18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
58
A101 online sorumlusu malı biri sanırım? tv özelliklerinde 2 hdmı yazmışlar, ONLİNE ALACAK OLANDA ALMAYACAK BU SEBEPTEN

9600.png

A Çevrimdışı

Admcayiroglu

Yeni Üye
14 Haz 2020
20
Şimdi anladım :) sorun yok
3 üretimi oldu 3 de aynı hiç farklılık yok o yüzden rakam sonu farklı PAzarlama kodu olan 202XXXX gibi kontrolünüde sağlayabilirsiniz
Çok teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

775137E5-E1E8-44FA-9E65-B244CA6A1227.jpg

Arkadaşlar Televizyonu birkaç ay bu şekilde dik olarak muhafaza etmem bir sorun yaratır mı zarar verir mi tv ye?

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Arkadaşlar va panelli 49uhl650 aldım ancak henüz açmadım sizce satıp bu tvden mi alsam? İki tvyi karşılaştırabilecek olan var mı özellikle adem abi 49uhlyi beğendiği kadar beğenmiş midir bu modeli? Adem Helvacı Adem Helvacı

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Aktif Üye
29 May 2020
51
47
Arkadaşlar tv askı aparatları 30-55₺ arasında geziyor bence duvara asmak isteyenler almalı Vestel’in verdiğini gördüm geçenlerde tam facia bu televizyon büyük belki küçüklerde tamam ama büyüklerde riskli bence o 4 adet pilastik aparattan bahsediyorum. Ben bir hırdavatçıdan aldım 35₺ kendim taktım kolaybirşey

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar tv askı aparatları 30-55₺ arasında geziyor bence duvara asmak isteyenler almalı Vestel’in verdiğini gördüm geçenlerde tam facia bu televizyon büyük belki küçüklerde tamam ama büyüklerde riskli bence o 4 adet pilastik aparattan bahsediyorum. Ben bir hırdavatçıdan aldım 35₺ kendim taktım kolaybirşey
En güzeli metal ayak ?

H Çevrimdışı

hakaniko

Yeni Üye
8 Haz 2020
20
33
Benim Logitech G603 mouse browser ile çalıştı. Youtube vs. çalışmadı. Browser kullanacağımı düşünmüyorum zaten o yüzden ihtiyacım yok. Hepsiburadadan şu aparatı satın aldım. Gelsin duvara asacağım.

Sanırım benim tek ihtiyacım, keşke spotify olsaymış. Onu çok isterdim.

Bu tv ye bir şekilde ip tv ve spotify kurabiliyor muyuz?

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

samuraikek

Yeni Üye
4 Haz 2020
9
25
a101in web sitesinde 960 olarak düzeltmişler özelliklerin bir kısmı hala yanlış gibi ama sipariş etsem 950 gelmez herhalde?
Vakıf World'e taksit yok sanırım vazgeçtim.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mrt2020

Yeni Üye
12 Şub 2020
28
57
Merhaba,
Home tuşuna bastıktan sonra gelen uygulamaların (puhutv, dsmart vs..) nasıl kaldırılıp eklendiğini çözebildiniz mi? Kimini çıkarıp, kimi uygulamaları alttaki ana şeride eklemek istiyorum ancak yapamadım.

Ayrıca Adem Bey Youtube kanalında belirttiğiniz TV ayaklarına nasıl ulaşabiliriz? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Merhaba,
Home tuşuna bastıktan sonra gelen uygulamaların (puhutv, dsmart vs..) nasıl kaldırılıp eklendiğini çözebildiniz mi? Kimini çıkarıp, kimi uygulamaları alttaki ana şeride eklemek istiyorum ancak yapamadım.

Ayrıca Adem Bey Youtube kanalında belirttiğiniz TV ayaklarına nasıl ulaşabiliriz? Teşekkürler.
Alttaki ana şerit değişmiyor üstteki uygulamalarda 1 tuşuna basarak yer değiştirme ya da silme yapabilirsiniz

Geri
Üst Alt