Sizce hangi versiyon daha iyi ?

• V0.51.5.0

Oy: 37 29.4%
  • V0.43.6.0

Oy: 5 4.0%
  • fabrika çıkış hali

Oy: 33 26.2%
  • V0.51.19.0

Oy: 17 13.5%
  • V0.51.22.0

Oy: 22 17.5%
  • V0.51.38.0

Oy: 12 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    126
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Kulaklık olarak seçince kumandadan ses kontrolü yapılmıyor. Modlamayı nasıl yapıyorduk?

Bu konu da detaylı açıklama mevcut

F Çevrimdışı

fth41 

Yeni Üye
7 Şub 2020
46
44
Daha önce modlama yapıp FALSE yazan yeri TRUE yapmıştım bu yeni yazılımda tekrar eski haline getirmem gerekiyormuş. TRUE'yi tekrar FALSE yaptım sorun ortadan kalktı. Hatırlatma için teşekkürler "ramchomania"

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Yeni güncelleme ile tema değişti ama kanal logoları kayboldu benim hoşuma gidiyordu halbuki, sizlerde durum nedir?

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
163
49
aynı durum rezalet müşteri hizmetlerine bildirdim servise yönlendierdiler servis ücret taleb ediyor 3ay oldu benden kaynaklanan birşey yok yazılım güncelemesi geldi televizyona evet dedik sonra ses yok kanallar yok bu durumda servis geldiğinde ücret ödememe gerek varmı 58 u 9500 televizyon ana kart 230

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
aynı durum rezalet müşteri hizmetlerine bildirdim servise yönlendierdiler servis ücret taleb ediyor 3ay oldu benden kaynaklanan birşey yok yazılım güncelemesi geldi televizyona evet dedik sonra ses yok kanallar yok bu durumda servis geldiğinde ücret ödememe gerek varmı 58 u 9500 televizyon ana kart 230
Sizlik durum yok, müşteri hizmetleri her zaman "dış etken kaynaklı bir sorun varsa ücret alırlar" derler.
Ama bı sonuç çıkmaz çünkü servis bişey yapamaz yazılım fabrikadan veriliyor. Kendisi bı değişiklik yapamaz güncel sürüm. Yeni sürümleri bekleyeceğiz artık

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
163
49
58 u 9500vestel almıştım aldıktan sonra satış temsilcisi evkur televizyonun samsung panel diye öyleyince satın aldım sonra servis kurdu araştırdık tan sonra tasviye formu bilgi aldım samsung panel olmadığını ögrendim televizyon değişim istedim kabul edilmedi bende tüketici hakem heyetine verdim bugünde edevlette bilir kişi görüşü istiyor bu konuda sonuç ne çıkar yardım istiyorum

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
58 u 9500vestel almıştım aldıktan sonra satış temsilcisi evkur televizyonun samsung panel diye öyleyince satın aldım sonra servis kurdu araştırdık tan sonra tasviye formu bilgi aldım samsung panel olmadığını ögrendim televizyon değişim istedim kabul edilmedi bende tüketici hakem heyetine verdim bugünde edevlette bilir kişi görüşü istiyor bu konuda sonuç ne çıkar yardım istiyorum

Elinizde evkur un size samsung panel olduğunu beyan eden herhangi bir belge eposta vs bir şey var mı yoksa işiniz biraz zor gibi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Panel üreticisi bu işte herhangi bir rol ustlenmez, panel üreticisi , panel tipi, hoparlör markası, ne bilim ram markası hiç bir rol oynamaz. Ürün özellikleri önemlidir 4k TV mı ? Evet pixel sayısı doğru mu? Evet panel boyutu doğru mu ? Evet
Ne yazikki siz Vestel aldınız.
Yanlış anlamayın size mana bulmuyorum ama cevap bu ne yazikki bu yüzdende müşteri kayıp ediyor. IPS mi Va mi kullanıcı şans eseri alıyor.

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
163
49
Panel üreticisi bu işte herhangi bir rol ustlenmez, panel üreticisi , panel tipi, hoparlör markası, ne bilim ram markası hiç bir rol oynamaz. Ürün özellikleri önemlidir 4k TV mı ? Evet pixel sayısı doğru mu? Evet panel boyutu doğru mu ? Evet
Ne yazikki siz Vestel aldınız.
Yanlış anlamayın size mana bulmuyorum ama cevap bu ne yazikki bu yüzdende müşteri kayıp ediyor. IPS mi Va mi kullanıcı şans eseri alıyor.
bilir kişi parası yanıyor ozaman
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bilir kişi parası yanıyor ozaman
ozaman bilirkişi parasını ozaman boşa yatırmış oluyoruz bilir kişi kim

A Çevrimdışı

andante1907

Yeni Üye
8 Eki 2020
37
37
Tv yeni geldi. 50uhl670 uzerinde 0.51.19.0 surumu var. cihaz uyduya baglanmadi ve baglanmayacak. Sizce bu surumden devam mi etmeliyim? Yoksa cihazi uyduya baglayip guncellemelimiyim? Lutfen kullanici yorumlari cok onemli. Yardimci olursaniz sevinirim. Iki yazilim arasinda ciddi farklar varmi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tv yeni geldi. 50uhl670 uzerinde 0.51.19.0 surumu var. cihaz uyduya baglanmadi ve baglanmayacak. Sizce bu surumden devam mi etmeliyim? Yoksa cihazi uyduya baglayip guncellemelimiyim? Lutfen kullanici yorumlari cok onemli. Yardimci olursaniz sevinirim. Iki yazilim arasinda ciddi farklar varmi?
Güncel sürüm desiniz

Geri
Üst Alt