65UA9800 55UA9800 49UA9800 43UA9800 Android Vestel Tv

B Çevrimdışı

burak özdemir

Yeni Üye
4 Ocak 2022
4
29
6282 tl ye vestel 55ua9800 aldım vatan bilgisayardan sıkıntı yasayanları görünce tırstım siparisi iptal mi edeyim yoksa kullanıyım mı?

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
1 yildan bu yana 55ua9600 kullanıyorum. Oldukça memnunum. Sadece dikey açı görüntü kalitesi çok tatmin edici ama VA panel olması sebebiyle 40-44 dereceden sonra bir miktar beyazlama sorunu var. Yine de çok memnunum.

S Çevrimdışı

soulless 

Yeni Üye
6 Ocak 2021
47
46
55UA9800 aldım. Cihazdan genel olarak memnunum ama android olması bazen dezavantaj oluyor.

Mesela ilk yaşadığım sorun; Tivibu go uygulamasında oldu. Cihaz smart olmadığı için uygulama çalışmıyor. Sadece smart tv için uygulama yapmışlar. Uygulama hata veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Android cihazlara destek henüz yok dediler.

Bu cihazın sorunu mu yoksa Tivibu çakallığımı tam çözemedim.

Hatta, web üzerinden yani TV'nin browser'ı üzerinden bile izleme imkanı yok. Sanırım browser işletim sistemini gördüğü için yapıyor bunu.

İ Çevrimdışı

İsmailatik

Yeni Üye
30 Nis 2022
4
39
Merhaba, 65ua9800 tv almıştım. Sagem 4k cihaz ile Turkcell Tv plus bağladım. Merkezi sistem uyduda görüntüde renkler canlı iken tvplusta renkler çok soluktu. Kutuyu modemi kabloları değiştirdiler olmadı. Sagem kutuda 1080p ye alınca renkler düzeliyor ama tabiki çözünürlük düşüyor. Youtube da scroll.com.tr kanalı android cihazlarda renk solukluğunun hdr den olduğunu söylüyor. Bu tv de hdr ayarını kapatabiliyor muyuz? Birde benzer sorun yaşayan oldu mu hiç?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri