18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
38
Denemekte fayda var ,köye gittiğimde audio sekmesinden bir foto paylaşayım ,normalde tvde dts yoktu ,açınca geldi ,ama audio sekmesinde normal görünüyor ,dts film oynatıyor sesli olarak ,diğer tvlerim zaten daha eski model karttır (ikiside)
Tabii "mutlaka vardır" demiyorum ,unutulmamalı :ok
tamam abi bekliyorum bilgilendirmeni.

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Merhabalar herkese...

Toolbox'tan aktif edip dts destekli video açtım. Simge çıktı. 55UHL960 DTS destekliyor. Teşekkür ederim hocam... teraspy teraspy

IMG_20200629_163349.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Merhabalar herkese...

Toolbox'tan aktif edip dts destekli video açtım. Simge çıktı. 55UHL960 DTS destekliyor. Teşekkür ederim hocam... teraspy teraspy

IMG_20200629_163349.jpg
Çok sevindim,güle güle kullan ama sakın profilini senden isteyen olursa verme ,kendi profillerini modlasınlar :ok ,böylece dts destekli tv sahibi de oldun ,artık bana çay ısmarlarsın :hihi <--- Son cümle tamamen şakadır

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Merhabalar değerli hocalarım, hepinize selamlar ve saygılar...
A Adem Helvacı F fikoloji teraspy teraspy rfve rfve
Nickini bilmediğim diğer hocalarım kusura bakmayın...

55UHL960 için DTS Dolby Surround desteğini açabilmek adına sonuca ulaşmış bir çalışma bekliyorum sizlerden. Bu özellik toolboxta false olarak görünüyor. Açarsam tv ye zarar verir miyim, yanlış birşey yapar mıyım diye açamadım.

Herkese Not: Dikkatli ve teknoloji sever bir kullanıcıyım. Pixellence'i açtım ve 1 gündür full test ediyorum. Sonucum; kesinlikle bu özellik açılmalı. Tv adeta boyut değiştirdi. Renkler, netlik oturdu. Flu görüntü kayboldu. Çok memnunum ve bu özelliği açmada emeği geçen tüm hocalarıma sonsuz teşekkürler ediyorum...

Herkse sağlıklı günler dilerim...

sevgili burak rica etsem Pixellence'i hangi yöntem ile açtınız? bende flu ve canlı olmayan görüntüden çok sıkıldım daha önce almış olduğum 950 kesinlikle çok canlı ve parlak renklere sahipti birçok resim de eklemiştim konuya sanki hd yayınlar 4k gibiydi 950 modelinde maalesef 960 ta bu durum yok ve çok can sıkıcı geldi bana çonkü tv de tek önem verdiğim izlerken canlı parlak ve flu olmayan bir görüntü diğer herşey benim için yok hükmünde saten çünkü hep harici uydu kullanmışımdır dolayısı ile smart vs, hiç ilgimi çekmiyor... demişsiniz ki Renkler, netlik oturdu. Flu görüntü kayboldu öyleyse harika bir durum bu siz veya üstadlar dan destek rica ediyorum... selamlar ii geceler

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Cevabını vermiştim ama yine yazayım :)
Menü +ayarlar+diğer ayarlar içinden Hbbtv yi kapalı yap çık,düzelir (tv sorunu değil ,yayıncının sorunudur bu olay) :ok
Teşekkürler görmemiştim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar herkese...

IMG_20200629_163349.jpg
Toolboxta hangisini aktif ediyoruz hocam?

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Çok sevindim,güle güle kullan ama sakın profilini senden isteyen olursa verme ,kendi profillerini modlasınlar :ok ,böylece dts destekli tv sahibi de oldun ,artık bana çay ısmarlarsın :hihi <--- Son cümle tamamen şakadır
dts ve bluotut u aktif etmek için toolboxta hangisini aktif etmemiz gerekiyor, bir çok seçenek olduğu için hangisini yapacağimi bilemedim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
dts ve bluotut u aktif etmek için toolboxta hangisini aktif etmemiz gerekiyor, bir çok seçenek olduğu için hangisini yapacağimi bilemedim.
BT acamasiniz çünkü BT modülü yok. Modlama için;

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
arkadaşlar modlama için modlama konusunds devam ediniz lakin vaktim kısıtlı konu çok dağıldı normalde bu şekilde izin vermezdim ☺️
modlama yapan da yapmak isteyenler lütfen modlama bölümüne geçiniz.
sayfa karışık olduğu için gerçekten sorusu olanları görmüyorum

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
arkadaşlar modlama için modlama konusunds devam ediniz lakin vaktim kısıtlı konu çok dağıldı normalde bu şekilde izin vermezdim ☺
modlama yapan da yapmak isteyenler lütfen modlama bölümüne geçiniz.
sayfa karışık olduğu için gerçekten sorusu olanları görmüyorum
hocam burada dts konusunu bulamadim?

M Çevrimdışı

Mrt2020

Yeni Üye
12 Şub 2020
28
56
Merhaba,
Uydu kanallarını tekrar taratayım derken TRT 4K kayboldu. Frekans girerek Manuel tarama yapmaya çalışayım dedim ama frekans girilecek yeri bulmadım. Kablo tv ya da Analog kanal arama alternatifleri var. Yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Geri
Üst Alt