18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

B Çevrimdışı

bravehard007

Yeni Üye
14 Haz 2020
1
43
Adem abi hayirli geceler. Hi level 58" 4k tv almak istiyorum. Mb130s olanini mi alalim? Yoksa son gelen mb230e surprizi gibi bir surpriz 58 içinde gelir diye mi bekliyelim? Bir de 55 yada 58 arasinda kaldim. Maç, youtube ve tv izlenimi icin hangisi daha kaliteli bir goruntu sağlar?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem abi hayirli geceler. Hi level 58" 4k tv almak istiyorum. Mb130s olanini mi alalim? Yoksa son gelen mb230e surprizi gibi bir surpriz 58 içinde gelir diye mi bekliyelim? Bir de 55 yada 58 arasinda kaldim. Maç, youtube ve tv izlenimi icin hangisi daha kaliteli bir goruntu sağlar?
Ne olursa olsun favorim halen MB130 dur ve sanıyorum ki Vestel tarihine geçen en stabil ve sorunsuz anakart olacak bu :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Son gelen 230e değil 130e anakarta sahiptir.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu üründe ücretsiz teslimat ve kurulum yok galiba. Bilgisi olan varmı.

A Çevrimdışı

Admcayiroglu

Yeni Üye
14 Haz 2020
20
Herkese merhaba, 55UHL960 için son düşünceniz nedir şimdi değerli üstadlar. Netflix,YouTube ve normal tv izlemek için ideal midir? Alırsak pişman olur muyuz? Sizin yorumlarınıza göre bu hafta alacağım. Yardımcı olursanız çok sevinirim Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji Aragorn Aragorn

C Çevrimdışı

Cornellius

Yeni Üye
4 Haz 2020
32
46
Merhaba
55uhl960 için mb130e var dendi
Adem usta mb130e için en iyi kart diyor
2200 hz destekliyorsa bu tvdeki 800 hz daha yüksek yazılımsal hıza çıkabilir mi
Bu televizyon mb130e nin hangi üstün özelliklerini taşıyor olabilir
dolby vision hdr değil mi bu televizyonda hdr10 yok mu
Bir inceleme yapma şansınız var mı
Şimdideden cevaplarınız için teşekkür ederim

F Çevrimdışı

:Fatih: 

Yasaklı Üye
16 May 2020
28
32
Merhaba

hocam video yu izlemişsiniz sanırım bende izledim. Video da adem bey ayrıntılı bilgi vermediklerini söylüyor . Kutu da yazan doğru da olmayabilir.

benim aklıma şu da geliyor ama bilgili değilim tabi bu konuda, bu anakart bahsedilen özelliklere sahip normal de, bu özellikleri kısıp kırpıp piyasaya çıkarma ihtimalleri var mı ? veya arabalarda ki gizli özellikler gibi bir durum olabilir mi :alala ya da bu dediğimin hiç ilgisi yok tamamiyle bilgi olmadığı için yanlış şeyler yazılıyor kutuya.

daha ayrıntılı bir bilgi gelsin bende gidip almayı düşünüyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkes bekliyor hazır kendine cevap olsun. Arkadaşlar cihazla alakalı bizde bütün detayları öğrenemedik, öğrenince paylaşıyoruz gerkirse birdahaki geldiğinde alın çok acele etmeye gerek yok. Hala alınır mı sorusu var ?
Kaç sayfadır bunu konuşuyoruz birazcık sabır. Birazcık yorumları okuyunuz. Adem helvacı hocamda video çekti izleyiniz.
Ondan sonra kafanızda zaten fikir oluşacaktır ?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,101
41
Merhaba

Maalesef bahsettiğiniz gibi sadece yazılım yükleyerek o yenileme hızlarına çıkamıyor tv ler

DV de HDR fakat DV daha zengin bir renk içeriği sunuyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkes bekliyor hazır kendine cevap olsun. Arkadaşlar cihazla alakalı bizde bütün detayları öğrenemedik, öğrenince paylaşıyoruz gerkirse birdahaki geldiğinde alın çok acele etmeye gerek yok. Hala alınır mı sorusu var ?
Kaç sayfadır bunu konuşuyoruz birazcık sabır. Birazcık yorumları okuyunuz. Adem helvacı hocamda video çekti izleyiniz.
Ondan sonra kafanızda zaten fikir oluşacaktır ?

Okumaya ve izlemeye gerek yok ki nasıl olsa sorunca cevap veren insanlar var :)

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kurulum ücretliyse garanti dışı olmaması için mecbur servis gelip kurulum yapacak. Kurulum ücreti ve duvara asmak için servis kaç TL alır acaba.

Geri
Üst Alt