65UA9800 55UA9800 49UA9800 43UA9800 Android Vestel Tv

M Çevrimdışı

muratemr_e

Yeni Üye
15 Ağu 2020
35
37
Şimdi telin menü ekranını yansıtan var mı, yansıtabiliyormuyuz. Tarayıcıda açtığım videoyu yansıtabiliyorum ama dediğim gibi telefonumu birebir yansıtamıyorum. Bunun benim telefonumdan da kaynaklı olabileceğinden net bir yargıya varamadım. Emin olmamakla beraber wireless display yok sanırım dedim. Kesin bilgisi olan varsa sevinirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yansıtma yı ben denedim chromecast dan yavaş değil ama görüntü kalitesi düşük yansıtıyor
Hocam chromecast den yavaş değil diyorsanız, wireless display var ozaman?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
Şimdi telin menü ekranını yansıtan var mı, yansıtabiliyormuyuz. Tarayıcıda açtığım videoyu yansıtabiliyorum ama dediğim gibi telefonumu birebir yansıtamıyorum. Bunun benim telefonumdan da kaynaklı olabileceğinden net bir yargıya varamadım. Emin olmamakla beraber wireless display yok sanırım dedim. Kesin bilgisi olan varsa sevinirim

Hocam chromecast den yavaş değil diyorsanız, wireless display var ozaman?
Bu ne şimdi ? espiri yapıyorsunuz sanırım

K Çevrimdışı

kartal076

Yeni Üye
24 Kas 2018
14
29
49UA9800 olan modeli almayı düşünüyorum şuan 4600-4700₺ fiyatlara geliyor. Kararsızım hâlâ ? 55 olanlarda sıkıntı yaşayan olmuş. MB120 Anakartli 49"4k var şuan kullandığım çok memnunum. Ancak yenilik olsun diye ve Beinconnect için Android tv ye geçeyim diyorum ama yorumunuz nedir? ?
Edit: Şuanki TV ye gelen misafirler hayran kalıyor, ve hiç bir sıkıntı da yaşamadım. Teşhir ürünü olarak aldım 1600₺ye Garanti bile yaptırmadım. Çok şükür 3-4 yıldır sorunsuz kullandım. Komşum bana sat diyor, ona verip kendime 49UA9800 android mi alsam diyorum işte. Durum bu. ??‍♂️

M Çevrimdışı

muratemr_e

Yeni Üye
15 Ağu 2020
35
37
Yansıtma yı ben denedim chromecast dan yavaş değil ama görüntü kalitesi düşük yansıtıyor
Okudum okumasına da, özne nerede yüklem nerede belli olmadığından Bi önceki mesajla çelişiyor mesajınız. Tavsiyem ya sözcük dizilimini doğru yapın yada noktalama işaretleri kullanın. Ayrıca espri de yapmıyorum. tvyi kullandığımdan buradaki arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. İyi geceler

49UA9800 olan modeli almayı düşünüyorum şuan 4600-4700₺ fiyatlara geliyor. Kararsızım hâlâ ? 55 olanlarda sıkıntı yaşayan olmuş. MB120 Anakartli 49"4k var şuan kullandığım çok memnunum. Ancak yenilik olsun diye ve Beinconnect için Android tv ye geçeyim diyorum ama yorumunuz nedir? ?
Edit: Şuanki TV ye gelen misafirler hayran kalıyor, ve hiç bir sıkıntı da yaşamadım. Teşhir ürünü olarak aldım 1600₺ye Garanti bile yaptırmadım. Çok şükür 3-4 yıldır sorunsuz kullandım. Komşum bana sat diyor, ona verip kendime 49UA9800 android mi alsam diyorum işte. Durum bu. ??‍♂️
55UA9800 kullanıyorum Bi sıkıntı yaşamadım,tv den memnunum. tv nin android olmasının yanında bir de mi box s kullanıyorum. Bence tvnizden memnunsanız hiç maceraya girmeyin, alın Bi mi box s geçin. Android deneyimi açısından hem daha stabil hem daha hızlı.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
Hocam işte bir alt modeli olan ua9600 1 haftadır kullanıyorum malum uydu alıcı ile kullanırken hareketli sahnelerde ses gidip geliyor onun değişimi olucak onun dışında tv mükemmel görüntü olsun androit tv si olsun hızı çok iyi

Okudum okumasına da, özne nerede yüklem nerede belli olmadığından Bi önceki mesajla çelişiyor mesajınız. Tavsiyem ya sözcük dizilimini doğru yapın yada noktalama işaretleri kullanın. Ayrıca espri de yapmıyorum. tvyi kullandığımdan buradaki arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. İyi geceler

55UA9800 kullanıyorum Bi sıkıntı yaşamadım,tv den memnunum. tv nin android olmasının yanında bir de mi box s kullanıyorum. Bence tvnizden memnunsanız hiç maceraya girmeyin, alın Bi mi box s geçin. Android deneyimi açısından hem daha stabil hem daha hızlı.
Çelişen bir şey yok iki şekilde iki türlü türkçesi ekran yansıtma özelliği var biri kendnden donanımsal işte bu Vestel de wireles display denilken birde yazılım üzerinden olan malum chromcast bu android tv lerde donanımsal olanı yok bana sorarsan çeşke donanımsal olanı olsa diğerinden memnun kalmadım ben bunu yazmışım siz bana diyorsunuzki vireles display yapsana yahu olmayan şeyi nasıl yapim yok diye belirtmişim

M Çevrimdışı

muratemr_e

Yeni Üye
15 Ağu 2020
35
37
Yazdıklarımı birdaha okuyun, yazdıklarınızı birdaha okuyun. Alamazsanız iki defa okuyun. Hatta üç defa okuyun.

D Çevrimdışı

Dcup77 

Yeni Üye
16 Kas 2020
27
47

Bu modeli ben 5 gündür kullanıyorum, mutfağa kurdum. Görüntü güzel, gerçi salonda Panasonic plazma kullanıyoruz, pdp den sonra hiçbirşey tam tatmin etmiyor. Buna rağmen güzel görüntüsü.

Android kısmı beni çok düşündürmüştü, ancak çok hızlı ve sorunsuz çalışıyor. PDP de Mi Box var, ben çok bir farkını göremedim.

P Çevrimdışı

PENEN

Yeni Üye
25 Eyl 2020
5
43
Arkadaşlar bende 65UA 9800 modeli almak gibi bir düşüncem var kafam karıştı wireless display ile cromecast aynı şey değil mi yani, aynı görevi görmüyor mu örnek wireless display pc ekranını olduğu gibi tv ekranına yansıtıyor da cromecast da bunu yapamıyor muyuz hiç cromecast kulanmadığım için bilmiyorum ...

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
Arkadaşlar bende 65UA 9800 modeli almak gibi bir düşüncem var kafam karıştı wireless display ile cromecast aynı şey değil mi yani, aynı görevi görmüyor mu örnek wireless display pc ekranını olduğu gibi tv ekranına yansıtıyor da cromecast da bunu yapamıyor muyuz hiç cromecast kulanmadığım için bilmiyorum ...
Kardeş aynı ama chromecast bir tık görüntü kalite olarak kötü

T Çevrimdışı

turksailorman

Yeni Üye
25 Eyl 2020
4
44
43ua9800 kullanıcısı olarak cihazdan gayet memnunum. Buraya kadar olan yorumları okumaya çalıştım. Gördüğüm kadarıyla memnuniyet kullanım amacına göre değişkenlik gösteriyor. Sorulan bir kaç soruyu da cevaplamak isterim. Menü 4725 diagnostic menüsü çalışıyor. "menü" tuşuna basıp "gelişmiş özellikler" sekmesine gelip "4725" tuşladığınızda diagnostic menüsü ve diğer bilgileri görebiliyorsunuz. Wireless display; tümleşik olarak cromecast, istenirse diğer android kablosuz bağlantı programlarıyla( airdroid v.b) sorunsuz bağlanıyor. Ayrıca cromecast bilgisayar ekranı yansıtmada daha dinamik bir program; çalışılan sekme, tüm ekran veya dosya paylaşılabiliyor. Bağlantı kalitesi olarak da çok fark görmedim (film yansıttım ve direkt hdd ile bağladım kalite nerdeyse aynı). Ses konusunda hiçbir sıkıntı yok. Dahili ve spdif harici ses sistemiyle denedim. Stereo ve 5.1 ses çıkışları sorunsuz. Görüntü kalitesi olarak hiç fena değil, 4k film, 4k tv kanalı ve 4k youtube videoları izledim hd görüntülere göre bariz farklı. Görüntü kalitesi haliyle görüntü ayarlarını yaptıktan sonra tatmin edici hale geliyor. Bir önceki tv vestel 43u9402 modeldi. bu modelden tek farkı bana göre görüntü canlılığı bir tık daha iyi o da göreceli.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
43ua9800 kullanıcısı olarak cihazdan gayet memnunum. Buraya kadar olan yorumları okumaya çalıştım. Gördüğüm kadarıyla memnuniyet kullanım amacına göre değişkenlik gösteriyor. Sorulan bir kaç soruyu da cevaplamak isterim. Menü 4725 diagnostic menüsü çalışıyor. "menü" tuşuna basıp "gelişmiş özellikler" sekmesine gelip "4725" tuşladığınızda diagnostic menüsü ve diğer bilgileri görebiliyorsunuz. Wireless display; tümleşik olarak cromecast istenirse diğer android kablosuz bağlantı programlarıyla( airdroid v.b) sorunsuz bağlanıyor. Ayrıca cromecast bilgisayar ekranı yansıtmada daha dinamik bir program, çalışılan sekme, tüm ekran veya dosya paylaşılabiliyor. Bağlantı kalitesi olarak da çok fark görmedim (film yansıttım ve direkt hdd ile bağladım kalite nerdeyse aynı). ses konusunda hiçbir sıkıntı yok. dahili ve spdif harici ses sistemiyle denedim. stereo ve 5.1 ses çıkışı sorunsuz. Görüntü kalitesi olarak hiç fena değil, 4k film, 4k tv kanalı ve 4k youtube videoları izledim hd görüntülere göre bariz farklı. Görüntü kalitesi haliyle görüntü ayarlarını yaptıktan sonra tatmin edici hale geliyor. Bir önceki tv vestel 43u9402 modeldi. bu modelden tek farkı bana göre görüntü canlılığı bir tık daha iyi o da göreceli.
Teşekkürler banada 49ua9800 gelicek bekliyorum ustam soru sorucam TV yı uydu alıcı ilemi izliyorsunuz harici uydu alıcı ile izlerken hareketli görüntü lerde ses gidip gelme sorunu varmı bu picxelenc yada hdr bu özellikleri isteğe göre kapatabiliyormuyuz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt