18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

H Çevrimdışı

hakaniko

Yeni Üye
8 Haz 2020
20
33
Netflix 4k denedim sorunsuz. 7.6mbit internet kullanıyor. YouTube 4k sorunsuz ve görüntü çok iyi geldi. Mutluyuz şimdilik. Hareketli duvar aparatı aldım. Gelsin duvara asacağım.

IMG_20200618_232929.jpg

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Netflix 4k denedim sorunsuz. 7.6mbit internet kullanıyor. YouTube 4k sorunsuz ve görüntü çok iyi geldi. Mutluyuz şimdilik. Hareketli duvar aparatı aldım. Gelsin duvara asacağım.

IMG_20200618_232929.jpg
Ethernet ile mi denediniz kablosuz mu? Ben kablosuz denedim. 100 MB netimin olmasına rağmen 4k da donmalar yaşadım. Ve modem yanında olmasına rağmen 2 diş gösteriyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,482
65
Bence bu forumun gücünü gösteren bir gösterge var. 49uhl650 satışa çıktıktan 1-2 saat sonra tükendi. 55uhl950 1 gündür hala satışta. :))
Bizim burada 2 adet vardı tvden ,satılmamış duruyordu ,bende foruma adres vererek yazdım ,bu arada satıcıya da sordum bunlar ne zamandır duruyor-iademi diye ,değil amca ,satılmadı dedi :)
10 gün sonra tekrar gittiğimde uğradım ,baktım tvler yok ,sordum" amca sen sordun ya ,5-6 gün sonra gelen gelene , 2 kişi aldı hemen aynı günde dedi :)
Ben de "aaaa, dedim sadece :)

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
58
sn. yöneticilerim bazı arkadaşlar peşin fiyatına 12 taksit ile alabilmiş ürünü bende 2 mağazaya sordum vade farkı alırız dediler bu nasıl bir durum acaba... nereye baş vurmalı acep? a101 genel müdürlük iletişim telefonu varsa arayalım diyorum? sizler ne dersiniz... adem baba, fiko dede duruma bir el atmanızı rica ediyoruz. saygılar

S Çevrimdışı

sagme

Yeni Üye
15 Haz 2020
5
36
İki gün önce büyüklerime alacağım 32" tvyi sormak için foruma abone oldum, bir anda kendime de bu tvyi satın almış halde buldum :) Nasıl güzel tartışıyorsanız satın alma isteği uyandırdı. Farklı konulara bakarken modlama özellik açma gibi şeylerden bahsediliyordu bu tv içinde bunları yapabiliyor muyuz acaba ?

Teşekkürler.

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
sn. yöneticilerim bazı arkadaşlar peşin fiyatına 12 taksit ile alabilmiş ürünü bende 2 mağazaya sordum vade farkı alırız dediler bu nasıl bir durum acaba... nereye baş vurmalı acep? a101 genel müdürlük iletişim telefonu varsa arayalım diyorum? sizler ne dersiniz... adem baba, fiko dede duruma bir el atmanızı rica ediyoruz. saygılar
Hocam bence bu kasiyerin işten anlamamasindan kaynaklaniyor hatta çikan o eksik fark edilince ondan kesilir, afişte yazani kendileri indiremezler. Ya da arkaşta ticari kredi karti var onlar aldi onlarda taksite para almiyor

B Çevrimdışı

Başgan

Yeni Üye
16 Haz 2020
32
Hocam bence bu kasiyerin işten anlamamasindan kaynaklaniyor hatta çikan o eksik fark edilince ondan kesilir, afişte yazani kendileri indiremezler. Ya da arkaşta ticari kredi karti var onlar aldi onlarda taksite para almiyor

Lafı ağzımdan aldın :) umarım ordaki işlemi yapandan almazlar farkı. Ben de sordum 2-3 ayrı A101e mümkün değil yapamayız dediler peşin fiyatına taksiti.

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Yarın kontril edeceğim unutursam dm den hatırlatın
Mb130e ana kart
Samsung panel diye gördüm detaylara yarın girelim kimse görmemiş miydi ya bu afişi ☺
Ben yoğunum diye bakmadım gerçi 950 olarak görmüştüm konu var diye şey ettirmedim
hocam bu tvye uygun ip tv hangisi? ve modlama nedir nasıl yapılır?

H Çevrimdışı

hakaniko

Yeni Üye
8 Haz 2020
20
33
Ethernet ile mi denediniz kablosuz mu? Ben kablosuz denedim. 100 MB netimin olmasına rağmen 4k da donmalar yaşadım. Ve modem yanında olmasına rağmen 2 diş gösteriyor.
WiFi ile denedim. Aradaki mesafe yaklaşık 3.5m ve arada 2 tane duvar var. Hızım 35mbit normalde. Bağlı cihazlari vs. Kapatmadan denedigim halde 27mbit test sonucu aldı.

Geri
Üst Alt