65UA9800 55UA9800 49UA9800 43UA9800 Android Vestel Tv

M Çevrimdışı

Mates34 

Yeni Üye
19 Haz 2020
17
49
Ben bizzat gittim Vestel beyine 9800 inceledim menüler genişler çok seri hızlı değil Philips 58 8508 almaya karar verdim

M Çevrimdışı

Mates34 

Yeni Üye
19 Haz 2020
17
49
Evet
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Albanez usta neden 58 yerine 55 al dediniz konuyu biraz acarmısınız

Philips 55pus8505 satılmıyormuş galiba tr 55pus7304 var

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

rival 

Yeni Üye
19 Eki 2020
4
36
55UA9800 televizyonum da ses stilini değiştiremiyorum menü pasif olarak gözüküyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Ayrıca sesli komut bazen çalışmıyor, bu durumu yaşayan var mı? Teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
55UA9800 televizyonum da ses stilini değiştiremiyorum menü pasif olarak gözüküyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Ses için resim atarmisin.
Evet bazen zortluyor ses komutu

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
traji komik bir husus ile karşılaştığımızın farkındalığının farkına varmak için daha ne olsun devasa kocaman panel Android Vestel Tv 1.5GB, Rem, ile iç piyasaya hemde kendi markası ile, ne diyim şimdi evlere şenlik komik bile değil...

o halde her birimizin elinde kullandığımız android mobil cep telefonlarına ne diyeceğiz maksimum 5inç 6gm rem var... yani söyleyecek o kadar çok kelam var ki.. iyisimi ben susam. bakalım @ado hocamız ne diyecek, ve tabii ki diğer sevgili yöneticilerimiz

bir diğer husus da halen karma panele devam ediyor görünüyor ? sevgili vesteloji üstadımızın paylaştıklarında öyle görünüyor...
şans kader kısmet hikayesi... bir kamyon para vereceksin ve ne ile karşılaşacağını bilemeyeceksin... normal mı eee demek ki memleketimizde normal olmayan her şey normal

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
traji komik bir husus ile karşılaştığımızın farkındalığının farkına varmak için daha ne olsun devasa kocaman panel Android Vestel Tv 1.5GB, Rem, ile iç piyasaya hemde kendi markası ile, ne diyim şimdi evlere şenlik komik bile değil...

o halde her birimizin elinde kullandığımız android mobil cep telefonlarına ne diyeceğiz maksimum 5inç 6gm rem var... yani söyleyecek o kadar çok kelam var ki.. iyisimi ben susam. bakalım @ado hocamız ne diyecek, ve tabii ki diğer sevgili yöneticilerimiz

bir diğer husus da halen karma panele devam ediyor görünüyor ? sevgili vesteloji üstadımızın paylaştıklarında öyle görünüyor...
şans kader kısmet hikayesi... bir kamyon para vereceksin ve ne ile karşılaşacağını bilemeyeceksin... normal mı eee demek ki memleketimizde normal olmayan her şey normal
Sadece "benim tv android" demek için alınıyor bence ,ki var mahallede bir arkadaşta böyle tv :)

M Çevrimdışı

muratemr_e

Yeni Üye
15 Ağu 2020
35
37
Menü,ayarlar, cihaz tercihleri, ses den değiştirebiliyorum. Sesli komuta Bi sıkıntı yaşamadım. Bazen ne demek istediğimi anlamıyor sadece

S Çevrimdışı

slale

Yeni Üye
13 Eki 2020
8
42
Eternet üzerinden bağlı hâlâ kablosuz ağa bağlanamıyor henüz servis çağırmadım

S Çevrimdışı

slale

Yeni Üye
13 Eki 2020
8
42

Hâlâ problemimi çözemedim eternetten bağlı olmasına rağmen netflix e girwbilirken youtube veya amazon prime a giremiyor sürekli şu anda bağlanamıyor hatası veriyor

D Çevrimdışı

denile 

Yeni Üye
9 Nis 2020
22
Merhabalar, şimdi videodan geldim, menu+4725 seçeneği yok galiba değil mi? Dolayısıyla kayıt vs. açılamıyor sanırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt