65TWS218 ve MB180E 'nin Özellikleri Hakkında. HDR ve DTS-HD

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hemen dış minnaklara gelmiş konu farkettim :haha1
MB180 anakartlı bir ürünü az önce bir sevgili kardeşimize satın aldırdım (BU ürün değil başka model) Zaten forum üyesi aynı zamanda.
Kendisi de üzerinde her türlü test uygulaması için gönüllü olacağını beyan etti sağ olsun.
Bazı detaylar 2-3 güne kadar belli olur diye düşünüyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Günaydın, dün biraz kızıp gergin yazmışım kusura bakmayın lütfen ama sosyal mecranın her noktasından bu tarz sitemler gelince insan içerliyor artık. Kaldı ki DH de bile eski ortak geçmişimiz var ise bu koşullarda bizi en iyi siz anlarsınız sanırım :)

Biz de farkındayız yetişemiyoruz lakin elimizde olan bir durum değil ne yazık ki.

Şu Dolby kısmı için F fikoloji kardeşimizden de görüş isteyelim bakalım harici bir bilgi paylaşacak mı?

Ayrıca MB180 ile ilgili ustalarımızın ilginç bir tespiti var ki o da yazlım boyutunun 1gb ın çok az üstünde olması.

Bu neden ilginç? Çünkü android bile 980mb falan. Yani Linux tabanlı standart Vestel yazılımları genelde 130 150 180mb civarı olur.

O nedenle bu MB180 bizim için bir tık daha ilginç oldu. Yani henüz bizim de detaylarına çok hakim olduğumuz bir kart değil açıkçası. USB içeriklerdeki destek konusu şu koşullarda teyide muhtaç. O nedenle bütün gün bu üretimleri görme şansı olan By_Trol By_Trol TEKNOwest TEKNOwest ve F fikoloji ustalarımızı etiketliyorum, deneme yapma şansları olursa bilgi vereceklerdir diye umut ediyorum :ok
Bana gizli veya açık bu yazılımı atabilirmisin adem :alala ,bence normal 1gb olması(işlemciye göre tabii )

@Herkese;
Hemen "acaba androide döner mi" demeyin :)

K Çevrimdışı

keyikci

Yeni Üye
28 Ara 2017
29
Androide dönmesini pek istemiyorum aslında :) sadece ses lisansları içinde hazır olsun, bizde ilerde bu lisansları - modlama ile- açabilir hale gelelim yeter :)

K Çevrimdışı

keyikci

Yeni Üye
28 Ara 2017
29
Evet biliyorum üstadım. Henüz yazılım çekilemiyor fakat atla deve değildir, bir yolu bulunur elbet. Siz benden iyi biliyorsunuz :mutlu

theozan Çevrimdışı

theozan 

Aktif Üye
13 Ocak 2020
142
35
Sanirim bu tv'de kullanılan panel marka modelini buldum : BOE HV650QUB-F70 eğer model ise 370 nits parlaklık mevcuttur. Ama bu panel olduğundan tam emin değilim. Varmı bilen acaba ?

K Çevrimdışı

keyikci

Yeni Üye
28 Ara 2017
29
Şimdi servis aradı, pazartesi öğle saatlerinde gelip kurulum yapacaklar. Pek anlamasamda BOE panel daha iyi değerlere sahip gibi duruyor.

Servis 1 sokak altta olunca hemen inip kutu fotoğrafı çektim, hemen soralım o zaman, panel bilgisi verebilir misiniz :) A Adem Helvacı
IMG_20211127_152621.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt