205/55 16 91V, W Lastik Tavsiyesi

B Çevrimdışı

Beyaz_Peynir

Aktif Üye
16 Nis 2021
150
34
Eco contact Yakıt ve ıslak Zeminde A geçiyor. Yakıt A llsa bile ıslakta A olacağını düşünmüyorum. Premium contact gibi yapışmıyor yere bence.
Ama iyi lastik mi dersen, güzel.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Eco contact Yakıt ve ıslak Zeminde A geçiyor. Yakıt A llsa bile ıslakta A olacağını düşünmüyorum. Premium contact gibi yapışmıyor yere bence.
Ama iyi lastik mi dersen, güzel.
Ben alırken bir seçenekti. Ama daha önce de söylediğim gibi biraz rahatıma biraz da çoluk çocuğun rahatına, güvenliğine düşkünüm diyebilirim. Çok hızlı ya da agresif kullanmam. Ama riskli bir anda kendi hayatımı geçip araçta taşıdığım herkesi düşünürüm.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,514
A ve C sınıfı arasında 50.000km en iyi ihtimalle 140lt fark oluşur.
Bu parayı peşin verip A sınıfı almak mı.? fazladan yakıt alıp o parayı vadeli ödemek mi.?

100km lastik sınıfları arasındaki tüketim farkı.

fuel-efficiency-fuel-consumption.png

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,325
39
Büyük konuşmak istemem ama kolay kolay Continental marka lastik kullanmam. ContiTech'te yakın bir akrabam çalışıyor, aman abi, bana uzak olsun.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
daha önce burada kendi actigim konuda tartismasini yapmistik sanirim yagmurlu havada araba kaydi bariyere vurdum bütün airbagler acildi araba hurdaya cikti ön lastikleri degistirmistim arka lastikleri de yakinda degistiririm diyordum profilleri azdi sonuc bu oldu 50-100 euro tasarruf edecekken 6-7 bin euro zarar ettik :deli
:krotey

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt