18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yani servisi çağırmadan kendimiz kurarsak garantiden çıkmaz diyorsunuz doğru mu anladım. Bir de kendimiz kurduktan sonra ekranda sıkıntı olduğunu farkettik sıkıntı olur mu ?
Evet konuyu incele 2 dafa bu konuda link paylaştım şimdi mobildeyim bakamadım. Arıza durumunda Servis çağırır ücretsiz hizmet alırsınız

F Çevrimdışı

Fecinar

Yeni Üye
18 Haz 2020
5
37
Merhaba iyi akşamlar bugün a101 e gelen 55uhl960 almak için gittim ama kalmamış resmini yüklediğim Toshiba var bu Toshiba hakkında bilgi sahibi olan varmıdır acaba sayın site yetkilileri F fikoloji - Adem Helvacı Adem Helvacı

IMG-20200618-WA0008761d5a4f7159a872.jpg

IMG-20200618-WA0006.jpg

IMG-20200618-WA0004.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Evet konuyu incele 2 dafa bu konuda link paylaştım şimdi mobildeyim bakamadım. Arıza durumunda Servis çağırır ücretsiz hizmet alırsınız
A Admcayiroglu

F Çevrimdışı

Fecinar

Yeni Üye
18 Haz 2020
5
37
Ayrıca elemana iletişim için numara vermiştim.tekrar aradı ve 55uhl960 ta bir tane başka şubede bulmuş tedarik edebiliyoruz dedi bu fiyatlar ve özelliklere göre hangisini tercih etmeliyim

F Çevrimdışı

Fecinar

Yeni Üye
18 Haz 2020
5
37
Sayın yetkililer o zaman hı level 55uhl 960 i alıyorum Toshiba fiyat ve özelliklere göre elendi sizler tarafından

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
F fikoloji
Aklıma geldi de. Şu Hi Level tv lerin her şeyi çok güzel de bu iğrenç ayaklar tv ye hiç yakışmıyor.

Acaba diyorum UD9 serisinden ayaklar bu tv ye takılamaz mı? Takılabilirse tedarik edilip buradan isteyen arkadaşlara ekonomik şekilde sunulamaz mı ne dersin?

Dur ben alt kata inip depoyu kurcalayayım. Bahsettiğim ayaktan bulursam benim UHL650 ye takıp deneyeyim, güzel olursa Görselleri paylaşırım :kas

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji
Aklıma geldi de. Şu Hi Level tv lerin her şeyi çok güzel de bu iğrenç ayaklar tv ye hiç yakışmıyor.

Acaba diyorum UD9 serisinden ayaklar bu tv ye takılamaz mı? Takılabilirse tedarik edilip buradan isteyen arkadaşlara ekonomik şekilde sunulamaz mı ne dersin?

Dur ben alt kata inip depoyu kurcalayayım. Bahsettiğim ayaktan bulursam benim UHL650 ye takıp deneyeyim, güzel olursa Görselleri paylaşırım :kas
Yandan ayak ise olur abi standart genelde

F Çevrimdışı

Fecinar

Yeni Üye
18 Haz 2020
5
37
Estağfurullah hocam sizin gibi tecrübe ve bilgi sahibi insanlar bizi doğru yönlendirmek için hiç bir kazanç olmadan böyle bir site kurmuşsunuz kendi adıma sizin bilgi tavsiye lerinize uymak daha mantıklı bilmediğim bir konu olduğu için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Estağfurullah hocam sizin gibi tecrübe ve bilgi sahibi insanlar bizi doğru yönlendirmek için hiç bir kazanç olmadan böyle bir site kurmuşsunuz kendi adıma sizin bilgi tavsiye lerinize uymak daha mantıklı bilmediğim bir konu olduğu için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim
Şimdiden hakkınızda hayırlısı olmasını dilerim. :ok

Geri
Üst Alt