorum tabi yanlışta olabilir bu düşünce.
Ama bu 2si kesinlikle şart değil, alan adam normal işlerini gayet yeterli bir şekilde yapabilir, benim bu saydıklarım beklentisi yüksek olanlar için.
Ev de sinema odası yapmak isteyen adam bence ne TV alırsa alsın ses sistemi kurmak zorunda,tek başına TV den bu beklenmez bence.

Son olarakta yorum yaparken ben zaten 40 inç Led Sony den geçiyorum bu TVye, bu yüzden kesin bu beni büyülüyor insanların beklentilerini yıkmayayım şeklinde bir düşünce baskılaması ile yorum yaptığımı belirteyim. Kendi beğenilerimi biraz tıraşlayarak söylüyorum bu nedenle.Şahsen ben çok beğendim TVyi.

TV ile ilgili sormak istediği birşey olan olursa da elimden geldiğince bilgi vermek isterim.

Hocalarımızdan şuna bak, şu özelliği açmalısın, şu ayarı şöyle yapmalısın diyen de olursa makbule geçer, pixellence özelliği açma işlemi ile ilgili videoları izliyorum şuan altyapı olsun diye :)

O Çevrimdışı

Onuer

Aktif Üye
24 May 2020
51
33
Iş yoğunluğundan inceleme yapamadım henüz, bu gün akşam başarabilirsem elimden geldiğince fotoğraf paylaşacağım. Yapamazsam da en azından fikir olsun diye ilk izlenimlerimi yazayım.
Oldukça güzel bir açıklama olmuş. İçime su serpti dyebilirim. Olağanüstü beklentiler için olağanüstü bütçe gerekli bence de :)

S Çevrimdışı

Sefaslar

Yeni Üye
8 May 2020
10
31
A101'de bu serinin 50" olanı satılacak bu hafta 3bin₺ ye tavsiye eder misiniz?

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
38
Ben bu televizyondan aldım, yalnız A101 benim elimde faturam olduğu halde iletmemiş üreticiye. Parasını ödediğim televizyonu sizi bildirmeyi unutmuşuz diyerek veremediler. Tavsiyeniz nedir? Bu arada televizyon Temmuzda yine gelecekmiş ve 4999 TL olarak.
55 inclik olan ne zaman gelecek bilginiz var mi?

C Çevrimdışı

Cesigo

Yeni Üye
21 Haz 2020
2
30
şu cihazi o kadar kişi aldı biri Allah rizasi için düzgün bir test videosu çekebilir mi? Alıpta siparisi hala gelmeyen var, evlencek olup cihazi bekleten var. İnsanlar en azindan bir görür , eder. Almadan önce o kadar araştırmaya çalışıyordu herkes

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
38
şu cihazi o kadar kişi aldı biri Allah rizasi için düzgün bir test videosu çekebilir mi? Alıpta siparisi hala gelmeyen var, evlencek olup cihazi bekleten var. İnsanlar en azindan bir görür , eder. Almadan önce o kadar araştırmaya çalışıyordu herkes
bu cok buyuk gibi 55 olan daha makul gibi, birde dedigin gibi tam olarak 50, 55, 65 arasinda ki modellerin tam olarak ne gibi farklari var hala tam anlamiyla incelemeleri yok. tam fikir sahibi olamadim.

C Çevrimdışı

Cesigo

Yeni Üye
21 Haz 2020
2
30
bu cok buyuk gibi 55 olan daha makul gibi, birde dedigin gibi tam olarak 50, 55, 65 arasinda ki modellerin tam olarak ne gibi farklari var hala tam anlamiyla incelemeleri yok. tam fikir sahibi olamadim.
65 inch satildi. Satilan ürünü bi görsek. Ondan sonra senin inch problemine sen kendin karar verirsin

A Çevrimdışı

Adige_Kabardey

Yeni Üye
9 May 2020
9

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt