18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

O Çevrimdışı

omer4444

Yeni Üye
19 Haz 2020
2
42
İyi akşamlar. Tv.yi servise kurdurttum ancak düşük sinyal nedeniyle kanalların neredeyse yarısı yok. Servis elemanları problemin bina altyapısı ile alakalı olduğunu söylediler. Ancak sitede oturan hiçkimsenin böyle bir pronlemi yok. Koca sitede birtek benim sinyalimin düşük olması normal mi yoksa birtakım ayarlamalar mı yapmalıyım? Teşekkürler.

Ekleme: bazı kanallarda sinyal seviyesi 100 iken bazısında 0

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İyi akşamlar. Tv.yi servise kurdurttum ancak düşük sinyal nedeniyle kanalların neredeyse yarısı yok. Servis elemanları problemin bina altyapısı ile alakalı olduğunu söylediler. Ancak sitede oturan hiçkimsenin böyle bir pronlemi yok. Koca sitede birtek benim sinyalimin düşük olması normal mi yoksa birtakım ayarlamalar mı yapmalıyım? Teşekkürler.
Servis kurdu ise sorun olacağını pek sanmam.
Bir çok yerde karşılaşılan birşey. Sizin bağlı olduğunuz portta dahi sorun varsa sıkıntı olabilir.

M Çevrimdışı

Mustafa Salma

Yeni Üye
19 Haz 2020
2
41
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım bu bahsedilen 55uhl960 cihazdan almak isterken a101 onlinedan yanlış bir seçim sonucu Hi level 55 inç uhd android smart tv siparişi verdim sunny üretimiymiş vihaz hakkında bilgisi olan var mı acaba... Sizlerden gelen bilgiye göre iade edip etmemeye karar vereceğim. Yardımınızı bekliyorum...
Sunny üretim hi levela nasıl denk geldiniz? Şu anda 55uhl960 modeli de online satışa girdi. Bu forumda Sunny üretimi Hi-Levellar tavsiye edilmiyor üstatlar tarafından. Haklı oldukları çok yön var.

Şu an konuda geçen tvnin online satış linki:

Hemen hemen özellikler aynı gibi ayrıca bu tv androidmiş panel ve anakary nedir biliyormusunuz kısacası aldığıma pişman olurmuyum iade etmelimiyim??

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
50

Ekleme: bazı kanallarda sinyal seviyesi 100 iken bazısında 0
sat priziniz de problem olabilir. sigorta panosunun oldu kısımda uydu kablo buatı varsa kontrol edin spliterle dağıtım oluyordur spliteri iptal edip salona giden hatta direk bağlayın

F Çevrimdışı

:Fatih: 

Yasaklı Üye
16 May 2020
28
32
Tv üzerinde Beinconnect ve digitürk play uygulaması var.

Beinconnect üzerinden üyeliğe giriyorum ama canlı yayın çıkmıyor. Digitürk play da canlı yayın gözüküyor.

Telefondan beinconnect e girip maçı açtım ve ekran yansıtma ile maçı izledim biraz. Anlamadığım nokta niye uygulamada canlı yayınlar çıkmıyor? bu konuda bilgisi olan var mı ?

E Çevrimdışı

erkan71

Yeni Üye
13 Haz 2020
16
29
Gözle görmek gerekir telefonda çok absürt çıkıyor. Kendi televizyinumda hiç sorun yok kameradan bakıyorum diyorum bu ne ?

çıplak gözle bakınca tv nin üst kısmında ve sağ alt köşede baya belli oluyor. sizce bu üzerine gidilecek bi durum mudur ? internette biraz araştırma yaptım bir çok popüler markanın tv sinde bu sorundan var :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
çıplak gözle bakınca tv nin üst kısmında ve sağ alt köşede baya belli oluyor. sizce bu üzerine gidilecek bi durum mudur ? internette biraz araştırma yaptım bir çok popüler markanın tv sinde bu sorundan var :)
aynen öyle bir çok markada vardır. İçinize sinmiyorsa resimleri servisle paylaşın gerekirse gelip kontrol etsinler:)

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
acelem yok, bu tv ler tekrar tekrar satisa gelecek nasilsa once kullanicilar bi tecrube etsinler tv ler kacmiyor teknolojiyi ne kadar geriden takip edersek o kadar karli oluyor insan. salona buyuk bir tv ye ihtiyac yok degil 2021 basina kadar da olsa tv icin bekleyebilirim onemli olan gercekten fiyat performans urununu yakalayabilmek benim sahsi gorusum bu tv tam olarak fiyat performans urunu degil, cunku taksit secenegunde vade farki ile 2850 tl oluyir 140 tl lik servis kurulumu ile 3 bin tl. merde kaldi bunun fiyat performansi bu tv 2600 tl. servis kurulumu ve pesin fiyatina taksitli olsaydi o zaman fiyat performansti iste, insan dusunuyor 3 bin tl buna verene kadar 3350 tl verip vestel kendi urunu 9500 almak daha mantikli oluyor. cok acelem olsa alabilirdim urunu onuda belirteyim.

Geri
Üst Alt