18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar konunun dışında bir sorum olacak. Evde Samsung UE48H5203AW televizyon var. Harici Sunny HD uydu alıcılı.Tv izlerken zaman zaman ses kesik kesik geliyor tam işkenceye dönüşüyor tv izlemek. Ne konuşulduğu anlaşılmıyor. Telefon çekmeyince karşı tarafın sesi kesik kesik gelir ya onun gibi oluyor. Tvyi kapatıp açınca düzeliyor yada uydu alıcısını açıp kapatınca düzeliyor.Yada hdmı 1den 2 ye geçip tekrar 1e geri gelince düzeliyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir. Yardımcı olabilecek var mıdır?
Adem Helvacı Adem Helvacı F fikoloji teraspy teraspy Aragorn Aragorn ve yardımcı olabilecek değerli arkadaşlar yardımınızı bekliyorum
Yanlış konu olduğunu biliyorsunuz ve bilerek yazıyorsunuz. Lütfen doğru konuda yazalım , benzer konu yoksa yeni konu açın

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
38
IMG_20200627_130110.jpg

arkadaslar modlamayi yaptim pixelence aktif etmek icin ne yapmam gerekiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20200627_130110.jpg

aktif etmek icin bisey yapmamam gerek var mi.

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Yukarıdaki mesajda eklediğim videoları izleyin

Arkadaşlar, özelden yazmanıza gerek yok. Videolarda herşey mevcut.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dadali

Yeni Üye
15 Haz 2020
7
64
IMG_20200627_130110.jpg

aktif etmek icin bisey yapmamam gerek var mi.

merhaba peki görüntü kalitesi nasıl fark ettimi.. bu tv ile ilgili bu videoyu nerede bulabilirim teşekkür ederim..

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
55UHL960 için DTS Dolby Surround desteğini açabilmek adına sonuca ulaşmış bir çalışma bekliyorum sizlerden. Bu özellik toolboxta false olarak görünüyor. Açarsam tv ye zarar verir miyim, yanlış birşey yapar mıyım diye açamadım.
DTS için "True" yap kaydet ve yükle :)
Ben mb97de sadece true yaptım,dts geldi ,bazı kartlarda servis menüde görünüyor DTS diye ,bazılarında görünmüyor ,bunu da anlamak için vidyo kullanıyorum ,çok kısa bir vidyo ,yani köydeki tv dts ,şehirdeki tvler çakma dts :hihi
Orjinal profillerini mutlaka yedekle (kendin de yazmışsın zaten)

D Çevrimdışı

dadali

Yeni Üye
15 Haz 2020
7
64
DTS için "True" yap kaydet ve yükle :)
Ben mb97de sadece true yaptım,dts geldi ,bazı kartlarda servis menüde görünüyor DTS diye ,bazılarında görünmüyor ,bunu da anlamak için vidyo kullanıyorum ,çok kısa bir vidyo ,yani köydeki tv dts ,şehirdeki tvler çakma dts :hihi
Orjinal profillerini mutlaka yedekle (kendin de yazmışsın zaten)

merhaba modlam videosunda dikkatimi çekti bu tv de usb ye kayıt yapma özelliği de çalışırmı deneyen bilen varmı.. kolay gelsin..

fark etti. video youtubede hi level midlama yazinca cikiyir adem abi anlatiyor.

merhaba modlam videosunda dikkatimi çekti bu tv de usb ye kayıt yapma özelliği de çalışırmı deneyen bilen varmı.. kolay gelsin..

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt