18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

F Çevrimdışı

:Fatih: 

Yasaklı Üye
16 May 2020
28
32
sizden soruma cevap alamadım ama tv yi bende aldım.. yinede yardım etmek için çalışan sorumlulara teşekkür ederim..
yalnız en büyük sitemim televizyonu neden A 101 den aldın der gibi sadece kutu açmaya Vestelimizin 120 TL istemesi cezalandırmak gibi.. güvenüssü telefon kaydındada dalga geçer gibi 42 inch üstüne ücret alınmaz diyorlar.. sevgi ve saygılarımla.. alanlar güle güle kullanın...

IMG_20200619_152650.jpg

bizden neden 85 lira aldılar da sizden 120 lira alıyorlar ki?

85 lirayı sehpaya kurulum için verdik,duvara asınca 100 tl idi.

servisin olmadığı bir şehir de veya şehir merkezinden uzak bir yerde mi yaşıyorsunuz?

D Çevrimdışı

dadali

Yeni Üye
15 Haz 2020
7
64
merhaba bilemedim şimdi daha çok üzüldüm İstanbul Kadıköy vestel servis isteyen @:fatih

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

RossimaNga

Yeni Üye
15 Haz 2020
7
32
Adem hocam izninizle bi sorum var bu tv harici klavye mouse desteklemiyormu ayrıca soru soran arkadaş ekranin 4 köşesinde de bence led lerin dizilisinden kaynaklı ufak karArma var fakat rahatsız etmiyor bulutlanma golgelenme sorunu yok çok şükür

Ben fare taktım çalıştı.Fare sadece web browser kısmında çalışıyor.İnternette gezerken yani.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kenarlarda kararma var dediğiniz yan açıdan bakıldığındaki renk kaybını mı kastediyorsunuz. yoksa önden izlerken köşelerde ışık kaybımı var.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

uzman değilim ama birşeyin kutusunu açarken videosunu çektiririm birisine. kanıt olsun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birisi daha sahra belgeseli fotosu atmıştı yorumlara. sanki renkler biraz soluk gibi geldi bana. VA paneldeIPS'e göre böyle bir durum var mı yoksa gerçekte yayının rengimi soluk acaba (30-35 dereceden çekilmiş foto tv nin sağ tarafında açı büyük olduğu için renk kaybı görülüyor ana genel olarak bir solukluk oluyor mu yani.) :) F fikoloji Adem Helvacı Adem Helvacı
Va paneller karşıdan canlı yanlardan renk soluktur. Panel tipi gereği böyledir.

M Çevrimdışı

Mrt2020

Yeni Üye
12 Şub 2020
28
57
Kurulum için 110 TL aldılar. Duvar aparatı ile 115 demişlerdi. Neden aynı hizmet için servislerinizde fiyat farkı var deyince kabul etmeyip fiyatlar sabittir dediler. Bunun üzerine diyecek bir şey kalmadı ama içimden dedim tabi. :)

M Çevrimdışı

Mustafa Salma

Yeni Üye
19 Haz 2020
2
41
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım bu bahsedilen 55uhl960 cihazdan almak isterken a101 onlinedan yanlış bir seçim sonucu Hi level 55 inç uhd android smart tv siparişi verdim sunny üretimiymiş vihaz hakkında bilgisi olan var mı acaba... Sizlerden gelen bilgiye göre iade edip etmemeye karar vereceğim. Yardımınızı bekliyorum...

B Çevrimdışı

Başgan

Yeni Üye
16 Haz 2020
32
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım bu bahsedilen 55uhl960 cihazdan almak isterken a101 onlinedan yanlış bir seçim sonucu Hi level 55 inç uhd android smart tv siparişi verdim sunny üretimiymiş vihaz hakkında bilgisi olan var mı acaba... Sizlerden gelen bilgiye göre iade edip etmemeye karar vereceğim. Yardımınızı bekliyorum...

Sunny üretim hi levela nasıl denk geldiniz? Şu anda 55uhl960 modeli de online satışa girdi. Bu forumda Sunny üretimi Hi-Levellar tavsiye edilmiyor üstatlar tarafından. Haklı oldukları çok yön var.

Şu an konuda geçen tvnin online satış linki:

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Sunny üretim hi levela nasıl denk geldiniz? Şu anda 55uhl960 modeli de online satışa girdi. Bu forumda Sunny üretimi Hi-Levellar tavsiye edilmiyor üstatlar tarafından. Haklı oldukları çok yön var.

Şu an konuda geçen tvnin online satış linki:

Evet bende yeni gördüm almak isteyen arkadaşlar 101 in sitesinden alabilir

Geri
Üst Alt