18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

E Çevrimdışı

erkan71

Yeni Üye
13 Haz 2020
16
29
malum tv yi bende aldım servis bekliyorum. Umarım tatmin eder :)

IMG_20200618_095057.jpg

razem Çevrimdışı

razem

Yeni Üye
14 Haz 2020
18
41
Bende aldım ama kurdurup kurdurmamakla kararsızım. Düğünüm Eylül'de olduğu için. F fikoloji hocam 6 ay çeyiz süren var dedi. O sekildeymis. Kurdurursam buraya ayrıntılı şekilde yorum atarım kendimce incelerim.

Bu arada mağazada iken TV nin kutuda ufak tefek ezikler vardı mağazada alırken fotoğraflarını çektim bizden kaynaklı olmadığını görsünler diye her ihtimale karşılık. Çalışanlar da bir şey olmayacağını söylediler . Getirdim koydum eve duruyor şimdilik. Alan arkadaşlara da hayırlı olsun.
ben senin yerinde olsam kurdururum sonra tekrar kutusuna koyarım sonuç itibari ile riske girmenin anlamı yok tekrardan hayırlı olsun.

M Çevrimdışı

Mrt2020

Yeni Üye
12 Şub 2020
28
57
Merhaba,
Sanırım profesyonel kullanıcılar veya teknik bilgileri değerlendirebilecek uzman arkadaşlar öneride bulunabilmek için henüz yeterli veriye ulaşamadılar. Ben kendilerinin yorumlarını merak ediyorum.

Benim önceliğim görüntü kalitesi. Şu anda 50" panasonic plasma kullanıyorum ve yenileyince onu oturma odasına alacağım. Korkum bu tv yi alırsam evdeki gençler ne yaptın baba demesinler. Renk ve siyah kalitesi sanıyorum şimdiki oled tv lere yakındır. Mutlaka kalite farkı olacaktır ama hüsran olmasın en azından.

E Çevrimdışı

Enes1903

Yeni Üye
11 Haz 2020
8
29
IMG_6429.jpg
IMG_6433.jpg
IMG_6434.jpg

Akşam çok müsait olamadım video konusunu çekemedim kusura bakmayın
Ben normal bir kullanıcı olarak hoşuma gitti asıl amacım tvbox ile büyük ekran internetten film müzik dizi gibi şeyleri izlemek bana fiyatına göre fazlasıyla işini yaptığını düşündürdü değerli ustalar baksa çok fazla hata var der ama benim için her şey fiyatına göre mükemmel tv de ayak mevcut ben duvara astım
kendim taktım servis çağırmadım.

Fiyatına Göre
-Malzeme kalitesi zayıf makyaj takıntısı olanlara zayıf gelecektir. Beni makyaj çok ilgilendirmiyor açıkçası..
-Kanal geçişleri 2-3 saniye arası
-Uygulamalar stabil çalışıyor işini yapıyor. Ben daha kötü bekliyordum açıkçası ama güzel.
-Wireless display menüsü var açılıyor ama Telefonum İphone bir türlü telefon televizyonu görmedi. Bu durum biraz üzdü desem yeridir..
Değerli arkadaşlar çözüm bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
-Kurulum basit hızlı ortalamada 5 dakikada her şey hazır hale geliyor.
-Kutuda ayak var iki adet bildiğimiz basit ayaklar..
-Görüntü kalitesi tatmin ediyor açıkçası beni rahatsız eden hiçbir sahne olmadı hareketli sahneler dahil ufak denemeler yaptım benim için sorun yok :) Normal bir kullanıcı gözünden.

Sonuç
Verdiğim paradan ve aldığım hizmetten memnunum
Hocam futbol maç özeti felan açıp izlediniz mi ? Eğer izlediyseniz akıcılıkta problem var mı top giderken gölgelenmeler varmı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

I Çevrimdışı

icoud

Yeni Üye
27 Ocak 2020
20
45
A101 online sitesinde ana menüde 55uhl960 gösteriliyor ona tikladiginizda 55uhl950 modeli çıkıyor online alacak varsa dikkat edin online sitesinde şu an için 55uhl960 modeli yok
Aynen Hocam, siteye 2 kere bildirimde bulundum ama geri dönüş olmadı...

F Çevrimdışı

:Fatih: 

Yasaklı Üye
16 May 2020
28
32
ben senin yerinde olsam kurdururum sonra tekrar kutusuna koyarım sonuç itibari ile riske girmenin anlamı yok tekrardan hayırlı olsun.

Hocam 6 ay içinde servisi çağırıp kurdurabiliyormusuz kutuyu açmadan. Yani bugün de kurdursam aynı 2 ay sonra da kurdursam aynıymış. Ben bu evde kullanıp kullanmama konusunda kararsızım. Ama kurdurup burda ilk olarak kullanacağım gibime geliyor. Niye boşa dursun ki diyorum bir yandan ? abim de kurdur kullan diyor. Bugün hastaneye gideceğiz bugün olmasada yarın olmadı kurdurmak için ararım belki.

Bu arada kurduranlar vesteli n kendi müşteri hizmetlerini mi arıyor acaba ?

razem Çevrimdışı

razem

Yeni Üye
14 Haz 2020
18
41
Hocam 6 ay içinde servisi çağırıp kurdurabiliyormusuz kutuyu açmadan. Yani bugün de kurdursam aynı 2 ay sonra da kurdursam aynıymış. Ben bu evde kullanıp kullanmama konusunda kararsızım. Ama kurdurup burda ilk olarak kullanacağım gibime geliyor. Niye boşa dursun ki diyorum bir yandan ? abim de kurdur kullan diyor. Bugün hastaneye gideceğiz bugün olmasada yarın olmadı kurdurmak için ararım belki.

Bu arada kurduranlar vesteli n kendi müşteri hizmetlerini mi arıyor acaba ?
vestel whatsapp hattı 0850 222 41 23 buradan yazıp talep oluşturabilirsiniz yada vestelin kendi sitesinde yeni ürün montaj formu var. Bunlarla uğraşmak istemezseniz direk vesteli arayıp talep oluşturabilirsiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG_6429.jpg
IMG_6433.jpg
IMG_6434.jpg

Akşam çok müsait olamadım video konusunu çekemedim kusura bakmayın
Ben normal bir kullanıcı olarak hoşuma gitti asıl amacım tvbox ile büyük ekran internetten film müzik dizi gibi şeyleri izlemek bana fiyatına göre fazlasıyla işini yaptığını düşündürdü değerli ustalar baksa çok fazla hata var der ama benim için her şey fiyatına göre mükemmel tv de ayak mevcut ben duvara astım
kendim taktım servis çağırmadım.

Fiyatına Göre
-Malzeme kalitesi zayıf makyaj takıntısı olanlara zayıf gelecektir. Beni makyaj çok ilgilendirmiyor açıkçası..
-Kanal geçişleri 2-3 saniye arası
-Uygulamalar stabil çalışıyor işini yapıyor. Ben daha kötü bekliyordum açıkçası ama güzel.
-Wireless display menüsü var açılıyor ama Telefonum İphone bir türlü telefon televizyonu görmedi. Bu durum biraz üzdü desem yeridir..
Değerli arkadaşlar çözüm bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
-Kurulum basit hızlı ortalamada 5 dakikada her şey hazır hale geliyor.
-Kutuda ayak var iki adet bildiğimiz basit ayaklar..
-Görüntü kalitesi tatmin ediyor açıkçası beni rahatsız eden hiçbir sahne olmadı hareketli sahneler dahil ufak denemeler yaptım benim için sorun yok :) Normal bir kullanıcı gözünden.

Sonuç
Verdiğim paradan ve aldığım hizmetten memnunum
iPhone sadece Apple TV destekliyor.

B Çevrimdışı

Becko

Yeni Üye
18 May 2020
30
38
F fikoloji teraspy teraspy üstadlar A101 de kutuyu açıp diagnostic renk test yapsak, sonra eve vestel servis çağırsak kurdurmaya . Gelen servis kutu açık gibisinden arıza yapar mı

Cemocancem Çevrimdışı

Cemocancem 

Yeni Üye
10 Haz 2020
32
44
Merhabalar. Sabahtan televizyonu aldım kendim kurdum pixellence ozelligini açtım 42” tv icin metal duvar aparati almistim biraz buyuk boy almisim şansa bunada uydu direk astım. Yanlrdan abartı bir renk kaybi yok gunluk tv kanallari rahatça izlenir bence. Film vs olursa yan acilarda renk kaybi var. Usenmedim olctum yaklsik 30 dereceye kadar renkte acilma yok. Sorulariniz olursa cevaplayabilirim. Katki saglayan arkadaşlarımıza tesekkir ederim.

Geri
Üst Alt