18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

F Çevrimdışı

:Fatih: 

Yasaklı Üye
16 May 2020
28
32
Son alan arkadaşlar da memnun gibi. Sabah bir aksilik olmazsa gidip alcam bende.

Bu arada grup falan kuracak varsa telegram üzerinden kursun. Forum telegram grup paylaşımına izin veriyor mu bilmiyorum ama

S Çevrimdışı

Sayokan

Yeni Üye
17 Haz 2020
1
38
Selamlar herkese. Bu tv de Google play storedan uygulama indirebilir muyuz. Yani android tv mi. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,482
65
Son alan arkadaşlar da memnun gibi. Sabah bir aksilik olmazsa gidip alcam bende.

Bu arada grup falan kuracak varsa telegram üzerinden kursun. Forum telegram grup paylaşımına izin veriyor mu bilmiyorum ama
Yeni bir konu açıp ,tvyi kullananlar olarak bu forumda devam edilirse hem tv yi alıp kullananlara hemde alacak olanlara daha faydalı olmuş olursunuz ,bir durum karşısında buradan da yardım almış olursunuz ,benim düşüncem bu yöndedir,kendi aranızda yazışırsınız :ok

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
39
A101 online sitesinde ana menüde 55uhl960 gösteriliyor ona tikladiginizda 55uhl950 modeli çıkıyor online alacak varsa dikkat edin online sitesinde şu an için 55uhl960 modeli yok

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Aktif Üye
29 May 2020
51
47
IMG_6429.jpg
IMG_6433.jpg
IMG_6434.jpg

Akşam çok müsait olamadım video konusunu çekemedim kusura bakmayın
Ben normal bir kullanıcı olarak hoşuma gitti asıl amacım tvbox ile büyük ekran internetten film müzik dizi gibi şeyleri izlemek bana fiyatına göre fazlasıyla işini yaptığını düşündürdü değerli ustalar baksa çok fazla hata var der ama benim için her şey fiyatına göre mükemmel tv de ayak mevcut ben duvara astım
kendim taktım servis çağırmadım.

Fiyatına Göre
-Malzeme kalitesi zayıf makyaj takıntısı olanlara zayıf gelecektir. Beni makyaj çok ilgilendirmiyor açıkçası..
-Kanal geçişleri 2-3 saniye arası
-Uygulamalar stabil çalışıyor işini yapıyor. Ben daha kötü bekliyordum açıkçası ama güzel.
-Wireless display menüsü var açılıyor ama Telefonum İphone bir türlü telefon televizyonu görmedi. Bu durum biraz üzdü desem yeridir..
Değerli arkadaşlar çözüm bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
-Kurulum basit hızlı ortalamada 5 dakikada her şey hazır hale geliyor.
-Kutuda ayak var iki adet bildiğimiz basit ayaklar..
-Görüntü kalitesi tatmin ediyor açıkçası beni rahatsız eden hiçbir sahne olmadı hareketli sahneler dahil ufak denemeler yaptım benim için sorun yok :) Normal bir kullanıcı gözünden.

Sonuç
Verdiğim paradan ve aldığım hizmetten memnunum

Y Çevrimdışı

yhnzlyn 

Yeni Üye
15 Ocak 2020
15
59
Konuyu açmama sebep olan tv'yi aldım...katkilarinizdan dolayı herkese teşekkür ederim...benim izlenimim talep yogunluguydu...sanırım 49 UHL 650 gibi ilgi gördü...inceleme isteyen arkadaşlara bilgi vermek isterdim ancak ürünü çeyiz olarak aldığım için yardımcı olamayacağım için üzgünüm...herkese hayırlı günler dilerim...adminlerimiz dilerse konuyu kapatabilir...tekrar teşekkür ederim

IMG_20200618_092927.jpg

F Çevrimdışı

:Fatih: 

Yasaklı Üye
16 May 2020
28
32
Bende aldım ama kurdurup kurdurmamakla kararsızım. Düğünüm Eylül'de olduğu için. F fikoloji hocam 6 ay çeyiz süren var dedi. O sekildeymis. Kurdurursam buraya ayrıntılı şekilde yorum atarım kendimce incelerim.

Bu arada mağazada iken TV nin kutuda ufak tefek ezikler vardı mağazada alırken fotoğraflarını çektim bizden kaynaklı olmadığını görsünler diye her ihtimale karşılık. Çalışanlar da bir şey olmayacağını söylediler . Getirdim koydum eve duruyor şimdilik. Alan arkadaşlara da hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt